LubošK Odesláno 28. leden 2012 Odesláno 28. leden 2012 Ahoj, jelikož jsem se minulý čtvrtek rozhodl pro pořízení nového P308SW 1.6 eHDi/82 kW, o jehož zakoupení jsme se tak po \"bleskovém výběrovém řízení\" dohodli ještě týž den s jedním z prodejců Peugeot a jenž by nám tak měli předávat nejspíše v úterý 1.2.2012, hlásím se sem a těším se, co nového se tady dozvím. Ačkoliv jsme se sice v této souvislosti rozhodli \"udat\" starší z našich dvou P307SW 1.6 HDi z roku 2006 buď protihodnotou, nebo přímo tady přes Fórum (viz rubrika Inzerce-Prodej), zůstaneme i nadále majiteli jeho novějšího \"brášky\" z roku 2008, jehož \"Navteq/HDD Jukebox OnBoard\" si tak nyní bude i s jeho 6. sedadlem v kufru užívat spíše manželka, takže souběžně se ještě budu vyskytovat i v diskusi o modelu P307SW... Citovat
LubošK Odesláno 2. únor 2012 Autor Odesláno 2. únor 2012 Naší novou 308SW 1.6 e-HDi/82 kW budu přebírat zítra, tj. 3.2.2012. Takže těch cca 50 km tam pojedu ještě naší novější P307SW 1.6HDi/80 kW, kde ji předám do užívání manželce... ... a zpátky už novou P308SW, tak jsem sám zvědavý, jaké bude to první bezprostřední srování se \"starou dobrou\" P307SW \"naživo\". Doma přitom ještě dočasně zůstane i naše nejstarší, tj. již faceliftovaná, ale stále ještě bezFAPová P307SW 1.6 HDi/80kW, kterou jsme kupovali novou v roce 2006 a kterou tady na Fóru nabízím k odprodeji v rubrice Inzerce-Prodej. A to poté, co se mi dnes (po týdnu) ozval prodejce, co od něho budeme zítra přebírat onu P308SW, že za naší nejstarší P307SW nabízí protihodnotou 100.000,- Kč. Zřejmě dospěli k závěru, že si tím vykompenzují cenu té nové 308SW, ke které jsem je minulý týden dotlačil. Ale to mají smůlu, neb srovnatelně stará auta se srovnatelným nájezdem jsou v nabídce přes Automodul.cz od 138.000,- Kč výše - a to si nedělám iluze, že ty nejlevnější za tuto cenu budou mít nějaké ty \"mušky\" (dovezeny jako ojeté, po opravě nějakého toho většího ťukance, s nejasnou servisní historií, 5. majitel atd.), takže skutečně srovnatelná auta budou začínat s cenami až tak někde od 150.000,- Kč výše. No a když o to auto nebude mít někdo zájem za rozumnější cenu, skončí v širší rodině (neb než to dávat protihodnotou nějakému prodejci, aby na tom \"dal\" tak těch 50K, to už to raději za těch jím nabízených 100K dám třeba i tchýni:D)... [upravil dne 2.2.12 16:00 od LubošK] Citovat
LubošK Odesláno 3. únor 2012 Autor Odesláno 3. únor 2012 Tak jsem dnes zajel naší druhou, tj. novější P307SW 1.6 HDi/80 kW necelých 50 km k prodejci a tam po jejím nepříliš \"slavnostním\" předání manželce (neb obě naše pětileté děti pištěly, že chtějí jet zpět tím novým autem s tatínkem, což jim manželka rázně zatrhla při představě, jak je nahání po autosalónu při přebírání nového auta, a fičela s nimi po cestě domů napřed) převzal novou P308SW 1.6 e-HDi. No a první dojmy? Dveře při zavíraní v té P308SW tak nějak luxusněji \"žuchají\", loketní opěrka mezi sedadly vepředu mě teda ani po prvním \"privátním\" projetí fakt nenadchla (a to jsem se o ní ještě ani nepřetlačoval s manželkou, neb zpátky jela \"svým\" autem :-)), pocitově