adraj Odesláno 23. únor 2012 Odesláno 23. únor 2012 Byl jste někdo poslední dobou na nějakém muzikálu,který se Vám opravdu líbil? CHtěl by jsem vytáhnout rodinu na nějaký,ale nevím jaký. Dík za tip [upravil dne 23/2/12 20:14 od adraj] Citovat
Guest minimaxa Odesláno 24. únor 2012 Odesláno 24. únor 2012 Koblihůů, ale no táák nesmíš jezdit jen na Ivetku Bartošouc Adraj, já mám už 4 měsíce koupený lístky na Quasimoda Tak jsem zvědavej. Citovat
Guest minimaxa Odesláno 24. únor 2012 Odesláno 24. únor 2012 Dá se vybrat, je toho v nabídce hafo Citovat
Medvěd Odesláno 24. únor 2012 Odesláno 24. únor 2012 Byl jsem chvilku po revoluci na Jesus Christ Superstar a líbilo Ze současné nabídky bych si asi taky vybral, jen mě to zatím nenapadlo = dík za podnět k přemýšlení Divotvorný hrnec Hello, Dolly Krysař - líbilo se kamarádovi Eláni Jesus Christ Superstar - hele znovu jede ale asi nejvíc by mně lákali Bídníci [upravil dne 24/2/2012 08:28 od Medvěd] Citovat
wooody Odesláno 24. únor 2012 Odesláno 24. únor 2012 nejhezčí na kterym jsem zatím byl je johanka z arku Citovat
Ravel Odesláno 24. únor 2012 Odesláno 24. únor 2012 Já byl na Krysařovi a super!!! (je to pořád Landa, já byl před 15ti lety) Od tý doby mne nic nějak extra nezaujalo. Známá nás lákala na Děti ráje, ale to jsem zamítl, nebudu podporovat toho komunistickýho noka :-D Citovat
Czedisonek Odesláno 24. únor 2012 Odesláno 24. únor 2012 adraj: kolego, to OPRAVDU je TVŮJ nápad??? :o:o K tomuto bývám jen donucen násilím nebo pohrůžkou bezprostředního násilí... koblih: Citovat
ladis307 Odesláno 28. únor 2012 Odesláno 28. únor 2012 já vytáhl mladou do národního na operu rusalka a byl jsem mile překvapený. fakt se mi to líbilo, super boprovod orchestrem a baletem, pěkný kulisy a nasvícení. prostě doporučuju Citovat
Tango C8 Odesláno 29. únor 2012 Odesláno 29. únor 2012 Jesus Christ Superstar - naprostá bomba. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.