Bern4u Odesláno 6. prosinec 2011 Odesláno 6. prosinec 2011 Ahoj, měl jsem auto (206 1.6i automat rv02) v servise kvůli padání všech ručiček na přístrojovce. Během jízdy všechny spadnou a po sekundě se zase zvednou. Zkoušeli to nějak ukostřit, ale problém přetrvává. Nemáte někdo zkušenost? Díky Citovat
ujomarian Odesláno 6. prosinec 2011 Odesláno 6. prosinec 2011 Zdar, mal som podobny problem, skoncilo to tým ze jedno ráno sa budiky uz nepohli ... Citovat
Bern4u Odesláno 6. prosinec 2011 Autor Odesláno 6. prosinec 2011 Díky. Podle toho co se mi podařilo dohledat by to mělo být způsobeno studeným spojem někde na desce přístrojovky... Nevíte někdo o návodu, nejlépe s fotkama, jak ty budíky vyndat a nepoškrábat při tom všechno kolem? Citovat
command Odesláno 6. prosinec 2011 Odesláno 6. prosinec 2011 Tu je navod na rozrobenie aj s fotkami NAVOD Citovat
ChouLu Odesláno 6. prosinec 2011 Odesláno 6. prosinec 2011 moturky ale budou OK do tech nehrab Citovat
Bern4u Odesláno 11. prosinec 2011 Autor Odesláno 11. prosinec 2011 Díky za návod, ale jak vyndám samotné budíky z palubky? Citovat
ChouLu Odesláno 11. prosinec 2011 Odesláno 11. prosinec 2011 dej si volant uplne dolu, a dole vraz pod tu kopulu neco sirokyho a na 2 mistech se ti to vycvakne a pak to drzi uz jen nahore,tak za to vem a ono to povoli a jsou pred tebou budiky, a tam jsou 2 hvezdicky, povolis a uz mas budiky jen na kabelech, odjisti pojistky na svazku a vyndas konektor a budiky jsou tvoje Citovat
Bern4u Odesláno 31. březen 2012 Autor Odesláno 31. březen 2012 Tak jsem rozebral přístrojovku, propájel kontakty kolem konektoru a nepomohlo to. Ostatní spoje vypadají v pořádku. Ručičky padají náhodně pořád. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 31. březen 2012 Odesláno 31. březen 2012 Bern4u: to tě bavíí to řešit ve dvou vláknech?? nebo jak?To druhý zamykám. Přečti si pravidla [upravil dne 31/3/12 18:37 od Radek Hurvajz] Citovat
Bern4u Odesláno 17. prosinec 2012 Autor Odesláno 17. prosinec 2012 Ahoj, tak problém stále trvá a jelikož potřebuji auto prodat, tato závada je dost nejpříjemná. Neporadil by prosím někdo, kde u motoru se nachází konektor, který je propojený s budíky? V samotných budíkách problém nebude, to padání je závislý na teplotě a vlhkosti. Když je po dešti, ručičky lítaj jak zblázněný, někam prostě musí téct voda. Díky moc za vaši pomoc. Citovat
klaksoon Odesláno 13. únor 2013 Odesláno 13. únor 2013 ahoj, mel jsem ten samy problem u 206 sw 2002, rucicky nahodne padali ze zacatku obcas, v posledni dobe po zahrati uz padali pravidelne, k tomu jeste se samy zapinali sterace, vypinalo radio, klima, rozsvitili se kontrolky ABS a Airbagu, no proste hruza. Pote odvoz do aut. servisu a vymena civky rozdelovace. Zavada odstranena a uz to nedela(doufam ze to bylo tim) oprava vysla na 4600kč. Citovat
P607Olda Odesláno 13. únor 2013 Odesláno 13. únor 2013 Cívka rozdělovače (zapalovací rampa) může jiskřit, tedy vyzařovat poruchy. Jiná možnost je, že při té výměně nechtěně pohli nějakým konektorem anebo ukostřením, anebo dokonce prostříkali nějaký konektor, což ti neřekli (1 minuta práce, když víš, který). [upravil dne 13.2.2013 14:39 od P607Olda] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.