johnypt Odesláno 4. září 2011 Odesláno 4. září 2011 Ahojte ako vymenim prednu hmlovku na peugeot 406 novy model .... dakujem za odpovede Citovat
koblih69 Odesláno 4. září 2011 Odesláno 4. září 2011 No šroubky..... jsou to 3 šrouby toho cípku plastového podběhu, 2 zespoda mlhovky, ale ještě jeden je v horní části mlhovky směrem od motoru dopředu, ale není tam vidět, takže se to musí dělat po hmatu. Nicméně to proč jsem se ptal je že u pravé jsou tam 2 klaksony a málo místa kvůli nádobce ostřikovače. Klaksony musí ven. Pak je to sice jako ježek v kleci, ale vyndat se to dá taky. Horší je tam po slepu našroubovat ten šroub držící vršek mlhovky, ale i to se dá. Levou jsem shodou okolností dělal za poslední půlrok 2x Mimochodem oficiální postup je sundat nárazník... [upravil dne 4/9/11 21:54 od koblih69] Citovat
Péťa Odesláno 4. září 2011 Odesláno 4. září 2011 Ano spodem. Žabožroutí inženýři by to měli jezdit měnit na zavolání. Koblih: Já mám nádobku ostřikovačů vpravo. [upravil dne 4.9.2011 21:52 od Peta] Citovat
ozzy56 Odesláno 4. září 2011 Odesláno 4. září 2011 jo ten malý deklík zespodu a pak pohmatem, na zvedáku super... Citovat
koblih69 Odesláno 4. září 2011 Odesláno 4. září 2011 Musel jsem dokonce vyndat i tu vnitřní parabolu ve které je žárovka jinak to vyndat nešlo. Samozřejmě nevylučuju, že u jiného auta jsou klaksony jinde nebo že je tam jenom jeden... nicméně u mě a u toho auta ze kterýho jsem to bral ( taky Hdi bez MUXu z roku 2001 ) to šlo jedině takhle. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.