je to tak nějak více \"normální\" auto a méně hybrid mezi normálním autem a MPV, jako tomu bylo v P307SW... ... ale hlavně to jede už od 0 najetých km minimálně stejně dobře, jako jely nové P307SW (teď už mají přeci jen 145 tkm a 189 tkm, i když jedou pořád skvěle) - a hlavně ten šestikvalt je o dost lepší, než pětikvalty v našich P307SW. Takže teď jsem o to více zvědavý, jaká bude zítřejší o doost delší cesta do Plzně a zpět, ale to už po přezutí z \"originálních\" letních Michelinů Energy Saver 205/55 R16 na \"liťácích\" na taktéž nové zimní Continental ContiWinterContact TS830 195/65 R15, které sice možná nemají až tak \"Energy Saver\" směs, ale zase jsou užší, takže na spotřebu by to snad až takový vliv mít nemělo. Neboť po těch necelých 50 km v průměrných cca -10 stupních Celsia od dotankování u pumpy v místě nákupu pod kopcem, kde sídlí prodejce, do pneuservisu tady u nás na vesnici ukazoval PP spotřebu 4,2 l/100 km, což vypadá na zcela \"syrové\" auto docela dost slušně. Zvláště když to, že ty letní gumy už byly při té teplotě asi \"tvrdé jako kameň\", což jejich valivý odpor a tím i spotřebu možná o něco snižovalo, přitom bylo kompenzováno zase tím, že mi prvních cca 10 - 15 km trvalo, než mi došlo, že to auto má i šestku, a také než jsem našel, kde se vypíná kompresor klimatizace (který při venkovních -10 opravdu jet nemusí). No a jak vypadá? Fotit možná nafotím něco zítra, i když nevím, nakolik to má smysl, když je to úplně normální tovární \"konfekce\" - viz třeba http://dealers.peugeot.cz/vozy/?action=showNewCarDetail&id=33036 Takže celkové první dojmy \"suma sumárum\" - zatím to vypadá, že ta P308SW nebude zase až tak nejhorší facelift našich \"starých dobrých\" P307SW... Citovat
DanculD Odesláno 4. únor 2012 Odesláno 4. únor 2012 Tak nech len sluzi. PS: Kompresor klimatizacie sa nespusta uz od cca. +2°C a menej, takze aj ked mas zapnutu klimu, aj tak nefunguje. Citovat
LubošK Odesláno 4. únor 2012 Autor Odesláno 4. únor 2012 Tak nech len sluzi. PS: Kompresor klimatizacie sa nespusta uz od cca. +2°C a menej, takze aj ked mas zapnutu klimu, aj tak nefunguje. Diky za info o tom kompresoru - to jsem nevěděl (a možná proto se při teplotách kolem 0, 100% venkovní vlhkosti a plném obsazení 5 - 7 lidmi i v našich starších P307SW mlžila okna, když se přes kompresor neodvlhčovalo(?)) Citovat
P607Olda Odesláno 8. únor 2012 Odesláno 8. únor 2012 Co nového? Piš dál! Že 308 není moc vysoká, jsem si také všiml - když se rozhodoval Lamancha. Citovat
LubošK Odesláno 10. únor 2012 Autor Odesláno 10. únor 2012 Co nového? Piš dál! Že 308 není moc vysoká, jsem si také všiml - když se rozhodoval Lamancha. Tak tedy první dojmy po týdnu: 1) Na prvním místě ten úplně nejhlavnější - 1.6 e-HDi/82 kW v tomto autě je ve srovnání s 1.6HDi/80 kW v obou našich předchozích P307SW \"jakýsi divný\" - tj. i s FAPem a EuroV \"táhne odspoda\" podstatně lépe, než 1.6HDi/80 kW v naší nejstarší, ještě z výroby \"bezFAPové\" P307SW... ... že by to byl ten inovovaný 1.6HDi, v němž jsou kvůli EuroV namísto 4 ventilů na válec \"jenom\" ventily dva a max. výkon byl \"dorovnán\" zvýšením plnicích tlaků a možná i vylepšením turba? 