Jump to content

Zasekávání plynového pedálu


Pedros007
 Share

Recommended Posts

Ahoj všem,

u mé 407 2.0HDi r.v. 05 se mi občas stává že když na to šlápnu jak se říká na doraz, třeba při rychlém rozjezdu zůstane mi pedál na podlaze a já do něj musím kopat aby se uvolnil, což je docela nepřijemné vrůšo, má někdo stejný problém?

Link to comment
Share on other sites

Straki007, prosímtě neměl by jsi obrázek motoru 2.0hdi kde bych viděl kde je alternátor a jak se sundavá ten dekl z motoru? Jsem v tomto směru totální amatér, ale MINI mi psal ohledně škubání, které mou 407 trápí abych zkontroloval toto:\"prekontroluj ci nemas prasknutu jednu z hadiciek na ventile,ktory sa nachadza pod alternatorom,je hnedej farby a do neho su nasunute dve hadicky dlhe asi 4 cm byva to prasknute od spodu,vyber ich a pozri.praca 1 minuta,mne to po vymene prestalo,daj vediet\"

Jenže já to sám asi nedám a do servisu se mi s takovou věcí nechce, třeba to zvládnu když mi poradíš.:roker:myslim

Link to comment
Share on other sites

Teď jsem se shodnul s manželkou, která mi auto také luftuje že to koberečkem není. oba si to hlídáme a shodli jsme se na tom, že se občas pedál z ničehonic sám propadne, mám nohu lehce na pedálu a najednou se jako propadne sám od sebe..mě se to tedy častěji stává sešlápnutím na podlahu, ale manželka nejezdí jako já prase a také jí to dělá:-)

Link to comment
Share on other sites

Pedros, kryt se sundá tak, že stranu krytu, která je blíž předku auta, vycukneš nahoru a pak kryt přitáhneš k sobě. Předpokládám, že stojíš před předním nárazníkem. Alternátor je pod palivovým filtrem, je dobře vidět po sundání krytu. Na jeho řemenici je plochý řemen a pod ním je kompresor klimy.

Link to comment
Share on other sites

A na tom plynovom pedále nemôže byť vadná tá pružinka. Daj ho dolu a skontroluj držia ho len tri matice na 13 gólu ak sa nemýlim a odpojiť konektory, nemáš čo pokaziť.

post-27076-1410962551092_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...