Guest StibTo Odesláno 8. prosinec 2012 Odesláno 8. prosinec 2012 Mno tu levnotu pri pohledu zblizka muzu po dnesni projizdce ve 301 potvrdit ale vztahl bych to jen na vnitrky dveri, ten plast mi prisel fakt \"nic moc\". Ze viko kufru nema dekl je mi srdecne jedno. Porad myslim ze mit ted 220K (pokud bych sel fakt do \"social\" edice) tak uz jen z urcite loajality ke znacce kterou jsem si vybudoval pujdu radeji do tohohle nez do nejakeho Rapida nebo Thalie ... Citovat
PACHO Odesláno 10. prosinec 2012 Odesláno 10. prosinec 2012 www.aaaauto.cz/data/cars/thumb/997852_8_640x480x80.jpg , tak ja neviem bol som sa previesť s Elisee, aj s týmto, ale Elisee je deluxe a min 2000€ menej. Citovat
Cinicman Odesláno 11. prosinec 2012 Odesláno 11. prosinec 2012 Ježišmárja... to si sem nemal ani dávať to foto interiéru... Rapid ma straší už dobre dlho a teraz budem mať nočné mory... Citovat
Laďa Odesláno 11. prosinec 2012 Odesláno 11. prosinec 2012 To není Rapid, ale Favorit z roku 1988 určený na vývoz do západních zemí Citovat
robozv Odesláno 11. prosinec 2012 Odesláno 11. prosinec 2012 to nemaju hanbu:bojim elektricke stahovanie okien a bez radia?????? Citovat
Guest StibTo Odesláno 11. prosinec 2012 Odesláno 11. prosinec 2012 www.aaaauto.cz/data/cars/thumb/997852_8_640x480x80.jpg , tak ja neviem bol som sa previesť s Elisee, aj s týmto, ale Elisee je deluxe a min 2000€ menej. Co to doprdele ma bejt ? ? ? Ten ctverec ve stredovym panelu .. No to ne Citovat
PACHO Odesláno 11. prosinec 2012 Odesláno 11. prosinec 2012 Stiblo, ne ten štvorec sa lepí fotografia autorádia, a tí lepší si tam nalepia, navigáciu Kolombus. Citovat
MilanF1 Odesláno 12. prosinec 2012 Odesláno 12. prosinec 2012 Já myslel, že se tam dává fotka rodiny ... Citovat
P607Olda Odesláno 20. prosinec 2012 Autor Odesláno 20. prosinec 2012 Tak jsem se dnes ptal u autorizovaného prodejce v Olomouci, kdy budou jiná provedení, než sedan. Odpověděl, že neví, snad vůbec nebudou. Citovat
Cinicman Odesláno 20. prosinec 2012 Odesláno 20. prosinec 2012 Bude minimálne kombík... na 99,9%... nepýtajte sa ma odkiaľ to mám... ;) Pre Brazíliu dokonca aj: Citovat
roura Odesláno 20. prosinec 2012 Odesláno 20. prosinec 2012 Ouu tak tohle je nádhera Ale to asi nebude oficialní foto Citovat
OK406 Odesláno 20. prosinec 2012 Odesláno 20. prosinec 2012 Pokud by se to do Evropy dostalo v tomto provedený:super:potlesk, tak se může jít Š Rapid zahrabat:D:bacha! Citovat
Charlie 1 Odesláno 20. prosinec 2012 Odesláno 20. prosinec 2012 tak to je pecka,ale takhle super to v realu nebude:super:super Citovat
roura Odesláno 20. prosinec 2012 Odesláno 20. prosinec 2012 tojo,do 220 tisíc jako za sedan by se s timhle určitě nevešli Citovat
robozv Odesláno 21. prosinec 2012 Odesláno 21. prosinec 2012 podla mna 301 RXH nebude. SW možno. /ved 301 ma byt lacne auto/ Citovat
MilanF1 Odesláno 21. prosinec 2012 Odesláno 21. prosinec 2012 RHX těžko, ale SW by bylo fajn, ale to poté může být i HB, ovšem u SW by se jednodušeji zákazníkovi vysvětlovala vyšší cena (myslím zvýšení tuhosti karosérie oproti sedanu) než u HB. Citovat
gedu Odesláno 21. prosinec 2012 Odesláno 21. prosinec 2012 ale takéto sw by sa mi páčilo aj za trochu vyššiu cenu ale len o trochu lebo ak by to bolo viac uvažujem nad 308 Citovat
piškotek Odesláno 7. leden 2013 Odesláno 7. leden 2013 V ČR sedan,,,,,,37 % vozů na celém světě jsou sedany. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.