2) Výše zmiňované domněnce by přitom nasvědčovala i skutečnost, že to auto i se zcela \"syrovým\" motorem žere o poznání méně, než žral \"za syrova\" 1.6HDi v naší první, bezFAPové P307SW, jež byla taktéž zakoupena jako nová s nájezdem 0 km - tj. aktuálně po ujetí prvních cca 600 km je průměrná spotřeba dle PP 4,9 l/100 km - a to včetně ježdění po Praze a plachtění po dálnici rychlostí 130 km/h. 3) Výše uváděnou spotřebu přitom zatím témeř nevylepšilo ani využití principu e-HDi, neboť to si v aktuálních mrazech zatím ještě skoro \"nepíplo\", ani důslednější využití možností šestistupňové převodovky, neb po přechodu z \"pětikvaltů\" obou našich předchozích P307SW tam tu šestku stále ještě pravidelně zapomínám \"zastrčit\" - a to i přes výzvy k jejímu zařazení na \"tachometrovém\" displeji, neb i na jeho sledování si zvykám jen postupně (neboť obě naše P307SW nic takového neměly). 4) Od onoho \"šestikvaltu\" jsem očekával trochu něco jiného - tj. konkrétně zhruba stejně \"dlouhou\" pětku, jako v předchozích P307SW, a \"předlóóóóóóóóuhou\" šestku točící 1750 ot./min (kde je max. točivého momentu) až někde kolem 130 km/hod. tak, aby byla i při dálničním provozu minimalizována spotřeba. Realita, kdy motor točí na \"šestku\" oněch 1750 ot./min již při cca 95 km/hod. a kdy je \"pětka\" o něco kratší, než je \"pětka\" v obou našich starších P307SW, má ale také něco do sebe - motor totiž \"na pětku\" při \"tempomatové\" rychlosti 55 km/hod. v obcích neprotestuje, ani když je to mírně do kopce, a \"šestku\" lze využívat i při běžném provozu mimo obce - tj. nejen na dálnici. Takže na dálnici to auto bude žrát o něco více, než by mohlo, ale to bude do značné míry kompenzováno při provozu mimo dálnice... 5) Ve srovnání s P307SW jsou příjemné také některé drobné detaily, jako je např. režim skrytý pod tlačítkem \"mono\", který nemá nic společného s rádiem, neboť po jeho zvolení je \"klimatizační\" regulací teploty na straně řidiče regulována i teplota na straně spolujezdce (přičemž po pootočení \"kolečkem\" na straně spolujezdce se tento režim automaticky zruší), standardní nasazení ESP/ASR, \"tlumené\" zavíraní všech dveří namísto jejich \"plechového\" zadrnčení, schránka na brýle vedle hlavy řidiče a jeho regulovatelná bederní opěrka, výdechy klimatizace i pro druhou řadu sedadel, vytahovatelné stínící roletky pro boční okna druhé řady sedadel, zvětšené střešní okno protažené až za hlavy cestujících ve druhé řadě a samozřejmě též \"příplatkový\" zadní parkovací senzor... 6)... na druhé straně je ale trochu škoda, že bylo aktuální \"akční\" (ale fakticky již několikaleté) snížení ceny a ochota dealerů (alespoň v našem případě) jít s cenou ještě výrazně níže vykoupeno spoustou drobných a na první pohled jen málo patrných \"ošulení\" - jako jsou např. i \"ve standardu\" nejvyšší standardní výbavy chybějící hlavové airbagy (které obě naše starší P307SW mají), nemožnost regulace sklonu opěrek hlavy na předních sedadlech (což obě naše starší P307SW taktéž umožňovaly), společná středová opěrka pro lokty cestujících na předních sedadlech (samostatné opěrky v obou našich P307SW se mi zamlouvaly více, neb jsme se o ně s manželkou nepřetlačovali), chybějící šuplíky pod sedadly, na dotek takové nějaké \"plastově suché\" kožené obšití volantu, chybějící zámek schránky před spolujezdcem, nemožnost regulovat úroveň basů a výšek linoucích se ze standardní audiosoustavy (nebo jsem tuto možnost alespoň zatím nenašel)... 