Přejít na obsah
nikol

Přívěsný vozík podle předpisů

Recommended Posts

Zdarec,chtěl bych zprovoznit starší přívěsný vozík,který nemá platné STK. Jde někde zjistit co musí přívěsný vozík obsahovat a kde na kterém místě(odrazky,mlhovku,atd.) Díky za info

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše Bohumil, ale loni jsem řešil to samé. Cca 25 let starý přívěsný vozík, který nikdy nebyl na technické :) Stačilo dodělat mlhovku, z boku po jedné oranžové odrazce, zepředu dvě bílé odrazky a vzadu dvě červené odrazky (trojúhelníky). Nezjišťoval jsem ani jestli to musí být namontováno podle nějakých pravidel. A prošel v pohodě. Jediný co si zkontroluj tak zda má čitelné výrobní číslo (štítek nebo vyražené na rámu). Já jsem ho měl vyražené na rámu a za ty léta se skoro ztratilo pod nánosy barvy takže jsem to na STK brousil smirkovým papírem, aby to technik byl schopen přečíst.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Táta měl na vozíku boční oranžový odrazky skoro v rozích bočnic a na STK je musel dát dál od okrajů (cca 10 cm zvrchu a od kraje), přitom tam byly od výroby a nikdy s tím problém nebyl. Hlavně nezapomeň na označení max. rychlosti, to je taky problém...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku