macik.83 Odesláno 16. červen 2012 Odesláno 16. červen 2012 Prosim pekne da se zaostrit mazla fotka, zkousim najit neco na googlu, ale nejsem z toho prilis moudry. Ma s tim nekdo nejake zkusenosti? Jsou to bohuzel fota, ktera uz podruhe vyfotit nemohu... Tak napriklad: [upravil dne 16/6/12 06:31 od macik.83] Citovat
FrantaCV Odesláno 16. červen 2012 Odesláno 16. červen 2012 V domácích podmínkách s tím už nic neuděláš a řekl bych, že ani profesionální fotolaborky nejsou vybaveny potřebnou technikou, která by tohle zvládla. Citovat
macik.83 Odesláno 16. červen 2012 Autor Odesláno 16. červen 2012 A to vetsinou fotili jeste stizlivy Neco jsem nasel treba TADY , ale nikde jsem nenasel moznost stazeni toho programu, teda jestli to uz vubec na svete je. Citovat
koblih69 Odesláno 16. červen 2012 Odesláno 16. červen 2012 Dostřit se to částečně dá, výsledek bude stejně k ničemu. Zapomeň že by z toho byla normání fotka. Citovat
Edison Odesláno 16. červen 2012 Odesláno 16. červen 2012 Tak fotokrám by se našel. Na adobe.com legálně v trialu. Ale nějak v článku postrádám popis, kde by se tam ta funkce měla najít. Píšou, že pro \"budoucí photoshop\", už ale ne v jaké verzi a výbavě. Citovat
koblih69 Odesláno 16. červen 2012 Odesláno 16. červen 2012 CS6 se už \"sehat\" dá, funkce doostření je tam \"odjakživa\" ale stačí si přečíst článek a podívat se dolů na \"doostřeného\" hafíka a pochopíš, že nemá smysl stahovat 2 giga [upravil dne 16/6/12 08:11 od koblih69] Citovat
jofo Odesláno 16. červen 2012 Odesláno 16. červen 2012 Ale potom by ma zaujimalo co pouzivaju za soft v americkych filmoch. Tam bezne zaostruju rozmazane fotky do maximalnych detailov.:D Ale vazne teraz. Ako pisu chalani tak z rozmazanej fotky lepsiu nespravis. Citovat
Edison Odesláno 16. červen 2012 Odesláno 16. červen 2012 Tak funkce \"doostřit\" je snad ve všech fotosoftech. V tom článku ale popisují něco kapku jiného. Jinak v US filmech samozřejmě doodstřují všechno. Dokonce si do obrazu vymýšlejí pixely, které tam vůůůůbec nejsou a ani být nemohou. Citovat
koblih69 Odesláno 16. červen 2012 Odesláno 16. červen 2012 Proto aby ten SW byl účinný musí být jasné pravoúhlé objekty. U těch se dý vypočítat rozmazání. Jakmile jsou to složité tvary - stromy, vlasy ... tak už to zvládne jen ten Chuck. Citovat
macik.83 Odesláno 18. červen 2012 Autor Odesláno 18. červen 2012 Tak porad lepsi nez nic Bohuzel tech mazlejch fotek mam vic nez dost :MycTD da se to nekde stahnout? Nejsem moc anglicky zdatny. [upravil dne 18/6/12 06:25 od macik.83] Citovat
koblih69 Odesláno 18. červen 2012 Odesláno 18. červen 2012 Den to někam do úschovny nebo na Uložto a pošli mi odkaz, já ti to projedu... Citovat
macik.83 Odesláno 19. červen 2012 Autor Odesláno 19. červen 2012 Koblih, myslis ty moje mazle fotky? Citovat
macik.83 Odesláno 19. červen 2012 Autor Odesláno 19. červen 2012 och diky, dnes k veceru, nebo zitra k tomu zasednu a dam je nejak nahromadu a pak je nahodim na ulozto. Hodim sem odkaz, diky pane! Citovat
macik.83 Odesláno 21. červen 2012 Autor Odesláno 21. červen 2012 Tak tady prosim pekne http://www.uloz.to/xWjKRFD/rozmazany-rar Citovat
urdemala Odesláno 22. červen 2012 Odesláno 22. červen 2012 to je focený mobilem? se špatně vyfocenou fotkou, se většinou nemá smysl moc babrat, babička to stejně neocení :-) Citovat
macik.83 Odesláno 23. červen 2012 Autor Odesláno 23. červen 2012 Ne neni to foceno mobilem. Nedelam to pro babicku, ale pro sebe... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.