Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 807 žhavicí svíčky


romanciko

Recommended Posts

Tak žhavicí relé jsem snad nějak dal trochu do kupy (našel jsem tam podle pohledu tři studeňáky) a nyní při signalizaci žhavení je podstatně větší odběr než dříve. Tak ještě zkusím dobít trochu baterii a zkusim to večer natočit až bude auto vymrzlý a nabitý.

Co to modrý relé, neví někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 4 měsíce později...

Tak mi někdo vysvětlete,jak ty žhavičky měníte?Dneska jsem pod tím celý odpoledne ležel a udělal velký kulový.To bych snad musel vyndat motor nebo co.Já tam prostě ruce nikam nestrčim,ani kdybych se pos...Takže to co jsem všechno odstrojil,jsem zase nastrojil a nežhavím nadále.Jestli znáte někdo podrobnej postup,sem s ním..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Tak jsem se dnes odhodlal opět do žhaviček.Ze zhora ani ťuk,tam se prostě nedostanu.Takže ze spoda,obě krajní docela šly,teda fakt docela,za egrem ani hov...,tam nedám nic,ani prstíček tam nedostanu,No a ten čtvrtej,jsem teda se sedřenejma a vykloubenejma rukama povolil,je volnej,ale nejde vytáhnout,prostě nevim,cejtim prstem jak se hejbe,ale ven nejde.Takže jsem si pěkně nasr... do bot.Teď asi abych vyndal motor ven.Zítra ho ještě zkusim,jestli by nešel aspoň zašroubovat zpátky a seru na to.Do teďka jsem nežhavil,tak nebudu dál a teď lituju,že jsem vůbec vrážel peníze do novejch žhaviček,co žhaviček,já lituju,že jsem ten krám vůbec kupoval.Ne s Peugeotem já končím,to snad budu jezdit rači na kole...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,docela bych chtěl Strakiho vidět v akci \"žhavičky\",třeba na to má nějakej fígl,kéž by mi ho prozradil :) Dokonce jsem byl odhodlanej sundat turbo,ale když se mi začal v ruce kroutit očkovej klíč a nepovolil jsem ani mrť,tak jsem to vzdal :( Asi mi z toho jebne,už jsem koukal i po Sharanovi,ale když on se mi tak nelíbí

[upravil dne 6.1.2013 19:13 od třídvířko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Tak dnes šli žhaviče ven,ukazalo se že žhavil pouze jeden,mám sundané turbo a řízení, tak už nebyl problém zhodit svody a povolit trubku co vede k egr ventilu ,jinak pánové co to děláte z vrchu tak smekám jste opravdu vzruční a máte můj obdiv:o pokud tam máte ten origo tepelnej štít tak je tam asi tak 2cm místa a ještě je to docela hluboko, takže si nedokážu představit to měnit a nic nepovolit\"ještě jednou klobouk dolů :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
  • O 1 měsíc později...

Čau všichni.Kolegině na Úlyšákovi řeší problém se žhavením.Vyndal jsem relé žhavení,totálně upálený,tak jsem dal nový a stejně ani ťuk. Prostě nesepne i když tam proud jde. Kde by ještě mohl být problém? Má problém nastartovat už teď a to ani nemrzne.Bez start spreje prostě nejede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...