zolco Odesláno 14. červen 2013 Odesláno 14. červen 2013 Zdravím! Má niekto skúsenosti zo značkou SRL? Potrebujem kúpiť zadné kotúče s ložiskom. Ďakujem! Citovat
zolco Odesláno 16. červen 2013 Odesláno 16. červen 2013 Kúpil som kotúč zn.Febi bilstein,je osadený ložiskom SNR,za celkom kamarádsku cenu,130Eur 2Ks. [Edited on 16/6/13 07:06 by zolco] Citovat
zolco Odesláno 16. červen 2013 Odesláno 16. červen 2013 Budem si búchať hlavu o betón! Kuk na toto,dens som to našiel!!! http://www.dsauto.sk/product/sk/Brzdovy-kotuc-BREMBO-zadny-CITROEN-C4-PEUGEOT-307 Poštovné nad 70 eur zdarma! Citovat
Divin99 Odesláno 23. červenec 2013 Odesláno 23. červenec 2013 Caute, mohol by som vas poprosit o typ mojich prednych brzd (kotuce + platnicky) podla vin ? VIN : VF33ANFUB82881272 dakujem Citovat
Gabriel 307 Odesláno 29. červenec 2013 Odesláno 29. červenec 2013 Divin99: kotouče OEM kód 4246 W7 průměr 266mm,tloušťka 22mm destičky OEM kód 4252 59 Citovat
Divin99 Odesláno 29. červenec 2013 Odesláno 29. červenec 2013 ďakujem velmi pekne, som tu novy a hned som mal problem s riesenim prednych brzd, nakoniec som objednal kotuce TRW a platnicky brembo. coskoro sa dufam dostanem aj k par foto Citovat
Tony Stark Odesláno 2. srpen 2013 Odesláno 2. srpen 2013 Poradil by mi někdo prosím jaké kotouče a desky na zadní nápravu narvat na 307 1.6 16V rv.2001 hatchback VIN:VF33CNFUC82118030 chtěl bych tam dát buď to texar nebo brembo jak desky tak kotouče, klidně i v kombinaci. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 3. srpen 2013 Odesláno 3. srpen 2013 máš je bez ložiska OEM kód 4246 W9 průměr 247mm,tloušťka 9mm sada destiček OEM kód 4254 67 značka záleží jenom na tobě a stavu financí Citovat
uepepe Odesláno 4. srpen 2013 Odesláno 4. srpen 2013 Budem si búchať hlavu o betón! Kuk na toto,dens som to našiel!!! http://www.dsauto.sk/product/sk/Brzdovy-kotuc-BREMBO-zadny-CITROEN-C4-PEUGEOT-307 Poštovné nad 70 eur zdarma! tieto som kupil na moj SW , ak je to verzia aj s lozskom, dokopy aj s dostickami a zatial brzia a hlavne nepiskaju Citovat
Bojsan Odesláno 10. srpen 2013 Odesláno 10. srpen 2013 ahoj můžu také poprosit o upřesnění zadních brzdových kotoučů? Vin je VF33CRHSB83652571 Díky Citovat
Bojsan Odesláno 11. srpen 2013 Odesláno 11. srpen 2013 jak z tohoto zjistím kod brzdových kotouču? Asi jsem tupej ...... br307.pdf Citovat
dashley Odesláno 4. září 2013 Odesláno 4. září 2013 Poprosim o upresnenie zadnych brzdovych kotucov a dosticiek. Vin je VF33CRHRH83819487, neviem ci maju byt s loziskom alebo bez. Nieco v prijatelnej kvalite a cene. jedna sa hatchback, 2,0 HDi rok vyroby 06.2005 Dakujem [upravil dne 4/9/13 11:01 od dashley] Citovat
Veverka Odesláno 8. září 2013 Odesláno 8. září 2013 Měnil jsem přední kotouče a destičky na předních kolech, v autorizáku v akci počátkem prázdnin, a pískaj Půjdu jim je hodit na hlavu Dneska mě k tomu totiž donutil nějakej totálně vypatlanej vandal z Braníka, když mi mýrnixtýrnix vyrazil sklo před vnějším pravým zrcátkem (alespoň, že je to to nejmenší sklo na celým autě) Citovat
koblih69 Odesláno 8. září 2013 Odesláno 8. září 2013 pískání nebude souviset s kotoči a destiřkami, ale s málo pečlivou výměnou. Chtělo by to rozhodit, pečlivě vyčistit třmeny od rzi, strhnout smirkem sklovitou na destčkách i kotoučích, srazit hranku na destičkách, a dosedací pochy máznout mědí. Pak tu bude OK Citovat
Veverka Odesláno 8. září 2013 Odesláno 8. září 2013 Když jsou koutouče i desky nový (jsem v tomhle ohledu totální analfabet) Citovat
koblih69 Odesláno 8. září 2013 Odesláno 8. září 2013 Nový, píšeš 2 měsíce ne? ... myslím, že technik nevyčistil pečlivě třmeny od rzi. Destička tam není volně, vibruje a to vydává pískající zvuk... Za posledních cca 15 let se mi nestalo, že by to bylo špatnou směsí destiček jako tomu občas bývalo kdysi. Citovat
Veverka Odesláno 8. září 2013 Odesláno 8. září 2013 Ono to ale pískne jen občas (ale přeci jen na můj vkus, když to předtím pět a půl roku nepískalo vůbec, až moc často), většinou, když se snažim brzdit \"na citovku\", v menších rychlostech/skorokroku/na parkovišti/křižovatce. Když na to hamptnu, tak OK, dokud se rychlost oprvadu hodně nesníží do skorozastavení, pak si obvykle připískne... Pořád je tvá rada stejná..? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.