Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Schválené typy diskov a pneu pre 607


pires23

Recommended Posts

Zdravím,

Potreboval by som nejaký zoznam schválených rozmerov diskov a pneu pre 607. Totiž prezúval som na a kamoš v servise mi povedal, že ich musím mať zapísané v TP lebo budú opletačky s políciou a mastné pokuty sú za to.

Presnejšie v TP mám zapísané disky 7,5 J x 17 ET45 a rozmer pneu 225/50/17 94W.

Od predošlého majiteľa mám 2 sezóny jazdené letné aj zimné pneu na diskoch.

Letné 7 J x 17 H2 ET48, pneu 225/55/ZR17 98W

Zimné 7 J x 16 CH5 - 39 XF35 (nevedel som vyčítať ET lebo tam nebolo tak som opísal všetky kombinácie ...) sú to originál Peugeot liatinové disky, pneu sú 205/60/R16 92H

Písal som do Peugeotu ale nejak sa neozývajú, tak ak by náhodou vedel niekto s týmto pomôcť bolo by to super.

Letné 17 sú ok ale na zimu by určite boli lepšie R16 vzhľadom k stavu našich ciest... takže by som si rád používal tie čo mám len neviem ako to je s tým schválením typovým....

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za tento príspevok ale keď už sme u kolies mal by som na vás 607-mičkárou takú otázočku.

Viete mi niekto poradiť čo sú toto za kolesá (viď obrázok), zaujíma ma označenie alebo meno tých diskov prípadne v akých rozmeroch sú dodávané.

post-27076-14109620575425_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

jj to myslim diky moc:) a jenom by me zajimalo jaky mate zkusenosti s rozmery jestli tam dat 16\" a nebo 17\" kdyz se nekoho zeptam tak kazdy mi rika jiny nazor tak se ptam tady kdo maji 607 to myslim bude lepsi diky moc:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...