Barney Odesláno 23. únor 2012 Autor Odesláno 23. únor 2012 A jak ty Valtice 7.4 nikdo nic ? :-P Citovat
robozv Odesláno 23. únor 2012 Odesláno 23. únor 2012 ja mam rad MTB na maratony mam tohoto milacika je to MERIDA TFS 800 model 2010 velkost 22\". mame aj vlastny klub http://www.mtbpohronie.eu/ sme mlady klub cca 1 rok auz sa nam podarila usporiadat casovka do vrchu s celoslovenskou obsadenostou startovneho pola. Chceli sme usporiatento dat aj 24hodinovku ale asi pocka. [upravil dne 23.2.2012 20:35 od robozv] Citovat
Barney Odesláno 23. únor 2012 Autor Odesláno 23. únor 2012 Meridu jsme měl také Jako první jsme měl staré TFS 300 po pár dalších Bikách sem pořídil MERIDU 40V s Hydraulikou tu jsme někdy v záři prodal jednomu maníkovy který vlastní p. 406 Coupe ... ale doted jsem ho zde na klubu nevyhledal... :-D Zajimalo by mě jak se uněj má... Citovat
robozv Odesláno 23. únor 2012 Odesláno 23. únor 2012 toto je moj taky prvy poriadni bike je to tiez MERIDA MATTS SPORT 300D model 2004 je to moj prvy milacik a teraz ho pouzivam ako taky cestacik. [upravil dne 23.2.2012 20:56 od robozv] Citovat
Barney Odesláno 23. únor 2012 Autor Odesláno 23. únor 2012 Přesně toto jsme měl jen v oranžovám s 1 kotoučem .. a Zimáčka mám starou Meridu nevím označení nikdyj sem to naní nenašel :-D.. Citovat
@re Odesláno 23. únor 2012 Odesláno 23. únor 2012 Loni v září jsem si pořídil nové MTB Trek - najel jsem cca 750km (po 5ti letech na kole). Letos máme v plánu najet alespoň 2012km (pro cyklistu nic moc, ale pro nás to bude super výkon ). Chceme jet na Silesii do Opavy a na finiš sezóny bychom rádi Author Cup... snad se to podaří Citovat
Barney Odesláno 23. únor 2012 Autor Odesláno 23. únor 2012 Tak kola nevypadá niak špatně.. ale na učeli o kterých píšeš je bombové A budu ti držet pěsti ať ti ty 2000 výjdou já se chci dostat aspon na 10 000 Nova author cup jsme jel jednou .. a už se ho nezučastním absolutní nezkopokejenost.. Jinak přihlas te se ti Kteří se zůčastni ale spon jednoho Závodu ze série Cyklo Maraton Tour? Já se pokusím obejt všechny které ted budou .. Bohužel mi Utekl Winter Okolo Hradce Králové.. [upravil dne 23/2/12 21:48 od Barney] Citovat
oddie Odesláno 23. únor 2012 Odesláno 23. únor 2012 Na masovky typu Author cup by mě nikdo nedostal ani heverem. Citovat
Barney Odesláno 24. únor 2012 Autor Odesláno 24. únor 2012 Oddie: že je to masovka\" mi by mě ani tak nevadilo .. ale sere mě to jak si tam hlavní ceny rozeberou papaláši.. Citovat
oddie Odesláno 24. únor 2012 Odesláno 24. únor 2012 Mě žádné ceny nezajímají, jezdím pro sebe a svůj pocit. Akorát na takových masovkách se bojím toho tupého davu. Citovat
Barney Odesláno 24. únor 2012 Autor Odesláno 24. únor 2012 Tak nikdo netvrdí že to jezdím jen kvuli tomu jen mě štve tahle nespravedlnost.. A co se týče Author cupu jezdí tam hodně \"Batůžkářků\" který se cpou do předu a po startu to kolikrát vypada dost nechutně.. když se ti tam něakej takovejhle šmoula připlete.. už jsme měl tu čest to poznat Citovat
banan1987 Odesláno 24. únor 2012 Odesláno 24. únor 2012 mna stve len nespravodlivost na verejnych pretekoch, kde idu povacsine normalny ludia ale niekomu sa nechce ist do kategorie do ktorej patri a je registrovany tak ide na verejny pretek...a cely problem? vladzem ako sivna chalani co trenuju v okoli pre rozne timy na mna nemaju a zrazu je pretek pridu podporne anabolika a citim sa ako keby som nebicykloval vobec.. najelpsie im to vykresili Jozo Procko v Halici na jednom slovenskom Merida kole. tam to na stupni vitazov okritizoval a pred vsetkymi sa ich pytal ze co si to davali do tej kase co ranajkovali.. a ti debili ani nevedeli co maju od prekvapenia povedat.. pravdaze skoncil som na 13 mieste:papa a predomnou iba sami registrovany ktori nesli vo svojich kategoriach lebo by museli odjazdit viac..a to sa mi stava skoro vsade.. jedinu nevyhodu ma ze ja nesypem a preto mam vykony stale rovnake.. ale to je tak v kazdom sporte co poznam... Citovat
Barney Odesláno 24. únor 2012 Autor Odesláno 24. únor 2012 Ted nevim jeslti to dobře chápu ..ale myslím že na takovýhlech závodech nikdo něak \"doping\" nebere.. já jedine co využívám jsou Speed cukry, amina a občas magnesko.. ponevač trpím křečema.... a ostatni tvrdší doping bych hledal na ČP , SP a podné.. Citovat
banan1987 Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 Ted nevim jeslti to dobře chápu ..ale myslím že na takovýhlech závodech nikdo něak \"doping\" nebere.. já jedine co využívám jsou Speed cukry, amina a občas magnesko.. ponevač trpím křečema.... a ostatni tvrdší doping bych hledal na ČP , SP a podné.. chapem z enejaky ten doping si kazdy da.. ja osobne kofolu a horalku:D narazal som skor na tie kategorie pretekarov kde sa to nezmyselne miesa.. Citovat
Barney Odesláno 25. únor 2012 Autor Odesláno 25. únor 2012 :-D To ti ta kofola s Horalko skoro utrhne nohy když si dáš obojí na najednou ne? :-D Nevím to co výdavám mi nepřijde niak velký a hodně uvlivnující výsledky.. ale znám pár kluků který si pod trenky na stehna dávají kuličky čistého kofeinu Citovat
MACI Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 Asi 10 let jsem drtil Author Vision, najel jsem na nem hodne moc tisic km, ale uz byl fakt retro... : Takze loni jsem poridil novy bike a dal na nem pres leto asi 2000km po Beskydech. Max. spokojenost, mj. mi byl doporucen na bike-foru a nemuzu si stezovat, hodne dobra vybava za super cenu Uz se tesim az se trosku otepli, letos bych chtel dat vice nez ty 2tkm a jeste vice sjezdit Beskydy... Citovat
Barney Odesláno 26. únor 2012 Autor Odesláno 26. únor 2012 To vypada moc pěkně Já kdybych nebyl tupec tak jsme taky fotku vložím .. ale můj počítač to prostě neumí zmenšit :-D Citovat
robozv Odesláno 26. únor 2012 Odesláno 26. únor 2012 jedna maratonska [upravil dne 26.2.2012 10:02 od robozv] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.