Charlie 1 Odesláno 9. říjen 2011 Odesláno 9. říjen 2011 Pěkná 406,ale ten koženej volant máš pěkně ošoupanej já mam na autě 140000Km a vypadá úplně jinak....si myslím že ty km asi poctivý nebudou..... Citovat
oni Odesláno 9. říjen 2011 Autor Odesláno 9. říjen 2011 Tak km bych nesoudil podle volantu, ja jsem si dal volant kozenej do sve 306 a behem 3 let se zacal taky odrbavat a to dost. jinak dekuju. Citovat
MilanF1 Odesláno 9. říjen 2011 Odesláno 9. říjen 2011 oni: mohl bych třeba soudit dle pedálů, vypadají jako u mě (260 tkm), ale záleží, kdo to řídil. Časté popojíždky po městě dají pedálům zabrat, stejně tak volantu ... Jinak pěknej introš, ať dobře slouží. Citovat
oni Odesláno 9. říjen 2011 Autor Odesláno 9. říjen 2011 Dekuju.. Jinak jsem dnes mluvil s byvalym majitelem po telefonu, ptal sjem se ho na rozvody, bylo mi receno,ze kdyz to pred tema rokama privezl z nemec, tak rozvody byli delany na 100 tkm. takze on je nedelal. takze je budu muset udelat, ale mam dotaz, myslite ze muzu pockat do jara. ze bych pres zimu na ne nasetril nebo je to urgentni a mel bych neprodlene vymenit. Citovat
marko306 Odesláno 9. říjen 2011 Odesláno 9. říjen 2011 Stále tu riešite tie km. Jazdené auto ktoré jazdilo dajme tomu často po meste bude mať už po 100 000 km preleštený volant. Už sa tu toho po celom fóre o kilometroch napísalo dosť. Oni si kúpil krásnu 406 a je jedno či má 200 000 alebo 400 000 km. Nekazte mu úvodnú radosť z auta. Neberte to v zlom chlapci. Rozvody si daj pozrieť aspoň vizuálne niekomu či by to ešte do jari zvládli, ale bude to aj tak lotéria. [upravil dne 9/10/11 19:58 od marko306] Citovat
ozzy56 Odesláno 9. říjen 2011 Odesláno 9. říjen 2011 oni ty počkat můžeš,ale řemen nemusí...,tak to ber,tak to prostě je:roker Citovat
oni Odesláno 9. říjen 2011 Autor Odesláno 9. říjen 2011 Dekuju marko306 . Uz ty kilometry taky neresim,at to ma tolik nebo tolik tak jsem nad miru spokojen. a jak pises,tak uz vim z vlastni zkusenosti jak muze bejt dojebanej interier i u 2 roky starem aute z 80 tkm na tachaku. Citovat
oni Odesláno 10. říjen 2011 Autor Odesláno 10. říjen 2011 chlapi, na kolik vyjde celni okno na tohle auto. s pruhem ci bez pruhu. celni bejvaj jenom cire ne nebo byvaj uz zatmavene? kdyz jsem koukal na kelly,tak ceny zacinaj na 2300 do 13000 a nevidim v tom rozdil. jde mi o povinne ruceni. kdyz bude do 5000 tak ho mam v cene a kdyz bude nad 5 tisic,tak musim priplatit litra... Citovat
marko306 Odesláno 10. říjen 2011 Odesláno 10. říjen 2011 Záleží či je determické alebo atermické, každý to volá inak (to je také namodralé okno) a či máš dažďový senzor alebo nie. Citovat
oni Odesláno 10. říjen 2011 Autor Odesláno 10. říjen 2011 no oni popis u vsech maj stejnej, akorat jestli maj stinic pruh ci ne a jaky maj uchyceni zrcatka. tak nevim no... Citovat
Qcko Odesláno 10. říjen 2011 Odesláno 10. říjen 2011 http://www.autosklo-servis.sk/product/peugeot-406-celne-sklo-zelene-so-senzorom-5560/ Citovat
Jacobsoon Odesláno 10. říjen 2011 Odesláno 10. říjen 2011 Moc pěkná kára i introš. jinak webasto mám v cábru taky škoda jen že ho nevyužiju přivítal bych ho spíše v zimním autě., jinak je to super věc Citovat
