Pulec Odesláno 18. říjen 2012 Odesláno 18. říjen 2012 Tak zas nevím na letňákách gumách mám toto 205/50 R17.Mám 2.0hdi tak fakt nevím jaké disky a gumy na zimu. Citovat
Moral3z Odesláno 18. říjen 2012 Odesláno 18. říjen 2012 Co máš v TP? Já třeba tam mám 205/55/16 na 6,5disku a 205/50/17 na 6,5 disku...zimáky mám 205/55/16 a spokojenost...kdybych tam měl 15, tak asi jdu do těch... Citovat
Pulec Odesláno 18. říjen 2012 Odesláno 18. říjen 2012 ještě nemám techničák je na cestě jezdím na kupní smlouvu:mad: Citovat
Gabriel 307 Odesláno 18. říjen 2012 Odesláno 18. říjen 2012 Moral3z: zatím TP nemá A můžou tam být?Někde jsem tu četl že je problém v techničáku.Já ho ještě nemám tak jsem z toho jelen.A auto bude asi níž na 15kách já mám blbou cestu k baráku.306 break neměl problém ale tady jsem asi níže s podvozkem. EDIT: ja mám zimáky GOODYEAR ULTRA GRIP 7+ 195/65 R15 91 H [upravil dne 18/10/12 21:30 od Gabriel 307] Citovat
307rg Odesláno 18. říjen 2012 Odesláno 18. říjen 2012 Tie dva rozmery, ktoré sem vložil Gabriel 307 sú absolútne isté ( z fabriky ), samozrejme každému rozmeru prislúcha iný rozmer pneumatiky (aj ten je na fotke) aby vo výsledku bol obvod a výška kolesa rovnaký, resp. v danej tolerancii, inak by sa zmenil prevodový pomer, presnosť rýchlomeru a svetla výška auta... Citovat
307rg Odesláno 18. říjen 2012 Odesláno 18. říjen 2012 no keď máš blbú cestu k baráku tak neváhaj a daj si plecháče 6J x 15\" ET27 a obuj na ne gumy 195/65 R15 -najlepšia voľba na zlé cesty (najviac tlmí nerovnosti pretože behúň pneumatiky je najďalej od disku) myslím, že tento rozmer bol aj na všetkých 307čkách, takže nie je čo riešiť, a Goodyear Ultra Grip7+ môžem tiež odporúčať, sú to výborne a tiché gumy:papa Citovat
Pulec Odesláno 19. říjen 2012 Odesláno 19. říjen 2012 Tak ten poslední mi pomohl nejvíce děkuji všem moc moc moc kurňa ten 2.0hdi jede:papa Citovat
Pulec Odesláno 19. říjen 2012 Odesláno 19. říjen 2012 no keď máš blbú cestu k baráku tak neváhaj a daj si plecháče 6J x 15\" ET27 a obuj na ne gumy 195/65 R15 -najlepšia voľba na zlé cesty (najviac tlmí nerovnosti pretože behúň pneumatiky je najďalej od disku) myslím, že tento rozmer bol aj na všetkých 307čkách, takže nie je čo riešiť, a Goodyear Ultra Grip7+ môžem tiež odporúčať, sú to výborne a tiché gumy:papa ještě to ET 27 to je ok?Pujde tam ten plecháč? Citovat
Pulec Odesláno 19. říjen 2012 Odesláno 19. říjen 2012 Děkuji všem vemu ty gudýrky měl jsem letní hydra grip na 306ce a paráda.Ještě jednou všem moc díky Citovat
koblih69 Odesláno 19. říjen 2012 Odesláno 19. říjen 2012 Drží dobře, ale výdrž teda prachbídná... Citovat
Pulec Odesláno 22. říjen 2012 Odesláno 22. říjen 2012 Tak je to tak jak jsem předpokládal ve velkém TP není o těchto kolech ani čárka 6J x 15\" ET27 ,gumy 195/65 R1.Je tam jen cituji 6.5 J16 ET31 :205/55 R 16 91V takže ? Citovat
Pulec Odesláno 30. říjen 2012 Odesláno 30. říjen 2012 no keď máš blbú cestu k baráku tak neváhaj a daj si plecháče 6J x 15\" ET27 a obuj na ne gumy 195/65 R15 -najlepšia voľba na zlé cesty (najviac tlmí nerovnosti pretože behúň pneumatiky je najďalej od disku) myslím, že tento rozmer bol aj na všetkých 307čkách, takže nie je čo riešiť, a Goodyear Ultra Grip7+ môžem tiež odporúčať, sú to výborne a tiché gumy:papa Tak moc děkuju.Mám doma tyto gumy a plecháče výše uvedené a jsou mi uplně na hovno promiňte ta slova.Tyto rozměry tam nejdou.Děkuju odborníci Citovat
pipistrel Odesláno 30. říjen 2012 Odesláno 30. říjen 2012 aku verziu 2.0hdi mas? 90, 110 alebo 138 koni? lebo 90 a 110 maju priemer brzdoveho kotuca 283mm ale 138 ma uz 302mm. tak tam moze a asi aj je problem dat 15\" disk. a inak vzdy pomoze napisat vin cislo [upravil dne 30/10/12 10:28 od pipistrel] Citovat
Pulec Odesláno 30. říjen 2012 Odesláno 30. říjen 2012 aku verziu 2.0hdi mas? 90, 110 alebo 138 koni? lebo 90 a 110 maju priemer brzdoveho kotuca 283mm ale 138 ma uz 302mm. tak tam moze a asi aj je problem dat 15\" disk. a inak vzdy pomoze napisat vin cislo [upravil dne 30/10/12 10:28 od pipistrel] Presně tak je to ta 100kw 136 koní.Ale ja to tu zdůrazňoval že je to 2.0hdi a že se mi to nezdá.Bohužel jsem myslel že je to stejné.Myslet znamená hovno vědět.Je to tak jak říkáš na 307sw 2.0hdi 100kw dáš jen 16 plecháče je tam větší kotouč je to 6kvalt takže to má lepší větší brzdy. Citovat
pipistrel Odesláno 30. říjen 2012 Odesláno 30. říjen 2012 presne presne. preto treba vzdy uviest co najviac informacii o aute lebo potom byva problem ako napr tu ze jeden typ motora ma tri stupne vykonu a lisi sa tam aj vybava a suciastky. Citovat
Blesk Odesláno 21. září 2015 Odesláno 21. září 2015 ahoj, prosím o radu mám 307SW 1,6HDI 11/2006 a mám z 306 tyto kola: http://www.sbazar.cz/martinek.bazar/detail/11306995-nova-origalu-kola-na-peugeot-65x15-et244x108x65 , pujdou tyto kola dát se zimníma pneu 195/65R15 na 307? díky Citovat
ozzy56 Odesláno 21. září 2015 Odesláno 21. září 2015 budou pasovat, ale budou o 3 mm vystrčené více ven, než origo kola ( 307 při 15'' má ET27), což je zanedbatelné... Citovat
Gabriel 307 Odesláno 21. září 2015 Odesláno 21. září 2015 tady to máš v tabulce i obrázek http://www.willtheyfit.com/index.php?width=195&aspect=65&diameter=15&wheelwidth=6.5&offset=27&width2=195&aspect2=65&diameter2=15&wheelwidth2=6.5&offset2=24#content Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.