Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zasekávání plynového pedálu


Pedros007

Recommended Posts

Straki007, prosímtě neměl by jsi obrázek motoru 2.0hdi kde bych viděl kde je alternátor a jak se sundavá ten dekl z motoru? Jsem v tomto směru totální amatér, ale MINI mi psal ohledně škubání, které mou 407 trápí abych zkontroloval toto:\"prekontroluj ci nemas prasknutu jednu z hadiciek na ventile,ktory sa nachadza pod alternatorom,je hnedej farby a do neho su nasunute dve hadicky dlhe asi 4 cm byva to prasknute od spodu,vyber ich a pozri.praca 1 minuta,mne to po vymene prestalo,daj vediet\"

Jenže já to sám asi nedám a do servisu se mi s takovou věcí nechce, třeba to zvládnu když mi poradíš.:roker:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem se shodnul s manželkou, která mi auto také luftuje že to koberečkem není. oba si to hlídáme a shodli jsme se na tom, že se občas pedál z ničehonic sám propadne, mám nohu lehce na pedálu a najednou se jako propadne sám od sebe..mě se to tedy častěji stává sešlápnutím na podlahu, ale manželka nejezdí jako já prase a také jí to dělá:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pedros, kryt se sundá tak, že stranu krytu, která je blíž předku auta, vycukneš nahoru a pak kryt přitáhneš k sobě. Předpokládám, že stojíš před předním nárazníkem. Alternátor je pod palivovým filtrem, je dobře vidět po sundání krytu. Na jeho řemenici je plochý řemen a pod ním je kompresor klimy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...