Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Ahoj, mám otázečku. Mám SE Xperia Mini Pro a chtěl bych se zbavit aplikací, které tam jsou od koupi a nejdou odinstalovat, (facebook, hry, atd). Trošku jsem o tom četl, něco někdo poradil (RH:papa), tak se ptám ještě tu. Měl bych udělat Root, pak jdou aplikace odinstalovat, ale přijdu o záruku. Jakou s tím máte zkušenost. Jaké jsou možnosti.

Myslím, že tímhle pravidlo č.8 neporušuji. :myslim

Odesláno

Pravidlo neporušuješ.

Ano, nejlepší je root, koupit a nainstalovat Titanium Backup Pro! a pomocí něj odinstalovat (nebo lépe zmrazit) aplikace, které nechceš. Tím získáš i jeden z nejlepších nástrojů na zálohování telefonu, za ty peníze určitě stojí.

Odesláno

No jenomze to by musel udelat Recovery menu.Mam xperii Ray a jak bylo psano Root,a bud pres Titanium backup nebo az budes trosku otrlejsi tak treba pres Root explorer primo v systemovych aplikacich.

Odesláno

A co říkáte na ztrátu záruky. Má cenu ho předělávat, nebo se s těmi aplikacemi naučit žít. Když kouknu na spuštěné aplikace, tak jich dost jede zbytečně. Některé jdou zastavit, ale stejně se časem zase rozjedou, a jiné se po zastavení hned spustí. Myslím, že výdrž baterie by byla větší, kdyby jelo jen to důležité.

Odesláno

stáhni si nějakej taskkiller a nastav aby určitý aplikace zabijel...já na HTC Desire HD používá Open Advanced Task Killer a mam ho nastavenej tak že zabije všechno - krom toho co nechci- vždy když vypnu displej. Sá se nastavit i autokill etc...

Odesláno

straty zaruky sa neboj....ak ti sa ti mobil pokazi tak ze nejde ani zapnut tak ho len natvrdo preflashuju...ked ti nejde napriklad sluchadlo tak origo firmware tam das jednoducho...nikto nebude zistivat co si tam mal, nemaju na to cas

Odesláno

Ja použivam tohle - https://market.android.com/details?id=com.elsdoerfer.android.autostarts&hl=cs

Ale bacha, umí vypnout i systemový aplikace, takže nerozumným povypínáním muže škodit. A samozřejmě bez Rootu to nejde

Hlavně je potom nemusí zabijet žadnej task killer atd, prostě se ty aplikace po startu founu vubec nerozjedou;)

[upravil dne 4/3/12 21:44 od Radek Hurvajz]

Odesláno

Pokial sa zameriavas na rýchlosť telefonu a vydrz baterie, tak by som tam dal jednoznačne inu rom ... Na XDA developers je toho hafo, vybral by som nejakou rom jako Clear Droid a podobne. Najdes tam uplne hole verzie, bez ničoho, s uplne minimalnymi narokmi na telefon ...

Pokial sa ti telefon nerozbije uplne, ze nejde ani zapnut, tak tam kedykolvek vies vratit povodnu ROM od vyrobcu, a nikto nič nebude vidiet :)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...