Jump to content
Sign in to follow this  
Modzillo

Integrovaný osviežovač vzduchu

Recommended Posts

Čaute, všetci.

Chcem sa spýtať všetkých, ktorí náhodou majú vo svojich autách integrovaný osviežovač vzduchu, či ho aj využívajú alebo to považujú za zbytočne vyhodené peniaze...

Ako dlho v praxi vydrží jedna voňavá náplň?

riesenie je velmi inteligentne a prakticke, avsak ako pisu tu komentqtori nadomnou zial cena hovori za seba...

takze treba sa uskromnit s vonou novoty interieru... to netreba prerazat ziadnym parfemom :)

mimochodm v citrone C4 co mame vo firme mame tiez tieto integrovane naplne, ked s nim jazdim a mam

cas na parkovisku, tak to vyberiem, rozoberiem tu tycinku a strcim ju do flasticky s parfemom co su tie

nahradne naplne co sa na vyduch pripevnuju (lidl, tesco a pod.) ta tycinka sa nasiakne do seba tym

sajrajtom, poskladam to nazad a mam dva tyzdne pokoj... fungujeme takto uz 4 roky :)

já ho v mým mazlíku mám, a spokojenost... za normálních podmínek ho nepoužívám, ale čas od času se prostě stane, že jedu za nějakým smradem a zasmrdí mi to a tak otočím knoflíkem a je to... :) záleží na každém, zda-li usoudí, jestli to bude potřebovat, a nebo ne :D

ma niekto link kde to ponukaju ?

myslíš, jak to vypadá v autě?

ADD: už jsem to pochopil.. na todle jsi se neptal :) srry jinak co vím tak ty kapsle mají v autorizovaných servisech... je zapotřebí jiné mřížky a ta by se asi měla dát určitě vyměnit

[upravil dne 29/11/11 19:56 od LovisML]

Guest mischko11
já ho v mým mazlíku mám, a spokojenost... za normálních podmínek ho nepoužívám, ale čas od času se prostě stane, že jedu za nějakým smradem a zasmrdí mi to a tak otočím knoflíkem a je to... :) záleží na každém, zda-li usoudí, jestli to bude potřebovat, a nebo ne :D

sory za :xvul ale co takto neprdiet do sedaciek :D:D:D

Pořád špekuluju, zda do toho jít či ne. Teď už ani neřeším peníze, ale zda se mi to tam líbí. Tak nějak mi to připadá ... nevím jak to říct .... se nehodící. Ty tři naprosto stejné průduchy mají něco do sebe. Nevím ...

já to zase tak tragické nevidím :) já jsem si na to zvykl... právě že se mi to tam moc líbí :)

post-39386-14109620848937_thumb.jpg

takhle to mám v otevřené poloze, když to mám zavřený, tak je to pootočený a skoro to splývá

[upravil dne 1/12/11 19:08 od LovisML]