thoy_GTi 6 Odesláno 24. říjen 2011 Odesláno 24. říjen 2011 Dlouho jsem nic nepsal, a od posledne se toho dost zmenilo.. ..tak moe GTIcko se odporoucelo pri nataceni videa Pug vs Mazdy. Nak zacal nepekne klapat motor:fnuk Ale uz se to nak zacina hejbat tak snad jeste nekdy vyjedu:super A to druhe GTIcko dopadlo podstatne huuur:blicismajlik:bojim Nekomu se nelibylo nebo nevim, tak http://thoy.rajce.idnes.cz/_ Pry podobne dopadly jeste dve auta v okoli, ale to jeho nejhur:( Citovat
wojtěch Odesláno 24. říjen 2011 Odesláno 24. říjen 2011 Chudák auto.. není to ta 306 po které se včera ptal BiFF? Citovat
thoy_GTi 6 Odesláno 25. říjen 2011 Autor Odesláno 25. říjen 2011 Jeste takova perlicka. Jelikoz moe GTi odeslo driv nez to shorele, tak sem mel plan, ze to vyhorele GTi uz bylo malem moe za fakt moc supr cenu. Ale ted zustalo jan par dilu co budem prodavat. A treba se jeste neco z toho voteklyho motoru od plastu dostane ven... PS: Behem dnesniho vecera max zitrka napisu seznam veci na prodej Durii: Ruce zlamat je malo... [upravil dne 25/10/11 06:59 od thoy_GTi 6] Citovat
rootsky Odesláno 25. říjen 2011 Odesláno 25. říjen 2011 Kupte si 406 coupe, aspoň se jejich cena rychleji zvedne a dílů není nikdy dost ... Citovat
Guest Scratch Odesláno 25. říjen 2011 Odesláno 25. říjen 2011 minimaxa asi hledal novej gril jinak RIP Citovat
MartyAA Odesláno 25. říjen 2011 Odesláno 25. říjen 2011 Ty lidi jsou fakt kurvy!! Docela by mě zajímalo, co komu Štěpán udělal.. Citovat
chechet Odesláno 25. říjen 2011 Odesláno 25. říjen 2011 mam dojem, ze shorene GTI-6 bylo velmi dlouho na prodej... Citovat
chuck11 Odesláno 26. říjen 2011 Odesláno 26. říjen 2011 Co ztoho ty kur*y vůbec mají,co jim to přínáší Citovat
Jimmy106 Odesláno 26. říjen 2011 Odesláno 26. říjen 2011 poslal bych je za to do lochu na stejne dlouhou dobu jako za vrazdu.. :/ Citovat
jamad Odesláno 27. říjen 2011 Odesláno 27. říjen 2011 Ty vago ... to nevím co bych si počal. Bych toho kdo to provedl taky zapálil, kdyby se mi dostal pod ruce. Citovat
Ravel Odesláno 27. říjen 2011 Odesláno 27. říjen 2011 slovy klasika: pozvat pár zfetovanejch negrů s kleštěma a letlampou pro pana paliče. aby si hoši trochu zablblli vystřílet do posledního kreténa Citovat
thoy_GTi 6 Odesláno 29. prosinec 2011 Autor Odesláno 29. prosinec 2011 Tak uz ho maj... http://www.novinky.cz/vase-zpravy/praha/1805-8415-policie-dopadla-serioveho-zhare-zpusobil-skodu-za-25-milionu-korun.html?ref=boxD Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.