7)... no a vysloveně k zlosti jsou pak některé další nevydařené detaily, které zřejmě francouzští soudruzi dodrbali, když si během obědové pauzy dali po lahvince vína - jako je např. skutečnost, že na rozdíl od P307SW se již do dveří řidiče i spolujezdce jen tak nevejdou 2l PET-flašky (které je tam třeba narvat násilím - a tedy s rizikem, že pokud by při delším stání venku v mrazech jejich obsah zmrznul, mohly by ty výpně dveří možná i prasknout), aretace polohy středové loketní opěrky cestujících na předních sedadlech při jejím posuvu vpřed až v poloze, která brání manipulaci s táhlem ruční brzdy, limitované možnosti nastavení výškového sklonu venkovního zpětného zrcátka na straně řidiče (což vadí zvláště pokud je někdo taky vysoký +- 190 cm a přitom rád sedává co možná nejvýše, aby byl mj. špatně fotitelný automatickými radary a městskými \"buzerkamerami\") aj... ... no ale to jsou všechno jen mušky, které celkově velmi pozitivní první dojmy z motoru a některých velmi praktických \"vychytávek\" zase až tak nekazí. Tož zatím tolik, pokračování někdy příště - tj. až to auto v nejbližších dnech pořádně \"proženu\" po dálnicích během nadcházejících cest do nejvzdálenějších koutů naší středoevropské zemičky. [upravil dne 10.2.12 16:55 od LubošK] Citovat
P607Olda Odesláno 10. únor 2012 Odesláno 10. únor 2012 A jedna otázka - 5008 Tě neoslovila? Cenový rozdíl by už nebyl tak velký... Fakt je, že díky velké ploše a hmotnosti by víc žrala... Je to fakt \"jiné auto\". [upravil dne 10.2.2012 21:00 od P607Olda] Citovat
LubošK Odesláno 11. únor 2012 Autor Odesláno 11. únor 2012 A jedna otázka - 5008 Tě neoslovila? Cenový rozdíl by už nebyl tak velký... Fakt je, že díky velké ploše a hmotnosti by víc žrala... Je to fakt \"jiné auto\". [upravil dne 10.2.2012 21:00 od P607Olda] Jo, na 5008 jsem byl taky moc zvědavý - a i tu o něco vyšší cenu bychom přežili. Jenže pak jsem při čekání, až mi \"autorizovaní\" amatéři od Domanského zase na chvíli \"spraví\" některou z našich P307SW, našel P5008 a P308SW kousek od sebe. Takže jsem si sednul do 5008, nastavil sedadlo řidiče na mých cca 190 cm výšky - no a pak se posadil \"za sebe\", kde jsem už ale hlavou narážel do stropu sníženého prostorem pro roletu příplatkového střešního okna, což se dalo řešit pouze posunem sedáku příslušného sedadla druhé řady dopředu (což ale zase zmenšilo prostor pro nohy) a zvýšením sklonu opěradla... ... no a když jsem se pak ještě podíval do kufru, neměl jsem pocit, že je - pominu-li prostor pod podlahou kufru u pětisedadlové verze - co do využitelného prostoru srovnatelný s kufry našich P307SW. Poté jsem totéž učinil u kousek vedle stojící P308SW - a překvapeně zjistil, že po \"usednutí za sebe\" mám dost místa na hlavu a že kufr je s P5008 srovnatelný, pokud tedy v kufru P308SW zrovna nepovezu sklopenou 6. a 7. sedačku (které u našich P307SW taky běžně nevozím hlavně kvůli riziku vykradení), zatímco P5008 má pro sedačky ve třetí řadě prostor po podlážkou kufru. No a platit nezanedbatelné peníze navíc za to, že s sebou budu moci bez rizika zmenšení kufru vozit \"nastálo\" 6. a 7. sedačku a k tomu další peníze za nevyhnutelně větší spotřebu danou větší čelní plochou a hmotností, aniž by P5008 \"uměla\" např. hydropneumatické pérování, tak to se mi pak už vůbec nechtělo. Zvláště když P308 \"umí\" i kombinaci manuálního šestikvaltu s 1.6 e-HDi \"stop-startem\", zatímco P5008 s 1.6 e-HDi je v ČR k dostání jen s robotizovanou převodovkou, kterou nemusím už vůbec (neboť z hlediska spotřeby nejúspornější řazení po sobě následujících \"kvaltů\" přes neutrál při zpomalování u ní není přiliš reálné). Takže ta P308SW byla pro mě jasná volba - zvláště když se mi (zřejmě díky mému \"osobnímu kouzlu\":)) podařilo srazit její cenu ještě o téměř dalších 15 % pod úroveň aktuální \"supervýhodné\" ceny \"akční\", díky čemuž je naše nová P308SW nejlevnějším autem z těch, které jsme kdy kupovali nové v ČR... [upravil dne 11.2.12 22:01 od LubošK] Citovat
Jooooose-1 Odesláno 11. únor 2012 Odesláno 11. únor 2012 Fotky sem nahoď nech sa kukneme na tvoj nový poklad Citovat
LubošK Odesláno 11. únor 2012 Autor Odesláno 11. únor 2012 Fotky sem nahoď nech sa kukneme na tvoj nový poklad No, vypadá úplně stejně jako tato: http://dealers.peugeot.cz/vozy/?action=showNewCarDetail&id=33036 a to včetně těch čidel parkovacího senzoru na zadním nárazníku (jen bez těch polystyrenů proti odření vzadu a na bocích:-) Prostě standardní tovární konfekce, co až do minulého týdne stála v centrálním skladu u Kolína a kromě toho prodejce, co šel nejníže dolů z cenou, mi ho asi nabízelí i jiní koncesionáři, jen dráže... [upravil dne 11.2.12 21:55 od LubošK] Citovat
LubošK Odesláno 12. únor 2012 Autor Odesláno 12. únor 2012 Jen se zeptám kolik to auto tedy stálo? No, nevím, jestli ta cena byla díky mé \"vyjednávací praxi\" z jiného, podstatně sofistikovanějšího oboru opravdu ta \"nejnižší možná\", nebo by si to uměl vyhádat každý i za ony mnou tomu věnované cca čtyři hodiny \"hrubého\" času (neb jsem se přitom souběžně zabýval i jinými věcmi), během nichž proběhlo ono \"zkrácené výběrové řízení\" oslovením cca 10 narychlo vytipovaných prodejců ... ...ale poté, co Peugeot za takovéhle auto včetně příplatku za \"metlu\", parkovací senzor a tempomat slevil z katalogových cca 530 tisíc Kč na cca 460 tisíc Kč a třeba brněnský koncesionář FAMKO pak takto vybavenou P308SW nabízí na internetu za 425 tisíc Kč, tak mi nakonec identické auto prodal jiný konceionář za 400 tisíc. Sice se přitom tvářili, jakou že mi nedělají milost, ale třeba to někdo jiný někde jinde dostal i níže... nicméně si myslím, že bych teď z toho \"mého\" koncesionáře dostal za maximálně stejnou cenu i další auta (a kdo ví... kdybychom to naše auto kupovali podle původního záměru zároveň i s autem pro bráchu nebo klidně i pro někoho jiného, třeba by se to dalo s požadavkem na \"množstevní slevu\" vyjednat i za míň [upravil dne 12.2.12 21:56 od LubošK] Citovat
