IceBee Odesláno 27. srpen 2012 Autor Odesláno 27. srpen 2012 Sakra 6000 mít, tak neváhám ani chvilinku - božínku, že já na to vůbec koukám Citovat
duricek Odesláno 6. duben 2013 Odesláno 6. duben 2013 Tak ten volant z RCZ na 308 pasuje, tady je důkaz: VOLANT Jinak mám objednanou jinou parádičku na 308, ale dokud nedojde, nebudu prozrazovat. Chlapci kde sa da toto zohnat za 6000kc??? To bude pravdepodobne cena bez airbagu co? Tam z 308 nebude pasovat airbag? Diiiiky Citovat
matii Odesláno 6. duben 2013 Odesláno 6. duben 2013 Tak ten volant z RCZ na 308 pasuje, tady je důkaz: VOLANT Jinak mám objednanou jinou parádičku na 308, ale dokud nedojde, nebudu prozrazovat. Chlapci kde sa da toto zohnat za 6000kc??? To bude pravdepodobne cena bez airbagu co? Tam z 308 nebude pasovat airbag? Diiiiky Určitě to seženeš v Peugeotu, nahoře v nějakém odkazu máš číslo dílu. Podle mého názoru tam bude pasovat i airbag a krytka. Otázka je, jestli ti někdo z Peugeotu poradí a bude takové výměně nakloněn. Přeci jen \"křížení\" neradi vidí. Na druhou stranu kšeft je kšeft a když na to nebudeš požadovat záruku .... volant RCZ Ještě k tomu lze dokoupit manžetu řadící páky také z alcantary. Mě by se líbil ten zmenšený, co je za příplatek k novému RCZ. Je o malinko jiný jak jsem zjistil. Není tam alcantara a má jiný tvar. V katalogu RCZ má v sadě kód VH05 spolu s manžetou a kratší řadičkou. Mimochodem nové RCZ stojí v základu \"jen\" 660 000Kč což je nádherná cena. [upravil dne 6/4/13 15:06 od matii] [upravil dne 6/4/13 15:09 od matii] Citovat
duricek Odesláno 6. duben 2013 Odesláno 6. duben 2013 Tak ten volant z RCZ na 308 pasuje, tady je důkaz: VOLANT Jinak mám objednanou jinou parádičku na 308, ale dokud nedojde, nebudu prozrazovat. Chlapci kde sa da toto zohnat za 6000kc??? To bude pravdepodobne cena bez airbagu co? Tam z 308 nebude pasovat airbag? Diiiiky Určitě to seženeš v Peugeotu, nahoře v nějakém odkazu máš číslo dílu. Podle mého názoru tam bude pasovat i airbag a krytka. Otázka je, jestli ti někdo z Peugeotu poradí a bude takové výměně nakloněn. Přeci jen \"křížení\" neradi vidí. Na druhou stranu kšeft je kšeft a když na to nebudeš požadovat záruku .... volant RCZ Ještě k tomu lze dokoupit manžetu řadící páky také z alcantary. Mě by se líbil ten zmenšený, co je za příplatek k novému RCZ. Je o malinko jiný jak jsem zjistil. Není tam alcantara a má jiný tvar. V katalogu RCZ má v sadě kód VH05 spolu s manžetou a kratší řadičkou. Mimochodem nové RCZ stojí v základu \"jen\" 660 000Kč což je nádherná cena. [upravil dne 6/4/13 15:06 od matii] [upravil dne 6/4/13 15:09 od matii] Tento co si dal foto je tiez velmi pekny. Ten kolko cca kostuje v peugeote a ake ma cislo dielu? Dik Citovat
matii Odesláno 6. duben 2013 Odesláno 6. duben 2013 Netuším, má jen číslo v ceníku k novému autu. Navíc ani netuším, zda je zmenšený jen věnec, nebo má jiné rozměry celý volant. Potom by byla i jiná krytka s logem a otázka je, zda by tam pasoval původní airbag. Na 308 by nasadit měl jít, bo byl i ve starém modelu RCZ a ten měl pokud se nemýlím stejné řízení jak 308, aspoň co se volantu týká. Citovat
IceBee Odesláno 7. duben 2013 Autor Odesláno 7. duben 2013 Ahoj, mám novou 308SW - březnovou výrobu - ta má ten samý volant, co dával matii poslední fotku, jen teda bez nápisu rcz. Pokud to nějak pomůže, vyfotím a změřím velikost volantu, případně i velikost krytky a jak budu u kamaráda, co má RCZ r.v. 2011, tak můžu vyfotit jeho a taky ho změřit včetně krytky, jestli to nějak pomůže. Co vy na to? [upravil dne 7/4/13 11:22 od IceBee] Citovat
