Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

prepáč, ale táto téma mi príde strašne komická, aby niekto riešil či si má dať rožtek s masielkom alebo chlebík s masťou, a ešte si to aj nakreslil v skicári... Preboha šak si dospelý, dostal si tu 5 rád, nakoniec to aj tak urobíš úplne ináč, alebo vôbec. Si presne ten typ ľudí, čo budú špekulovať a plytvať časom a radami druhých, a nakoniec aj tak nič neurobia, lebo nevedia do ktorej strany sa zaťahuje skrutka. Fakt sorry, ale podľa tvojho topicu to vyzerá ako keby si mal 18, dva dni vodičák, prázdnu kešeňu a tuning by si riešil samolepkami z Tesca. Nemám inú možnosť, len byť sarkastický, x ľudí ti tu povedalo svoj názor, ale ty stále niečo čakáš, aby niekto za teba rozhodol čo čo už neviem ani čo som chcel napísať, lebo začínam fibrilovať...

poradil som ti:

1. namontovať pred masku

2. kúpiť silnejšie žiarovky

3. vyrezať do nárazníka

ktoré písmenko z toho si nepochopil?

koľko ďalších iných rád si dostal od ostatných?????

keď ti ja poviem kúp si 100W žiarovku, ty povieš že máš nightbreaker ale je to nariť a nejaké teľa ti tu napíše že kúp si nightbreaker, to je rada jak svet za ktorú budeš vďačný do konca sveta?

keď ti ja poviem daj to pred masku, lebo je to jednoduché riešenie ktoré chceš, ale niekto ti povie, vyriezaj do masky, tak sa ideš zblázniť od radosti? vieš si vôbec predstaviť ako to vyrezať a upevniť???

ach jaj...

[upravil dne 11/12/11 18:14 od linomaniac]

Odesláno

Já myslím, že přídavný dálky jsou určitě dobrá věc a pokud je má na autě řičič s mozkem, tak je to i bezproblémová záležitost v běžném provozu ;) Když tak na ty fotky koukám, bude asi nejmenší zlo nacpat nějaký hranatý do mřížky vedle znaku :myslim

Jinak ještě k tomu, jak psal Ferry - je to opravdu super. Ty přídavný dálky krásně nasvítí krajncie-pangejty a stromy vedle silnice, takže po cestě mezi poli a lesy je to mnohem bezpečnější;)

Odesláno

v jedné věci máš pravdu - dostal sem tu dobré rady od lidí kteří jsou ochotní poradit.

jinak Vám linomaniacu přeji hezké svátky..

Odesláno

to by,alespoň si to myslím, měla obstarat ta hlavní dálková světla, právě kvuli tomu se dávají ta přídavná s rozchodným úhlem svitu pro širší záběr (viz kapličky u wrc a pod...)

a se zaplejma mlhovkama zásadně nejezdim dokud není opravdu důvod.A zhasínat to nestíhám..

[upravil dne 11/12/11 18:14 od ZoSo]

Odesláno

moment... Ty děláš WRC? A to máš jako homologovaný auto? A nebude to tak, že na taková auta se světla taky laděj pro daný účel? Já se v tom teda nevyznám... ale tak nějak bych to odhadl. Nahoře popisuju, kde bych viděl význam přídavných dálkových světel. Nemluvě o tom, že kdyby to měla být \"krajnicová\" světla, asi by se jim tak i říkalo... A ne dálková světla... Přídavná dálková bych taky seřizoval kapku výš, než hlavní dálková... Ale fakt nevím...

Odesláno

nene, wrc rozhodně nejezdím a byl to jen příklad. myslím že ten důvod proč se používá termín dálkových světel je ten že sou to jediná světla která smějí být násobená:myslim

jinak po dnešku tomu asi spousta lidí bude říkat přídavná světla pro debila podle autora tohoto vlákna.:(

Děkuju všem za dobré rady a o vánocích budu mít dovolenou tak to zkusim ubastlit.

Odesláno

dal bych je asi do toho spodniho otvoru, jak uz jsem psal nahore, bud hranaty, k horni hrane toho otvoru nebo kulaty tak nejak na stred vedle mlhovek

u toho originalu co mam ja a Sytic jsou dalkovy ty vnejsi vetsi paraboly, vnitrni mensi jsou pak mlhovky

Odesláno

No... tak to asi ne. I přídavná světla mají mít homologaci a homologace bude podle některé z norem. A v těch normách jsou technické vlastnosti takových zařízení. Takže to není tak, že \"se používá termín dálkových světel je ten že sou to jediná světla která smějí být násobená\".

Odesláno

to jo. Myslel sem že potkávací smí být pouze dvě - na každé straně 1, kdežto dálkovejch smí bejt víc.Takže \"přídavná potkávací\" bejt nesmí..ale to už je mimo...

díky chlapi.

  • O 4 týdny později...
Odesláno

Přidám trochu do mlýna...já bych to dal, když už, do nárazníku...sice by dálky měly být výš, ale dole to podle mě je za a) hezčí a za b) to taky splní účel...ale dlouho sem nikdo nepřispíval, tak už je to asi vyřešený, rád bych viděl výsledek :-)

Odesláno
Krajnice pěkně osvítí mlhovky.

To sice jo, ale ne půl kiláku před tebou :D

Ty přídavný dálky prostě svítí podél krajnic a bezesrandy se vám odráží patníky kilometr před vámi - to by jste museli vidět live ;)

Odesláno

Na to nemusej bejt přídavné dálky směrovaný na krajnice... Dokonce na to nemusej mít nijak širší kužel.. De-facto na to stačej obyčejný základní dálky... ;-)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...