fenixpetr Odesláno 11. prosinec 2011 Odesláno 11. prosinec 2011 Ahoj všichni tak jsem si konečně namontoval xenony vypadá to dobře až do doby kdy rožnu mlhovky proto bych se chtěl zeptat jestli má někdo v mlhovkách xenony děkuji za odpovědi Citovat
Pe.Tr Odesláno 11. prosinec 2011 Odesláno 11. prosinec 2011 ...prave sis podepsal ortel smrti.... Citovat
koblih69 Odesláno 11. prosinec 2011 Odesláno 11. prosinec 2011 No určitě doporučuju xenony i do mlhovek, ale trohcu problém je, že pak se musí dát i do blinkrů a do obrysovek. U blinkrů je potřeba s tím pak počítat a blikat s přestihem páč chvíli trvá než se xenon rožne. Každopádně je to moc krásný Citovat
Jitka+Jirka Odesláno 11. prosinec 2011 Odesláno 11. prosinec 2011 :D:D:D koblih69já se pose....smíchy:D:D:D:D Citovat
MJSytic Odesláno 11. prosinec 2011 Odesláno 11. prosinec 2011 Kurňa, musím se podívat, jestli mám vyleštěný 4očko. Dlouho jsem žádnýho \"HIDsadáře\" nestrestal Citovat
fenixpetr Odesláno 11. prosinec 2011 Autor Odesláno 11. prosinec 2011 hm hm blbost no jo jen jsem se zeptal:roll Citovat
koblih69 Odesláno 11. prosinec 2011 Odesláno 11. prosinec 2011 Jsi na dobré cestě synu teď ještě vyndat ty ze světel ! Citovat
Edison Odesláno 11. prosinec 2011 Odesláno 11. prosinec 2011 Kdo chce vidět xeny v mlhách? Ukážu, jak to vypadá. Ještě podotýkám, že pak je nutno je používat jak se má a ne s tím svítit jak vánoční stromeček ve dne - v noci... [upravil dne 11.12.2011 12:52 od Edison] Citovat
banan1987 Odesláno 11. prosinec 2011 Odesláno 11. prosinec 2011 ja mam xenony aj v hmlovkach.. ale 4300k.. a v stretavacich svetlach mam 12000k.. takze ked uz nic nevidim za zleho pocasia zapnem hmlovky:D rozdiel to je ale lepsie ako tie obycajne zlte co som tam mal.. vtedy to uz bolo fakt smiesne... a svietivost paradna.. ale ajtak prejdem na sosovky Citovat
Edison Odesláno 11. prosinec 2011 Odesláno 11. prosinec 2011 A já tam mám 3000 K To je teprv paráda... :-) Citovat
banan1987 Odesláno 11. prosinec 2011 Odesláno 11. prosinec 2011 tak to uz hej.. nad tym som aj ja rozmyslal.. Citovat
Edison Odesláno 11. prosinec 2011 Odesláno 11. prosinec 2011 ja mam xenony aj v hmlovkach.. ale 4300k.. a v stretavacich svetlach mam 12000k.. takze ked uz nic nevidim za zleho pocasia zapnem hmlovky:D rozdiel to je ale lepsie ako tie obycajne zlte co som tam mal.. vtedy to uz bolo fakt smiesne... a svietivost paradna.. ale ajtak prejdem na sosovky 12 kK v potkávačkách??? No ty se dobrej blázen... Tam patřej 4,4kK!!! Právě, aby se pak mlhovky mohly použít opravdu jen v nutných případech. A tam pak zase patřej nejvíc těch 3kK. Sháněl jsem ještě teplejší, ale to jsem zatím nepotkal. Citovat
fenixpetr Odesláno 11. prosinec 2011 Autor Odesláno 11. prosinec 2011 hodíš foto prosím prosím:o:o:o:cool: Citovat
fenixpetr Odesláno 11. prosinec 2011 Autor Odesláno 11. prosinec 2011 A já tam mám 3000 K To je teprv paráda... :-) tve foto děkuji Citovat
MJSytic Odesláno 11. prosinec 2011 Odesláno 11. prosinec 2011 Kde si vzal fotku mého 4očka? :D:D Citovat
Edison Odesláno 11. prosinec 2011 Odesláno 11. prosinec 2011 Koblih: :-DDD Zkusím to cvaknout... Ale nevím... aby se mi povedlo správně nastavit bílou na foťáku... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.