matii Odesláno 7. duben 2013 Odesláno 7. duben 2013 Ahoj, mám novou 308SW - březnovou výrobu - ta má ten samý volant, co dával matii poslední fotku, jen teda bez nápisu rcz. Pokud to nějak pomůže, vyfotím a změřím velikost volantu, případně i velikost krytky a jak budu u kamaráda, co má RCZ r.v. 2011, tak můžu vyfotit jeho a taky ho změřit včetně krytky, jestli to nějak pomůže. Co vy na to? [upravil dne 7/4/13 11:22 od IceBee] tvoeeee dávej to sem :aut:aut:o:mrk Hlavně foto ... že by peugeot začal dávat zmenšené volanty i do standardních modelů? Se mi nechce věřit. není to náhodou tento co se dává do sportia? Je podobný, ale velký a ne tolik tvarovaný. [upravil dne 7/4/13 19:08 od matii] [upravil dne 7/4/13 19:10 od matii] Citovat
IceBee Odesláno 8. duben 2013 Autor Odesláno 8. duben 2013 Ahoj, mám novou 308SW - březnovou výrobu - ta má ten samý volant, co dával matii poslední fotku, jen teda bez nápisu rcz. Pokud to nějak pomůže, vyfotím a změřím velikost volantu, případně i velikost krytky a jak budu u kamaráda, co má RCZ r.v. 2011, tak můžu vyfotit jeho a taky ho změřit včetně krytky, jestli to nějak pomůže. Co vy na to? [upravil dne 7/4/13 11:22 od IceBee] tvoeeee dávej to sem :aut:aut:o:mrk Hlavně foto ... že by peugeot začal dávat zmenšené volanty i do standardních modelů? Se mi nechce věřit. není to náhodou tento co se dává do sportia? Je podobný, ale velký a ne tolik tvarovaný. Tak jsi měl pravdu Popletl se mi ten tvar a design. Párkrát jsem se teď vezl v kamarádově RCZ, tak se mi to poletlo A přeci jen mám nový autí doma od pátku, tak jsem si ho ještě pořádně \"neokoukal\". Můj volant je stejný jako ve sportiu - tudíž i jak má Ajap Pro jistotu foto (a jak budu mít ještě foto RCZ volantu, tak zde nahodím i rozměry obou - pro přesnější představu): [upravil dne 8/4/13 09:52 od IceBee] Citovat
matii Odesláno 8. duben 2013 Odesláno 8. duben 2013 Pěkný, zajímavé je, že tento stojí přes 10 000 Kč a ten s alcantarou jen asi 6400Kč. Citovat
Mojo2 Odesláno 8. duben 2013 Odesláno 8. duben 2013 to mi taky nejak nepasuje, protoze kdyz jsem si nechaval zjistit cenu, tak jedna byla pres 8 a druha pres 10 Citovat
kemo Odesláno 9. únor 2015 Odesláno 9. únor 2015 ahoj pánové nevíte jak se sundá u 308 erbeg volantu Citovat
P607Olda Odesláno 9. únor 2015 Odesláno 9. únor 2015 (upraveno) Na 308 nevím, ale na 5008 vím, strčíš kulatiny 5 mm s vybroušenou drážkou do otvorů zezadu volantu a silně zatlačíš ve směru šipek. Přitom páčíš airbag k sobě. Pokud máš náhradní volant, tak si to prohlídni a nacvič. Při sundavaní volantu povol šroub, ale nechej ho tam. Jinak si urveš kablíky, až zabereš a volant vyletí. Upraveno 9. únor 2015 uživatelem P607Olda Citovat
lukas jandora Odesláno 16. únor 2015 Odesláno 16. únor 2015 http://auto.bazos.cz/inzerat/43154030/Volant-PEUGEOT-308--307-307SW-407-406--206.php pro ty co schaneji .... Citovat
onedar Odesláno 22. únor 2015 Odesláno 22. únor 2015 Na čo si treba dávať pozor pri výmene volantu? Treba vraj meniť nejakú bezpečnostnú skrutku? Je to tá ktorou je zatiahnutý volant, alebo je ešte nejaká iná? Citovat
wojtěch Odesláno 22. únor 2015 Odesláno 22. únor 2015 já mám v 308CC tento a přemýšlím o výměně za viz příloha dají se vyměnit jenom ty chromy nebo musím celý volant sehnat? v serviceboxu to zvlášť nějak nevidím.. ale u 307 to šlo dokoupit Citovat
Ajap Odesláno 27. únor 2015 Odesláno 27. únor 2015 Ty chromy v místech na palce bych teda fakt nechtěl. Citovat
wojtěch Odesláno 27. únor 2015 Odesláno 27. únor 2015 proč? měl jsem to na 307 a v pohodě ... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.