Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Existuje nejaka opravna sada na lak? metalicky laky? nechce se me auto kytovat a mam drobne oderky na laku. je nejaka sada kde bych to mohl zadelat a vzajemne hnedka rozlestit? poradte dekuji... jedna se o tyto barvy tmave šeda metal, a stribrna metal ?

post-18097-14109624588537_thumb.jpg

Odesláno

Jako bývalej lakoš vím co mluvím;)

I když stříkneš jen kousek, stříká se stříbrná metla líp než třeba červená a modrá.

Koblih. jsem rád že souhlasíš:aut

[upravil dne 25/5/12 19:58 od Šalda]

  • O 1 měsíc později...
Odesláno

zrovna pred mesicem jsem si kupoval v pezotu... objednas si podle barevneho kodu, a dostanes barvu i kryci lak. vypadaji jako lak na nehty :) doporucuji to ale jen na drobne skrabance, ten stetec neni moc kvalitni. stalo kolem 250 kc...

Odesláno

Ten štětec není na škrábance, maximálně tak nějaký malý ťupky, a stejně to bude vidět. Takže do těhle \"laků na nehty\" bych nešel, nemá to smysl:papa

Odesláno

Neni to jenom leštění,ale před tim je i zbroušení. Samozřejmě se to nesmí zase přehnat... Kdybyste někdo něco chtěli,tak dejte vědět přes SZ. Dělám i nějaký malý lakování. Profik sice nejsem a nemám na to ani prostory, ale kvalia je v rámci ceny myslim slušná.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...