Spangler Odesláno 4. říjen 2012 Odesláno 4. říjen 2012 Zdravim, ma tu nekdo zkusenost s chipem Pugu 1.4i (55kW)? Zda to ma smysl atd. Predem diky za informace. Citovat
Cinicman Odesláno 5. říjen 2012 Odesláno 5. říjen 2012 Čipovanie maloobjemovej atmosféry? A ešte starej koncepcie... absolútne žiadny zmysel okrem odľahčenia peňaženky... Safi by ti mohol rozprávať... Citovat
Guest StibTo Odesláno 5. říjen 2012 Odesláno 5. říjen 2012 Chiptuningove firmy garantuji narust vykonu o 10-15% tak si spocitej kolik kW bys mel navic.. Nula nula prd.. Bohuzel. Take jsem o tom premyslel, mam stejny motor. Citovat
Cinicman Odesláno 5. říjen 2012 Odesláno 5. říjen 2012 Takéto vtipy hneď po ráne... že 10-15% nárast výkonu... to sú nejaké Akty-X určite... :D:D Citovat
Guest StibTo Odesláno 5. říjen 2012 Odesláno 5. říjen 2012 Tak me pouc jak to teda je kdyz to vis lepe Citovat
Cinicman Odesláno 5. říjen 2012 Odesláno 5. říjen 2012 Pri motore TU3 maximálne + 4-5 kW a nejakých +20 Nm... nic víc... kedysi som sa tým zaoberal a toto je max., čo sa z toho dá dostať... a spotreba pôjde skôr hore ako dolu... PS: Ono tiež záleží v akom stave ten motor je pred \"čipom\", takže sa kľudne môže stať, že bude výkon nižší ako séria... [upravil dne 10/5/2012 08:25 od Cinicman] Citovat
Tom_206 Odesláno 5. říjen 2012 Odesláno 5. říjen 2012 Řekněme si to takhle... nárůst výkonu tam bude, svezl jsem se v chipnutý 1.1 a jelo to stejně jako moje 1.1 s 1.4 vstřikama a HKS sáním a stálo mě to polovic peněz.... za mě bych se na to vyprdnul a ty peníze bych dal raději do sání, výfuku a podobných úprav, pokud chceš nějáký ten nárůst... Citovat
Cinicman Odesláno 5. říjen 2012 Odesláno 5. říjen 2012 Na 1.1ke to cítiť bude... na tých 43kw je cítiť aj vietor zo zadu... Citovat
Frozz Odesláno 5. říjen 2012 Odesláno 5. říjen 2012 Nemá to cenu. Sám sem to chtěl na 1.4, hledal jsem si o tom informace všude možně ale nakonec jsem se rozhodl, že to nemá cenu. S 1.4 nic nedělej, ani výfuk ani sání ani svody, poměr cena/efektivita velmi špatný Citovat
Cinicman Odesláno 5. říjen 2012 Odesláno 5. říjen 2012 Tu je graf pre 1.1ku... je to myslím jasné ako to bude vyzerať na 1.4ke... - PDF - + ešte je dobré si prečítať toto: - Pokec - ... aspoň je tam napísaná pravda a to +1-10% výkonu a nie tie báchorky o 10-15% na atmosfére... [upravil dne 10/5/2012 08:52 od Cinicman] Citovat
Jeny Odesláno 5. říjen 2012 Odesláno 5. říjen 2012 problém je v tom, že ty ladiči vám bez problému vykouzlí nějakej nárůst na kolech, aniž by něco nahrávali do softu:D Citovat
Guest StibTo Odesláno 5. říjen 2012 Odesláno 5. říjen 2012 Cinicman - tak 10% z 55kW je 5,5kW takze jsem to napsal dobre, zadne AktyX .. Citovat
Cinicman Odesláno 5. říjen 2012 Odesláno 5. říjen 2012 Achjo... tých 10% tam bude v ideálnom prípade a aj o tom dosť pochybujem... takže sa nehrajme na desatinné čísla. Proste tých +10% (o tých 15% ani nehovoriac) nedostanú ani keby sa páni \"ladiči\" rozkrájali... Citovat
MilanF1 Odesláno 5. říjen 2012 Odesláno 5. říjen 2012 Tu je graf pre 1.1ku... je to myslím jasné ako to bude vyzerať na 1.4ke... - PDF - Fuj, to je ošklivý graf, dlouho jsem hledal točivý moment ... zlatá nafta Nemyslím kvůli čipu, mně stačí tovární úprava. Citovat
Guest StibTo Odesláno 5. říjen 2012 Odesláno 5. říjen 2012 I kdyby to bylo 15% clovek to skoro nepozna tak co .... A kvuli 5kW navic utracet treba 5.000 za chiptuning ? Fakt ne. Taky uz jsem se asi smiril s tim, ze s tim nic neprovedu Citovat
davidekcz Odesláno 5. říjen 2012 Odesláno 5. říjen 2012 Řekněme si to takhle... nárůst výkonu tam bude, svezl jsem se v chipnutý 1.1 a jelo to stejně jako moje 1.1 s 1.4 vstřikama a HKS sáním a stálo mě to polovic peněz.... za mě bych se na to vyprdnul a ty peníze bych dal raději do sání, výfuku a podobných úprav, pokud chceš nějáký ten nárůst... Ale ta Tvoje 1.1 je slyšet jako 3.0 :D:D Citovat
Tom_206 Odesláno 5. říjen 2012 Odesláno 5. říjen 2012 Tak znít už dlouho nebude .... K vánocům si nadělím Flowtech Raptor - něco jako lehce průchodnější originál Citovat
Andreww Odesláno 5. říjen 2012 Odesláno 5. říjen 2012 Ještě tu nezazněla klasická rada...prodat a koupit silnější Vím o čem mluvím - 1.4 --> 1.8 16V Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.