Jump to content
stefano

508 - skúsenosti.

Recommended Posts

Ano stačilo. Stejně tak stačilo, aby sis to našel sám. Mohl jsi tu informaci mít 10x rychleji. A nebo stačilo prohledat tohle vlákno a TADY se to řešilo. Myslíš, že jsi jediný, koho tahle informace někdy zajímala? :roll

Ostatně, informace o hledání je i v pravidlech fóra ...

Cauko po nastartovani sa mi objavila hlaska engine fault..skontroloval som vsetko..ale asi to bude chciet diagnostiku..mal niekto podobny problem? Moze to byt kvalita nafty? Tankujem len shell..omw..jet..este ma napadlo..ci by to nemohol byt senzor na kontrolu hladiny oleja..ked svietila aj ikona motora oranzova

Ahoj, kdyby to byl senzor hladiny oleje, tak vyskočí hláška ohledně tohoto senzoru. Kontrolka motoru svítí právě kvůli závadě na motoru. Zbývá ti opravdu jenom diagnostika.

No napojil som a nevypalil sa filter z dovodu nedostatku tej tekutiny co sa vstrekuje do filtru..v piatok to bude doplnene aj s vymenenymi komplet novymi brzdami..potom sem pridam..co to stalo

První kontrola množství aditiva do FAPu je předepsána po 90 000 km. Právě jsem ji absolvoval a mám ho tam ještě 1299 ml. Obsah té nádržky je 2340 ml. Mám motor 2,0 HDi 103 kw. Jinak nedostatek aditiva by měl opravdu palubní počítač hlásit dopředu. Jak tu někdo uváděl po této zprávě o nedostatku aditiva je ještě možné natankovat asi 6 plných nádrží.

Pravda. 180tis se týká samotného FAPu ;) 
Kontrola zanesení filtru pevných částic 180000 km Potom Každý(é) 30000 km
Kontrola hladiny aditiva filtru pevných částic 90000 km Potom Každý(é) 30000 km