Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

ja mam rad MTB na maratony mam tohoto milacika je to MERIDA TFS 800 model 2010 velkost 22\".

mame aj vlastny klub http://www.mtbpohronie.eu/ sme mlady klub cca 1 rok auz sa nam podarila usporiadat casovka do vrchu s celoslovenskou obsadenostou startovneho pola. Chceli sme usporiatento dat aj 24hodinovku ale asi pocka.

[upravil dne 23.2.2012 20:35 od robozv]

post-27360-14109622408364_thumb.jpg

Odesláno

Meridu jsme měl také :) Jako první jsme měl staré TFS 300 po pár dalších Bikách sem pořídil MERIDU 40V s Hydraulikou tu jsme někdy v záři prodal jednomu maníkovy který vlastní p. 406 Coupe ... ale doted jsem ho zde na klubu nevyhledal... :-D Zajimalo by mě jak se uněj má...

Odesláno

toto je moj taky prvy poriadni bike je to tiez MERIDA MATTS SPORT 300D model 2004 je to moj prvy milacik a teraz ho pouzivam ako taky cestacik.

[upravil dne 23.2.2012 20:56 od robozv]

post-27360-14109622408918_thumb.jpg

Odesláno

Přesně toto jsme měl jen v oranžovám s 1 kotoučem .. :)

a Zimáčka mám starou Meridu nevím označení nikdyj sem to naní nenašel :-D..

Odesláno

Loni v září jsem si pořídil nové MTB Trek - najel jsem cca 750km (po 5ti letech na kole). Letos máme v plánu najet alespoň 2012km (pro cyklistu nic moc, ale pro nás to bude super výkon :D). Chceme jet na Silesii do Opavy a na finiš sezóny bychom rádi Author Cup... snad se to podaří ;)

post-1207-14109622409246_thumb.jpg

Odesláno

Tak kola nevypadá niak špatně.. ale na učeli o kterých píšeš je bombové :)

A budu ti držet pěsti ať ti ty 2000 výjdou :) já se chci dostat aspon na 10 000

Nova author cup jsme jel jednou .. a už se ho nezučastním absolutní nezkopokejenost..

Jinak přihlas te se ti Kteří se zůčastni ale spon jednoho Závodu ze série Cyklo Maraton Tour? Já se pokusím obejt všechny které ted budou .. Bohužel mi Utekl Winter Okolo Hradce Králové..

[upravil dne 23/2/12 21:48 od Barney]

Odesláno

Tak nikdo netvrdí že to jezdím jen kvuli tomu ;) jen mě štve tahle nespravedlnost.. A co se týče Author cupu jezdí tam hodně \"Batůžkářků\" který se cpou do předu a po startu to kolikrát vypada dost nechutně.. když se ti tam něakej takovejhle šmoula připlete.. už jsme měl tu čest to poznat

Odesláno

mna stve len nespravodlivost na verejnych pretekoch, kde idu povacsine normalny ludia ale niekomu sa nechce ist do kategorie do ktorej patri a je registrovany tak ide na verejny pretek...a cely problem? vladzem ako sivna chalani co trenuju v okoli pre rozne timy na mna nemaju a zrazu je pretek pridu podporne anabolika a citim sa ako keby som nebicykloval vobec.. najelpsie im to vykresili Jozo Procko v Halici na jednom slovenskom Merida kole. tam to na stupni vitazov okritizoval a pred vsetkymi sa ich pytal ze co si to davali do tej kase co ranajkovali..:D

a ti debili ani nevedeli co maju od prekvapenia povedat.. pravdaze skoncil som na 13 mieste:papa a predomnou iba sami registrovany ktori nesli vo svojich kategoriach lebo by museli odjazdit viac..a to sa mi stava skoro vsade.. jedinu nevyhodu ma ze ja nesypem a preto mam vykony stale rovnake.. ale to je tak v kazdom sporte co poznam...

Odesláno

Ted nevim jeslti to dobře chápu ..ale myslím že na takovýhlech závodech nikdo něak \"doping\" nebere.. já jedine co využívám jsou Speed cukry, amina a občas magnesko.. ponevač trpím křečema.... a ostatni tvrdší doping bych hledal na ČP , SP a podné..

Odesláno
Ted nevim jeslti to dobře chápu ..ale myslím že na takovýhlech závodech nikdo něak \"doping\" nebere.. já jedine co využívám jsou Speed cukry, amina a občas magnesko.. ponevač trpím křečema.... a ostatni tvrdší doping bych hledal na ČP , SP a podné..
chapem z enejaky ten doping si kazdy da.. ja osobne kofolu a horalku:D

narazal som skor na tie kategorie pretekarov kde sa to nezmyselne miesa..

Odesláno

:-D To ti ta kofola s Horalko skoro utrhne nohy když si dáš obojí na najednou ne? :-D

Nevím to co výdavám mi nepřijde niak velký a hodně uvlivnující výsledky.. ale znám pár kluků který si pod trenky na stehna dávají kuličky čistého kofeinu :)

Odesláno

Asi 10 let jsem drtil Author Vision, najel jsem na nem hodne moc tisic km, ale uz byl fakt retro... :D :

1011_1024387982456_1607966145_30096994_973_n.jpg

Takze loni jsem poridil novy bike a dal na nem pres leto asi 2000km po Beskydech. Max. spokojenost, mj. mi byl doporucen na bike-foru a nemuzu si stezovat, hodne dobra vybava za super cenu :)

Uz se tesim az se trosku otepli, letos bych chtel dat vice nez ty 2tkm a jeste vice sjezdit Beskydy...

img0168resize.jpg

09052011306resize.jpg

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...