Šalda Odesláno 31. květen 2012 Odesláno 31. květen 2012 Ahoj, kolega z práce mě poprosil, abych se tady poptal na tuhle 407sw: http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/407/9527279?company=1&goFrom=list O VIN si požádá, pro zjištění servisní historie a podobně, ale chci se zeptat, jak je na tom 407 s automatem, raději manuál nebo je automat bez problémů?? Auto má vestavěnou GPS navigaci, mám připojení k rádiu přes USB, a nebo umí jem MP3 či DVD?? Je u toho typu auta něco na co by si měl dát pozor? Když neberu v potaz takový samozřejmosti na který se díváme u každýho auta: motor, podvozek a podobně. Díky moc za každou radu:super Citovat
HonzaZ Odesláno 31. květen 2012 Odesláno 31. květen 2012 Chtělo by to VIN na prověření, ale 12000 km z Německa za více jak 2 roky je dost nepravděpodobné. Cena také není zrovna nejnižší. Litá kola jsou neorigo. Citovat
koblih69 Odesláno 31. květen 2012 Odesláno 31. květen 2012 Přesně, podivej pod volant - takhle to nevypadá ani u mě ( 170tis. ) a to se určitě snažili to dát do kupy. Cena je opravdu vysoká, nicméně pokud by km souhlasily tak by to dávalo smysl. Citovat
Šalda Odesláno 31. květen 2012 Autor Odesláno 31. květen 2012 Prodává to autorizovaný servis, žádnej bazar, tak km by možná mohli sedět, uvidíme až dají VIN, nicméně na tohle jsem se neptal, jsou nějaký slabiny 407? Co ten automat? Citovat
koblih69 Odesláno 31. květen 2012 Odesláno 31. květen 2012 Autorizák, ale na Rendu... Slabiny? To hlavní bude OK, automat taky OK. Citovat
Šalda Odesláno 31. květen 2012 Autor Odesláno 31. květen 2012 Sice na Rendu, ale osobně s nimi mám dobré zkušenosti, proto si říkám, že by to mohlo být fajn, raději auto s autorizáku, než z bazaru, ne? Takže pokud by stav km seděl, tak má smysl se o tuhle 407 zajímat více? Za kolik se dá jezdit s tím automatem? Co to USB, má to někde zástrčku? Citovat
koblih69 Odesláno 31. květen 2012 Odesláno 31. květen 2012 Jako kde jzdit? Ve městě? Dálky? USB nevím, standardně asi ne. Uděláme tipovačku kolik to má reálně, já typuju 120 a jezdilo s tím nějaký čunče. [upravil dne 31/5/12 20:38 od koblih69] Citovat
Pechy Odesláno 31. květen 2012 Odesláno 31. květen 2012 U automatu vyzkoušejte kickdown a aby citelně necukal při podřazování.. Fotky jsou poměrně nekvalitní, ale podle stavu interieru kolem pedálů nevěřím, že to auto naběhalo pouze 12.000. Já mám 160 a dalo by se z té podlahy jíst USB by měla mít místo zapalovače. [upravil dne 31/5/2012 19:40 od Pechy] Citovat
Šalda Odesláno 31. květen 2012 Autor Odesláno 31. květen 2012 Jezdí tak nějak průměrně, tak se ptám na průměrnou spotřebu. Pechy, co to je ten kickdown?? Citovat
kranky Odesláno 31. květen 2012 Odesláno 31. květen 2012 Kickdown - Kick down je jedna z funkcií automatickej prevodovky. Pri plnom zošliapnutí plynového pedála dá riadiaca jednotka povel na podradenie na čo najnižší možný prevodový stupeň. Túto funkciu vodič využije napríklad pri predbiehaní a je ňou vybavená väčšina automatických prevodoviek. [Edited on 31/5/12 20:54 by kranky] Citovat
koblih69 Odesláno 31. květen 2012 Odesláno 31. květen 2012 On je to trochu problém já měl s 406 průměrnou 5,7 ale s 407 mám 6,2 nicméně na stejné cestě kteoru jezdím denně mám dlouhodobý průměr se 407 o 12 km/hod větší. Jinými slovy kdybych s tím jezdil podobně jako se 406 tak myslím, že se dostanu na podobný údaj... automat nemám a typovat nemá smysl. Citovat
Judes Odesláno 31. květen 2012 Odesláno 31. květen 2012 Šalda o tom aute sa už tu debatovalo. [upravil dne 31/5/12 22:17 od Judes] Citovat
koblih69 Odesláno 31. květen 2012 Odesláno 31. květen 2012 No vidíš, já na to úplně zapomněl :papa Citovat
Šalda Odesláno 31. květen 2012 Autor Odesláno 31. květen 2012 Judes, díky za info;) Jen teda počkám až tam ověří ten VIN, uvidíme kolik tam bude:myslim Pipistrel, proč?? [upravil dne 31/5/12 22:26 od Šalda] Citovat
pipistrel Odesláno 31. květen 2012 Odesláno 31. květen 2012 aj niekto oznacujete a nahlasujete tieto podvodne inzeraty? Citovat
Šalda Odesláno 31. květen 2012 Autor Odesláno 31. květen 2012 Pipistrel, proč podvodné inzeráty?? Renault Pokorný v Brně nejsou žádní podvodníci, psal jsem že s nimi mám osobní zkušenosti a jen dobrý. Citovat
koblih69 Odesláno 31. květen 2012 Odesláno 31. květen 2012 Šaldo, to jako že my tady od monitoru vidíme co je to zač a voni na živo ne? Hmmm Citovat
pipistrel Odesláno 31. květen 2012 Odesláno 31. květen 2012 no ked uvadzaju najazdene km 12000 a podla vin (ked je teda k tomu autu) malo na konci roku 2009 uz 30000 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.