Vítek1 Odesláno 18. červenec 2012 Odesláno 18. červenec 2012 mam dotaz na majitele novejsich kousku. Pomalu se rozhlizim po novem stroji spise z tech levnejsich protoze na koukani neni moc cas. O radu jakej si ted nerikam to si vyberu sam ale spis o to jestli to umi prehrat 5.1 zvuk i z usb. To jest nakopiruju DVD na USB strcim a dela to to stejne co s DVD? Citovat
Šalda Odesláno 18. červenec 2012 Odesláno 18. červenec 2012 Zatím co jsem slyšel na třech domácích kinech tak ano, umí to zvuk 5.1 i s USB. Je to stejný jako když se díváš z DVD, ale musíš mít ten film se zvukem 5.1. některý domácí kina umí i pseudo 5.1, ale to už není ono. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 18. červenec 2012 Odesláno 18. červenec 2012 Nejlepší zvuk maš stejně z 2.0;) Citovat
Šalda Odesláno 18. červenec 2012 Odesláno 18. červenec 2012 S tím musím souhlasit, mám doma jen DVD+zesík a dvě pořádný bedny a maximální spokojenost:super Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 18. červenec 2012 Odesláno 18. červenec 2012 A když někdo říká že to není prostorový tak mu pustím nějakej film, a tam praskne led na jezeře až to zaklepe barákem, a to je teda sakra prostorový:D Až si ucvrkneš Citovat
Šalda Odesláno 18. červenec 2012 Odesláno 18. červenec 2012 Tak to znám:D Jen se teda musím kvůli tchýni krotit, prej se jí potom dole všechno třepe:D Citovat
Vítek1 Odesláno 18. červenec 2012 Autor Odesláno 18. červenec 2012 myslim ze kolem zvuku mam nejake zkusenosti a na film to proste chce zadni repraky nevim jak jinak ti muze sip proletet za hlavou atd. a kdyby se me klepal barak tak me sousedi v panelaku asi radi mit nebudou. Je pravda ze to kino co mame tak muziku nezahraje nic moc ale jakmile je film v 5.1 zvuku je to jina. Zkousel jsem poslouchat ruzne takove ty 2.1 s nahrazenim prostoroveho zvuku jakoby odrazama od sten ale to je o nicem! Citovat
Šalda Odesláno 18. červenec 2012 Odesláno 18. červenec 2012 To určitě, jakmile zvuk není origo 5.1 tak to nikdy nebude hrát, bude to jen jakási simulace. Vím že o hudbě toho víš hodně, jen píšu že mě nesmí 5.1 do domu. A zvuk s 2.1 nikdy taky nebude hrát jako pořádný 2.0. A co máš potom v plánu koupit? Citovat
Vítek1 Odesláno 18. červenec 2012 Autor Odesláno 18. červenec 2012 jeste nevim ted mam doma jedno z prvnich rozumne dostupnych 5.1 DVD co byli a uz prestava cist. V te dobe to byl mazec vsichni meli videa a kdyz jsem jim na tom neco pustil tak nechapali a prej ze je to jako v Olympii spalicek myslim jeste nejel Citovat
mpa Odesláno 29. červenec 2012 Odesláno 29. červenec 2012 A když někdo říká že to není prostorový tak mu pustím nějakej film, a tam praskne led na jezeře až to zaklepe barákem, a to je teda sakra prostorový:D Až si ucvrkneš hm, mňa prekvapili obyčajné sluchátka pri formanovom hair - autobus prišiel z boku (a spredu) a keď odchádzal som ho počul ZA SEBOU. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.