Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Moral3z: zatím TP nemá :papa

A můžou tam být?Někde jsem tu četl že je problém v techničáku.Já ho ještě nemám tak jsem z toho jelen.A auto bude asi níž na 15kách já mám blbou cestu k baráku.306 break neměl problém ale tady jsem asi níže s podvozkem.

EDIT: ja mám zimáky GOODYEAR ULTRA GRIP 7+ 195/65 R15 91 H

[upravil dne 18/10/12 21:30 od Gabriel 307]

Odesláno

Tie dva rozmery, ktoré sem vložil Gabriel 307 sú absolútne isté ( z fabriky ), samozrejme každému rozmeru prislúcha iný rozmer pneumatiky (aj ten je na fotke) aby vo výsledku bol obvod a výška kolesa rovnaký, resp. v danej tolerancii, inak by sa zmenil prevodový pomer, presnosť rýchlomeru a svetla výška auta...

Odesláno

no keď máš blbú cestu k baráku tak neváhaj a daj si plecháče 6J x 15\" ET27 a obuj na ne gumy 195/65 R15 -najlepšia voľba na zlé cesty (najviac tlmí nerovnosti pretože behúň pneumatiky je najďalej od disku) myslím, že tento rozmer bol aj na všetkých 307čkách, takže nie je čo riešiť, a Goodyear Ultra Grip7+ môžem tiež odporúčať, sú to výborne a tiché gumy:papa

Odesláno
no keď máš blbú cestu k baráku tak neváhaj a daj si plecháče 6J x 15\" ET27 a obuj na ne gumy 195/65 R15 -najlepšia voľba na zlé cesty (najviac tlmí nerovnosti pretože behúň pneumatiky je najďalej od disku) myslím, že tento rozmer bol aj na všetkých 307čkách, takže nie je čo riešiť, a Goodyear Ultra Grip7+ môžem tiež odporúčať, sú to výborne a tiché gumy:papa

ještě to ET 27 to je ok?Pujde tam ten plecháč?

Odesláno

Tak je to tak jak jsem předpokládal ve velkém TP není o těchto kolech ani čárka 6J x 15\" ET27 ,gumy 195/65 R1.Je tam jen cituji 6.5 J16 ET31 :205/55 R 16 91V takže ?

Odesláno
no keď máš blbú cestu k baráku tak neváhaj a daj si plecháče 6J x 15\" ET27 a obuj na ne gumy 195/65 R15 -najlepšia voľba na zlé cesty (najviac tlmí nerovnosti pretože behúň pneumatiky je najďalej od disku) myslím, že tento rozmer bol aj na všetkých 307čkách, takže nie je čo riešiť, a Goodyear Ultra Grip7+ môžem tiež odporúčať, sú to výborne a tiché gumy:papa

Tak moc děkuju.Mám doma tyto gumy a plecháče výše uvedené a jsou mi uplně na hovno promiňte ta slova.Tyto rozměry tam nejdou.Děkuju odborníci :bacha

Odesláno

aku verziu 2.0hdi mas? 90, 110 alebo 138 koni? lebo 90 a 110 maju priemer brzdoveho kotuca 283mm ale 138 ma uz 302mm. tak tam moze a asi aj je problem dat 15\" disk.

a inak vzdy pomoze napisat vin cislo

[upravil dne 30/10/12 10:28 od pipistrel]

Odesláno
aku verziu 2.0hdi mas? 90, 110 alebo 138 koni? lebo 90 a 110 maju priemer brzdoveho kotuca 283mm ale 138 ma uz 302mm. tak tam moze a asi aj je problem dat 15\" disk.

a inak vzdy pomoze napisat vin cislo

[upravil dne 30/10/12 10:28 od pipistrel]

Presně tak je to ta 100kw 136 koní.Ale ja to tu zdůrazňoval že je to 2.0hdi a že se mi to nezdá.Bohužel jsem myslel že je to stejné.Myslet znamená hovno vědět.Je to tak jak říkáš na 307sw 2.0hdi 100kw dáš jen 16 plecháče je tam větší kotouč je to 6kvalt takže to má lepší větší brzdy.

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...