oni Odesláno 10. říjen 2011 Autor Odesláno 10. říjen 2011 Dekuju moc. no musim koupit baterky do ovladace,at ho muzu vyzkouset. JINAK dotaz pro majitele stejeho auto, pokud mi pocitac ukaze nizkou hladinu paliva a zacne sviti zebrave oko, kolik kilaku cca jeste najedu se spotrebou 6.5 litru? klidne si vemu kandak do kufru,dokud auto nechcipne, ale pak se bojum abych to nejak nezavzdusnil nebo tak neco. Citovat
MilanF1 Odesláno 10. říjen 2011 Odesláno 10. říjen 2011 K tomu řemenu, skutečně těžko radit, ale pokud finance nemáš, nechal bych zkouknout řemen, jak vypadá, možná na něm bude uvedeno i stáří. Nicméně nejjistější je výměna rozvodů, pokud to přeskočí, není to sranda... Na hladové oko bys měl dát 100 km, mělo by to být 10% nádrže, ale nedoporučuje se vyjíždět \"do mrtě\", aby to nenasálo nějaký bordel zespod nádrže, v zimě tam bude nejspíše srážet řepka:myslim ... je to sice velký auto, ale nafták, měl bys jezdit za stejné prachy jako s 306, takže bys neměl mít problém s provozem (palivem) Citovat
Stuchy Odesláno 10. říjen 2011 Odesláno 10. říjen 2011 no dojedeš tak ještě 120 km ale nezkoušel bych to aby to svítilo zničíš plavák Citovat
Medvěd Odesláno 10. říjen 2011 Odesláno 10. říjen 2011 Čelní sklo určitě připojisti na 10 000,- Kč, do 5ti se fakt nevlezeš Co se týče rozvodů - neznám věštce, kterej by si vzal na triko diagnostiku řemene \"od oka\". Doporučuju neváhat s výměnou a rovnou udělat i kladky a vodní pumpu - je to sice pár kaček navíc, ale zase nehrozí, že za pár týdnů budeš dělat rozvody znova kvůli tekoucí pumpě nebo rachtajícím kladkám. I když Ti třeba momentálně částka za rozvody může připadat vysoká, věř, že takovej potkanej motor - to jsou úplně jiné korunky. Jinak auto vypadá pěkně, přeju, ať slouží do roztrhání těla. Citovat
Marcel00 Odesláno 10. říjen 2011 Odesláno 10. říjen 2011 ...pokud mi pocitac ukaze nizkou hladinu paliva a zacne sviti zebrave oko, kolik kilaku cca jeste najedu... vyrobcovia nastavuju rezervu tak aby si s autom presiel cca 70~120km. Mne ked sa rozsvieti rezerva tak idem tankovat do plna... Citovat
Medvěd Odesláno 10. říjen 2011 Odesláno 10. říjen 2011 Jsem na tom jako Marcel - když se mi rozsvítí hladovka, hledám pumpu (a když jsem třeba v Rumunsku musel jet na rezervu 50 km, páč nikde žádná pumpa nebyla, byl jsem nervózní jak prvnička). Citovat
oni Odesláno 11. říjen 2011 Autor Odesláno 11. říjen 2011 a panove na kolik u tophoto motoru vyjdou rozvody materialove? vsechny remenay,kladky,pumpa nebo je tam vice kladek, sam nevim. Na praci mam sikovneho cloveka,ten by mi to udelal za hubicku,jedna se mi o material. dekuju. No ono s tou naftou to chci mit orientacni, pak jsem si vsimnul,ze palubak prestane ukazovat dojezd,tak jeste podle ciselniku. a diky. Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 11. říjen 2011 Odesláno 11. říjen 2011 Přijde mi že ta nádrž je u rezervy pěhně široká nevim jak u vás ale mě se rosvicí ještě dřív než vleze na tu poslední čárku než je pod ní červená ale najedu na ní i 150km a nikdy mi nafta nedošla.Pak natankuju za 300 a sauron furt svítí. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.