zpozdilek Odesláno 25. květen 2012 Odesláno 25. květen 2012 Existuje nejaka opravna sada na lak? metalicky laky? nechce se me auto kytovat a mam drobne oderky na laku. je nejaka sada kde bych to mohl zadelat a vzajemne hnedka rozlestit? poradte dekuji... jedna se o tyto barvy tmave šeda metal, a stribrna metal ? Citovat
Vítek1 Odesláno 25. květen 2012 Odesláno 25. květen 2012 metla je problem a stribrna uplne nejvic! zajdi nekde kde michaj laky kdyz pujdes do peugetu pro opravnej lak tak sedet nebude vubec a bude to jeste horsi Citovat
Šalda Odesláno 25. květen 2012 Odesláno 25. květen 2012 Vítku, musím Tě opravit, stříbrná je ze všech metel na opravu ta nejjednodušší Citovat
Vítek1 Odesláno 25. květen 2012 Odesláno 25. květen 2012 no nevim teda pokud je to mozna mistni zatukani steteckem tak jo ale kousek nastrikat a uz je to videt aspon co jsem zkousel ja Citovat
koblih69 Odesláno 25. květen 2012 Odesláno 25. květen 2012 Vítku, musím Tě opravit, stříbrná je ze všech metel na opravu ta nejjednodušší Přesně tak Citovat
Šalda Odesláno 25. květen 2012 Odesláno 25. květen 2012 Jako bývalej lakoš vím co mluvím;) I když stříkneš jen kousek, stříká se stříbrná metla líp než třeba červená a modrá. Koblih. jsem rád že souhlasíš [upravil dne 25/5/12 19:58 od Šalda] Citovat
Vítek1 Odesláno 25. květen 2012 Odesláno 25. květen 2012 tak to se omlouvam za blbosti. ale stejne me prijde ze na cervene to poznam lip nez na stribrne co jsem ted chodil po autech. Citovat
zsoltii Odesláno 26. červen 2012 Odesláno 26. červen 2012 zrovna pred mesicem jsem si kupoval v pezotu... objednas si podle barevneho kodu, a dostanes barvu i kryci lak. vypadaji jako lak na nehty doporucuji to ale jen na drobne skrabance, ten stetec neni moc kvalitni. stalo kolem 250 kc... Citovat
Šalda Odesláno 26. červen 2012 Odesláno 26. červen 2012 Ten štětec není na škrábance, maximálně tak nějaký malý ťupky, a stejně to bude vidět. Takže do těhle \"laků na nehty\" bych nešel, nemá to smysl:papa Citovat
fejfarz Odesláno 26. červen 2012 Odesláno 26. červen 2012 Taky si myslím že ty štětce jsou k ničemu ono po pravdě to bude vidět vždycky. Citovat
rinnegato Odesláno 29. červen 2012 Odesláno 29. červen 2012 Mrkni tady jak odstraňuju škrábance: [upravil dne 29.6.2012 14:10 od rinnegato] Citovat
rinnegato Odesláno 29. červen 2012 Odesláno 29. červen 2012 Jo taky na to koukám...ale když na to klikneš pravym a das otevrit v novem okne, tak je to videt.. Citovat
wojtěch Odesláno 29. červen 2012 Odesláno 29. červen 2012 a jak jsi toho docílil?? vypadá to parádně... Citovat
Vítek1 Odesláno 29. červen 2012 Odesláno 29. červen 2012 no rek bych ze je to normalne rozlesteni povrchovych skrabancu to udelas brusnou pastou ale pokud jsi uz na zakladu nebo na kovu tak tezko Citovat
rinnegato Odesláno 29. červen 2012 Odesláno 29. červen 2012 Neni to jenom leštění,ale před tim je i zbroušení. Samozřejmě se to nesmí zase přehnat... Kdybyste někdo něco chtěli,tak dejte vědět přes SZ. Dělám i nějaký malý lakování. Profik sice nejsem a nemám na to ani prostory, ale kvalia je v rámci ceny myslim slušná. Citovat
rinnegato Odesláno 29. červen 2012 Odesláno 29. červen 2012 Jo, dobrej nápad. Ale pro tebe to asi bude zrovna dost nezajímavý, vzhledem ke 400km vzdálenosti. Středočeský kraj, obec Uhy. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.