hakavcak Odesláno 19. listopad 2012 Odesláno 19. listopad 2012 vůbec nevím jakou směs mám dolít, když nevím jaká tam byla a kolik je druhů a co se stane, když doleju do chladiče jinou..? Citovat
hakavcak Odesláno 20. listopad 2012 Autor Odesláno 20. listopad 2012 prý je to jedno dolil jsem tam cca 0.5l ružovou směs.. Citovat
brutall Odesláno 20. listopad 2012 Odesláno 20. listopad 2012 ...jedno to není. Růžová se zrovna nesmí míchat s třeba modrou , nebo zelenou, který jsou ale vzájemně mísitelné. Citovat
miko-art Odesláno 23. listopad 2012 Odesláno 23. listopad 2012 Ja som zohnal \"nejakú univerzálnu\", čo sa môže miešať zo všetkými druhmi a bola bez farby. To mi poradil chlap v predajni, že keď neviem akú mám. (Ale v podstate sú dva druhy, podľa toho na akom chemickom princípe pracujú.) Citovat
hakavcak Odesláno 27. listopad 2012 Autor Odesláno 27. listopad 2012 V autokelly řekl prodavač, že to nevadí a že růžová je lepší ať si vezmu ji.. tak snad to nebyl debil, že by mi něco nacpal i kdyby mi to mohlo uškodit.. Citovat
Marcel00 Odesláno 27. listopad 2012 Odesláno 27. listopad 2012 treba kuknut do navodu... ked ho nemas, je toho plny net a niekolko navodov aj tu na fore... kupit nieco co mi poradi predavac je to posledne co by som urobil... ani jeden ani druhy ste podla mna neurobili dobre... ale tak uz si to tam nalial, tak co uz... Citovat
Charlie 607 Odesláno 27. listopad 2012 Odesláno 27. listopad 2012 Růžová bude ok, pochybuju, že by tam někdo nalil zelenomodrou - ta se dávala do starejch motorů, moderní motory už používaj téměř výhradně růžovou kapalinu Citovat
Marcel00 Odesláno 27. listopad 2012 Odesláno 27. listopad 2012 myslis? ja mam tu zelenu alebo modru teraz neviem, ale viem ze je tmava... mam rocnik 2007 Citovat
brutall Odesláno 28. listopad 2012 Odesláno 28. listopad 2012 Peugeot ma porad modrou. Kupoval jsem pred mesicem v peug. servisu. Pred tim mel cirou. O ruzovy nevim. Citovat
Guest maniaksoft Odesláno 11. prosinec 2012 Odesláno 11. prosinec 2012 http://www.ulozto.cz/xCfsnXb/fridex-pdf Citovat
OK406 Odesláno 11. prosinec 2012 Odesláno 11. prosinec 2012 Dneska jsem v AK kupoval růžovou nemrz. chl. kapalinu K12 do moji 406. Jinak ji máme i v 106. Např. Martin806 ji má ve své 806. Citovat
Agrafik Odesláno 11. prosinec 2012 Odesláno 11. prosinec 2012 Už jsem to psal do jiného vlákna. V Peugeotu origo 1l za 160kč - barva modrá. Barva se liší podle dodavatele. jejich kapaliny jsou vzájemně mísitelné. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.