Driver Odesláno 1. duben 2012 Odesláno 1. duben 2012 Koukám, že někteří jedinci v těch videích jsou v pokročilém stádiu demence... Citovat
dolly1010 Odesláno 3. duben 2012 Odesláno 3. duben 2012 No, pokud máš přebytečnou pračku, tak bych šel do tohoto: Citovat
marko306 Odesláno 3. duben 2012 Odesláno 3. duben 2012 No vitaj Dolly, Ty si tu už dlho nebol Citovat
koblih69 Odesláno 3. duben 2012 Odesláno 3. duben 2012 Bože, totální idioti to ještě zavřou do pixle se sklenemým voknem... škoda že jim to neustřelilo hlavu... Citovat
Tomhais Odesláno 3. duben 2012 Odesláno 3. duben 2012 Pár už jsem jich ze zvědavosti odpálil, chce to volné prostranství a mít se za co schovat. Citovat
dolly1010 Odesláno 3. duben 2012 Odesláno 3. duben 2012 Ta marko306: Čavec... sem-tam sem příjdu (spíš jen omrknout), už to není co bejvalo. Ale Pežota furt mám...technická končí v červnu, tak uvidím co pak Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 3. duben 2012 Odesláno 3. duben 2012 Bože, totální idioti to ještě zavřou do pixle se sklenemým voknem... škoda že jim to neustřelilo hlavu...V americe nemaj skleněný vokna u praček, nemaji čas čumět jak se koulí prádlo:D:D http://www.youtube.com/watch?v=MknYgHL-AzY&feature=related A tohle to je taky demence v přímem přenosu jako prase - [upravil dne 3/4/12 21:22 od Radek Hurvajz] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.