Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

senzoru tlaku 407 SW


PavelP123456

Recommended Posts

Teď jsem koukal, že by měly jít ty senzory aktivovat ručně podle zadání ID, alespoň ta možnost tam je. Jak budou kola zutá, tak si ty kódy ze senzorů opíšu a vyzkouším to :).

skusal som to a neslo to... ono tie ID uvedene na snimacoch nekoresponduju s tym co nacita jednotka... moja skusenost. :nevim

mam dve sady snimacov a prave tu druhui som chcel takto urobit. nakoniec som stejne musel parovat snimace radiovo... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bych řekl, že už vím jak tam dát ty senzory ručně. Všechny čísla senzorů na kolech - ID mi sedí s čísly zadanými v autě. Takže jak zuju gumy a opíšu si ID na senzorech, tak to tam dám a věřím, že to půjde :D. Ťuklo mě to minulý týden, ale dneska jsem si stáhnul ty čísla z auta.

Je to úplně jednoduché :D:D:D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

az to tam nahodis tak daj vediet.

totiz ID maju o 1 alebo dva znaky menej alebo viac ako to cislo co je nahodene v RJ.

Uz som sa s tym trapil, mal som vsemozne cisla opisane ale ziadne z nich to nebralo.

tusim je tam iba 8 pozic a na snimacoch 11 alebo 10. ak si dobre pamatam. ale fakt neviem, proste pocet pozic nesedel...

okrem toho si protirecis, najprv pises ze ti sedia ID s cislami v RJ, a potom pises ze si tie ID zo snimacov opises :D:D:D

Presne takto som sa skeril ako ty :D:D:D az som si stejne musel zohnat parovaci box na snimace :P

tlakomery.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...