oddie Odesláno 29. červen 2012 Autor Odesláno 29. červen 2012 Našel jsem pěkný kousek http://www.ebay.com/itm/NEW-HTC-TYTN-3G-WIFI-2MP-QWERTY-WINDOWS-SMART-PHONE-/270992203847 Citovat
h4wk3y Odesláno 30. červen 2012 Odesláno 30. červen 2012 TyTN, to uz je hodne stary stroj - displej 320x240, osobne bych do toho uz nesel.... aktualne je tak za 8000,- uz pouzitej Samsung Galaxy S2 jeste se zarukou.... rekl bych, ze tam moc neni co resit... Vydrz na ICS 2 dny, jako u vsech smartphonu.... nemam jediny problem... Citovat
Kurt Odesláno 30. červen 2012 Odesláno 30. červen 2012 No, ten Samsung ovšem výsuvnou klávesnici, po které se oddie ptal, nemá. Citovat
gronholmm Odesláno 30. červen 2012 Odesláno 30. červen 2012 Pokud si zmínil TYTN, tak ten jsem měl a docela super telefon, pak jsme ale pokročili naHTC Touch PRO a HTC Touch PRO II Jsou to super telefony jen škoda toho že tam není android (jde dát, ale stojí to za prd). Ale pokud ti je OS jedno a spokojíš se jen s WM tak stojí za zvážení Citovat
Ta jak bydlí s Pe.Trem Odesláno 30. červen 2012 Odesláno 30. červen 2012 SE xperia mini pro , me stačí a hardware klavesnici ma Citovat
oddie Odesláno 30. červen 2012 Autor Odesláno 30. červen 2012 Ten odkaz na Tytn byl spíš srandička, co jde ještě koupit nové. Pravda ten Touch pro 2 není o moc dražší: http://www.ebay.com/itm/NEW-HTC-Touch-Pro2-Tilt-2-T7373-3MP-GPS-WIFI-SMARTPHONE-/180899747924 Citovat
Péťa Odesláno 30. červen 2012 Odesláno 30. červen 2012 TyTN, to uz je hodne stary stroj - displej 320x240, osobne bych do toho uz nesel.... aktualne je tak za 8000,- uz pouzitej Samsung Galaxy S2 jeste se zarukou.... rekl bych, ze tam moc neni co resit... Vydrz na ICS 2 dny, jako u vsech smartphonu.... nemam jediny problem... Za 8? Prodávám roční za 7 a nikdo ho nechce Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.