Jump to content

Centrální zamykání

Milans65
 Share

Recommended Posts

Přestal mi fungovat dálkáč-před týdnem jsem si vypral klíče,po výměně baterie všechno fungovalo až do včerejška klíčem auto zamknu i otevřu dálkou ne-nějaká pojistka-kde ji hledat???imobilizér?? :myslim díky za radu

No tak to je zajimavý, v každym připadě koukni na přijimač, nahoře u světylka, vyloupneš to velký světlo a pod ním jsou dva torx šrouby, zkus konektor jestli jen blbě nesedí, a taky tam někdy nateče voda okolo anteny a blbne to. Dalši věc je že musiš dobře mířit při odemykání, ale to asi víš

Mě to tak dlouho štvalo až jsem si za 2 litry nechal namontovat univerzalní dálku s alarmem a mám klid, sice přibyl ovladač, ale zase odemykám z 15metrů bez problemu

[upravil dne 31/5/12 20:32 od Radek Hurvajz]

A po tom vyprání jsi ten tišták neopláchl? Nejlepší je ho opláchnout destilkou, samozřejmě s vyndanou baterkou, a potom nechat pořádně vyschnout. Je možné, že už máš přerušené nějaké spoje na tišťáku, protože prášek na praní je pěkná žíravina. Je potřeba tišťák prohlédnout a případně přerušené spoje opravit.

• 1 month later...

mám tedy podobný problém, Auto neotevřu na infra, musím odemknout klíčkem. Zamknout na infra jde. Už jsem zjistil, kdo by se mi na to podíval, ale musím mu dodat skříňku na infra, která je někde u pojistkové skříňky. Zatím nevím která.

prijimac infra je u stropniho svetla, u pojistkove skrinky uz nic neni, jednotka centralu je za kastlikem u spolujezdce, sediva krabicka 3x5x15cm s hnedym asi devitipinovym konektorem. Od toho prijimace na strope jdou do ni dva draty, jaka informace a v jakych urovnich po nich jde ale nevim