robozv Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 ideme do IKEI takze o program mam postarane dufam ze to prezijem. 2hodiny v aute tam 2spät + mladsia bude cely cas sediet v koci uz ako keby som to videl asi berem prasky naco sa trtkate do ba, na www.ikea.sk mi posli linky co chces, ja ti to kupim a doveziem do za no prerabame spalnu a manzelka hlada nejake inspiracie farebna a aj doplnky takze to bude na blink a nie na konkretnu vec ale? ale dnes rano mala mladsia zvysenu teplotu takze nase plany zatial stagnuju Citovat
Judes Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 Kolesá prehodené, trochu povysávané, umyť zatiaľ nie je kedy, každú chvýľu prší. Citovat
Andreww Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 Do neděle už moc času nemáš Já jsem umyl a zase i zašpinil Citovat
Marcel00 Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 tu leeje jak z krhle, ale vnutri mam auto tak ciste ze sa da z podlahy papat... Citovat
Guest servisman Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 svý jsem přehodil na letní jen ještě to druhé až bude čas Citovat
Honza54 Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 zítra budou přezuty letní bačkory:papa Citovat
PAJA106 Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 Tak dnes už i 106 obuta do letních:cool: A k tomu jako obvykle rozhýbání předních brzd:grr Citovat
marko306 Odesláno 13. duben 2013 Odesláno 13. duben 2013 Oddnes mám letné aj ja. Po dvoch rokoch som zadné hodil na predok a hučia ako besné. Hádam sa to rozjazdí. Citovat
Péťa Odesláno 13. duben 2013 Odesláno 13. duben 2013 Já také dnes přehodil - na Peugeotu a máti na Focusu. Jen Mazdička opět bude jezdit celé léto na zimákách. Citovat
Guest StibTo Odesláno 13. duben 2013 Odesláno 13. duben 2013 StibTo do toho už taky \"praštil\" Citovat
Guest StibTo Odesláno 13. duben 2013 Odesláno 13. duben 2013 Aaaa no nekdo s tim musel prijit Krytky byly puvodne komplet, bohuzel jsou blbe resene bez podpurneho kovoveho krouzku tak se uz puvodnimu majiteli dve poztracely. Cekam na balicek od e-pneu.cz, az dojde a krytky zkompletuju a nejak vylepsim, aby zustavaly na svem miste dam k sobe do vlakna o aute nove fotky Citovat
marko306 Odesláno 14. duben 2013 Odesláno 14. duben 2013 Aj mňa zaujala, neviem či si aj ja takú s mojou 807 nezaobstarám ale s krytkami na kolesách Citovat
Péťa Odesláno 14. duben 2013 Odesláno 14. duben 2013 To by byla docela pěkná pokuta bez práce, takové zastavení na mostě :D Citovat
Guest StibTo Odesláno 14. duben 2013 Odesláno 14. duben 2013 Hmmm az na to ze tam je to z jedne strany rozkopane takze se tam nejezdi ... Citovat
Gabriel 307 Odesláno 14. duben 2013 Odesláno 14. duben 2013 StibTo do toho už taky \"praštil\" Citovat
vendelinek Odesláno 14. duben 2013 Odesláno 14. duben 2013 já zatim ještě ne,nejdřív se musim vylízat z chřipajzny:( Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.