Machy_CZ Odesláno 3. duben 2012 Odesláno 3. duben 2012 Ahoj, na 106ce, co jsem koupil mám ďolíky v předním skle, od jisker z rozbušovačky. Dá se to přebrousit nebo rozleštit ? Samozřejmě že v těch dolících jsou i ty piliny zatavené a jsou to malé černé tečky, docela mi to vadí. Nebo jedině vyměnit sklo ? Kolik tak stojí lepení skla ? Diky moc Citovat
mxmen Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 černé tečky odstraníš žiletkou, ale ty dolíky ti tam stejně zustanou s tím už se nic udělat nedá jen vyměnit sklo Citovat
vix Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 u 106 stejně jako u 205, vyměnit bez pojistky!!! (neřešit, vyměnit) Citovat
Dančák Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 Myslim že ta cena skla u 106tky je přijatelná takže bych neřešil žádnou opravu apod. zvlášť pokud by se to dalo hnát přes pojistku Citovat
koblih69 Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 Pamatuju doby kdy zrovna v Hlinsku to měl ten autosklenář zařízený tak, že jsi tam přijel, ukázal sklo. Von zahrabal v hromadě a vytáhnul podepsanej papír se škůdcem a udělal ti to na jeho pojistku. Pak jsi na závěr podepsal čistej papír pro někoho jiného... ale mám pocit, že ho někdo prásknul Citovat
vix Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 Koblihu, Koblížku... ať si náš borec zjistí zoufalce mimo mísu a pak ať dá vědět. Citovat
oddie Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 Pamatuju doby kdy zrovna v Hlinsku to měl ten autosklenář zařízený tak, že jsi tam přijel, ukázal sklo. Von zahrabal v hromadě a vytáhnul podepsanej papír se škůdcem a udělal ti to na jeho pojistku. Pak jsi na závěr podepsal čistej papír pro někoho jiného... ale mám pocit, že ho někdo prásknul ... a následně se divil, když přišlo od pojišťovny zvýšení pojištění. Fakt chytrý postup, jen co je pravda. Citovat
koblih69 Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 Ale prd, nebo snad je ještě pojišťovna, která strhává bonus za to že rozbiješ někomu sklo? Citovat
Machy_CZ Odesláno 4. duben 2012 Autor Odesláno 4. duben 2012 Pojistku nemám a pochybuji, že by někdo chtěl přijít o bonusy. To, že tam budou dolíky mi nevadí, ale štvou mě ty černé tečky přímo ve výhledu, nevím, jestli to pujde žiletkou. Je to od rozbrušovačky, ty piliny se zatavily do toho skla, proto ty ďolíky, bohužel jsem si toho při koupi přes tu špínu nevšiml Citovat
koblih69 Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 Tak jinak: 1) pojišťovny která znám nesnižují bonus pokud někomu rozbiješ čelní sklo. 2) pokud si sklo připojistíš, těžko si (i kdžy si to vyběhnou prohlídnout) někdo všimne že to máš poprskaný. Připojistíš a necháš vyměnit. 3) dělal jsem to jednou taky - odlamovacím nožíkem to sthneš, nějakou jehlou nebo něčím podobným z toho vydoubeš ten černej bordel. Díra zůstane, ale už není tak vidět... [upravil dne 4/4/12 12:45 od koblih69] Citovat
vix Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 Ahoj, zjisti si cenu \"číra\" Na 205-tou mi ho nabízeli za 1600,-, jako nouzovku, nakonec jsem bral hnědé... (zatmavené, znáš to, ... kdyby něco) Citovat
Machy_CZ Odesláno 4. duben 2012 Autor Odesláno 4. duben 2012 časem tam půjde zelené s modrým pruhem, ale ted nejsou peníze, tak to chci jen tak dočasně vyřešit. Diky za rady Citovat
ivanh Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 Ja som uz pred casom \"pomohol\" neteri s poistkou a pred rokom som \"sundal\" cyklistu ( bycikel bol totalka a naklady na liecenie) a stale platim rovnako. Na slovesku sa asi boja ze prejdem ku konkurencii [upravil dne 4.4.2012 14:36 od ivanh] Citovat
vix Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 To: Ivanh: asi to na Slovenku to funkuje jinak... Citovat
ivanh Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 Ja viem ze zijem v bananovej republike .........nuz co narobim .... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.