Charlie 1 Odesláno 24. prosinec 2011 Odesláno 24. prosinec 2011 Jaký jsou povolený rozměry disků a pneu na 605+jaký et?Díry jsou ax108 nebo 5x108?díky [upravil dne 24/12/11 16:14 od Charlie 1] Citovat
Stifler Odesláno 25. prosinec 2011 Odesláno 25. prosinec 2011 Kupuješ další auto do rodiny? Mám dojem, že v letech, kdy se vyráběly 605ky, tak se ještě nedělaly rozteče 5x108. Co se týče velikosti disku a ET, tak to bude asi různé podle motorizace. [upravil dne 25.12.11 09:16 od Stifler] Citovat
ozzy56 Odesláno 25. prosinec 2011 Odesláno 25. prosinec 2011 je divné, že se model 605 nevyskytuje tady:( http://www.e-pneu.cz/tech_podpora.php [upravil dne 25/12/11 10:28 od ozzy56] Citovat
koblih69 Odesláno 25. prosinec 2011 Odesláno 25. prosinec 2011 No nechci rejpat, ale asi to bude dovoz a tím pádem není vůbec jistý co tam bude přepsáno. Řídil bych se jen a pouze TP od konkrétního auta. Citovat
SV 24 Odesláno 26. prosinec 2011 Odesláno 26. prosinec 2011 original plechy/ alu kola Peugeot daval 5x108,r15 popř. nejvyssi model r16.Et pokud se nepletu je 38.Plechy mely sirku 5,5palce,15 alu 6 a 16ky alu 7 palcu Citovat
mmartinkovic Odesláno 27. prosinec 2011 Odesláno 27. prosinec 2011 Ja som mal na starom type orig AL 15 ´´ Peugeot. Donedavna boli na predaj, ale uz su prec. Teraz mam na novsom modeli tiez 15´´ AL, a vseky co som tu v okoli videl mali take ako ja. Ale su asi 3 originalne typi AL diskov. Plech mam na rezerve. Citovat
SV 24 Odesláno 27. prosinec 2011 Odesláno 27. prosinec 2011 celkem jsou 4 druhy alu disku (nepocitam plechy).Pred face mely dva druhy a po face taky dva druhy litaku Citovat
maNkovic Odesláno 28. prosinec 2011 Odesláno 28. prosinec 2011 http://imageshack.us/photo/my-images/687/peugeot6051b09.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/708/peugeot6051de0.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/508/peugeot605a1250235005b2.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/577/photosofablackpeugeot60.jpg/ Citovat
mmartinkovic Odesláno 28. prosinec 2011 Odesláno 28. prosinec 2011 Prva a podledna su na stary model druha a tretia na novy. aj na obr je tak typ auta . stary a novy. Citovat
SV 24 Odesláno 28. prosinec 2011 Odesláno 28. prosinec 2011 ještě doplním,že 16ky byly pouze pro nejvyšší model V6 se 24 ventily Citovat
maNkovic Odesláno 29. prosinec 2011 Odesláno 29. prosinec 2011 A tie disky čo sú na poslednom obrázku su 16\" ??? tie sa dávali na sv24 ? Citovat
maNkovic Odesláno 29. prosinec 2011 Odesláno 29. prosinec 2011 Tak tie chcem dosť dobre vyzerajú ! Citovat
SV 24 Odesláno 29. prosinec 2011 Odesláno 29. prosinec 2011 já je měl na SV24 a nedávno byly na Bazosi za 3tis. v pěknem stavu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.