Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Byl jste někdo poslední dobou na nějakém muzikálu,který se Vám opravdu líbil?

CHtěl by jsem vytáhnout rodinu na nějaký,ale nevím jaký.

Dík za tip

[upravil dne 23/2/12 20:14 od adraj]

Guest minimaxa
Odesláno

Koblihůů, ale no táák :cool: nesmíš jezdit jen na Ivetku Bartošouc :D

Adraj, já mám už 4 měsíce koupený lístky na Quasimoda ;) Tak jsem zvědavej.

Odesláno

Byl jsem chvilku po revoluci na Jesus Christ Superstar a líbilo

Ze současné nabídky bych si asi taky vybral, jen mě to zatím nenapadlo = dík za podnět k přemýšlení

Divotvorný hrnec

Hello, Dolly

Krysař - líbilo se kamarádovi

Eláni

Jesus Christ Superstar - hele znovu jede

ale asi nejvíc by mně lákali Bídníci

[upravil dne 24/2/2012 08:28 od Medvěd]

Odesláno

Já byl na Krysařovi a super!!!

(je to pořád Landa, já byl před 15ti lety)

Od tý doby mne nic nějak extra nezaujalo.

Známá nás lákala na Děti ráje, ale to jsem zamítl, nebudu podporovat toho komunistickýho noka :-D

Odesláno

já vytáhl mladou do národního na operu rusalka a byl jsem mile překvapený. fakt se mi to líbilo, super boprovod orchestrem a baletem, pěkný kulisy a nasvícení. prostě doporučuju :)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...