Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Záhadný chvilkový pokles výkonu.


Medvěd

Recommended Posts

Dnes jsem se vracel za silného deště z Blatné do Prahy. Většinu z této cca 100 km dlouhé cesty jsme jeli po silnici, která byla pokryta různě silnou vrstvou vody (déšť byl opravdu vydatný) a v kopci za Dobříší jsem si všiml celkem citelné ztráty výkonu. Žádná kontrolka se nerozsvítila ani se za mnou neudělala kouřová clona jako před lety - brrrr, po vyjetí kopce se auto zase normálně rozjelo a už v pohodě nás dovezlo až domů. Co to mohlo být? Žádnou hlubokou louži, kde by hrozilo nasátí vody do motoru jsme nevymetli - ale je fakt, že 100 km ve vrstvě vody jsem za svou řidičskou praxi ještě nejel (a moje 406ka určitě taky ne).

[upravil dne 7/7/2012 18:09 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná i jel - v podstatě celou cestu jsme jeli v koloně pohybující se silně pod rychlostním limitem, každopádně nebyl ani důvod k předjíždění, páč sám bych nejel o nic rychleji (silnice 1. třídy mimo obec cca do 70, rychlostní silnice za Příbramí do 100) - domnívám se, že v takových rychlostech přede mnou jedoucí auto zas tak moc vodu házet nemůže.

[upravil dne 7/7/2012 18:14 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...