LubošK Odesláno 12. únor 2012 Autor Odesláno 12. únor 2012 Sice jsem to už napsal do diskuse na téma Peugeot 307, ale třeba to tady čte i někdo, kdo na onu diskusi nekouká, tak to ve zkrácené a mírně upravené verzi kopíruji i sem: Během dnešní cesty na Severní Moravu jsem se pořádně podíval a zjistil, že těch 1750 rpm, kde by měl být podle \"papírů\" vrchol točivého momentu, ta naše 307SW 1.6 eHDi točí při cca 95 km/h (\"tachometrově-tempomatových\"), což odpovídá 2400 rpm při 130 km/h. No a jelikož jsem při té téměř 500km cestě chtěl oné naší nové P308SW nechat dostatečný prostor pro poklidnější \"zabrušování pístních kroužků\" po tom drandění po Praze minulý týden a jelikož to tentokrát nebyl ani žádný spěch, snažil jsem se po D1 a pak po rychlostní komunikaci na Český Těšín jet co možná nejvíce na maximu točivého momentu - tj. oněch 95 km/h při 1750 rpm. Po dojezdu do cíle ve zhruba stejné nadmořské výšce, z níž jsem za Prahou vyjížděl, mi naposledy PP tvrdil, že spotřeba za celou tuto téměř 500 km cestu byla 3,7 l/100 km. A možná by to bylo i 3,6 l/100 km, kdybych tam ze zvyku necpal místo šestky furt pětku a poté řadil na šestku, až když jsem si po pár minutách všimnul, že mi na \"tachometrovém\" displeji svítí doporučení řadit výše. I tak je to ale na auto se zcela \"syrovým\" motorem a převodovkou docela dobrá hodnota - zvláště když obě naše pořádně zajeté P307SW jezdí stejnou trasu při pohodové jízdě rychlostí 100 km/h a 2050 rpm (tedy jen o něco málo rychleji, než byla ona dnešní cesta novou P308SW) za 4,6 l/100 km. Takže teď se už jen ze zvědavosti, jak se to s tou spotřebou bude vyvíjet dále, budu snažit co nejdříve \"zajet\" tu novou P308SW někam ke 20tkm \"nájezdu\", kde už by si motor i převodovka měly pořádně \"sednout\"... Citovat
LubošK Odesláno 28. únor 2012 Autor Odesláno 28. únor 2012 Dnešní stav po necelém měsíci provozu s 5tkm \"na kontě\" - podle PP průměrná spotřeba 4,1 l/100 km. Při rychlostech nad cca 90 km/h cosi tiše drnčí nad vnitřním zpětným zrcátkem od střešního okna. Asi zkusím s požadavkem na záruční opravu zprudit Domanského - když už si u předchozí P307SW ještě v záruce nechal zaplatit \"opravu\" vstřikovacího čerpadla, které pry bylo ucpané \"špatnou\" naftou a které při té příležitosti rozdrbali tak (nebo nepoznali výrobní vadu), že od té doby vždy každou zimu po cca roce z něj začala stříkat nafta... ...opravu čehož si nechali znovu zaplatit s odkazem na to, že na jimi provedené opravy je záruka jen půl roku:()... ... tak už se těším, jak tohle drnčení budou svádět na \"špatný\" vzduch vně či uvnitř auta , aby se nemuseli otravovat s vyřizováním záruky u dovozce. [upravil dne 28.2.12 22:45 od LubošK] Citovat
piškotek Odesláno 3. březen 2012 Odesláno 3. březen 2012 Tak to jsi se mohl ozvat.Byla k mání za 385.000 kč,stříbrná Aluminium + vyhřívaná sedadla...za 385.000 Kč TOMU ŘÍKÁM CENA PRO ČLENY KLUBU.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.