wormik Odesláno 27. červen 2011 Odesláno 27. červen 2011 Zdravím nechal jsem si dělát geometrii, jelikož auto táhne lehce do prave strany a řekli mi, že na zadní nápravě mám odklon praveho kola něco přes 2 stupně. (asi se bude sjiždět vnitřní strana pneu) Ví někdo, co bude potřeba vyměnit? 406 sedan diesel 2.1 80kW r.v.97 [upravil dne 27/6/11 08:42 wormik] [upravil dne 27/6/11 08:42 wormik] [upravil dne 27/6/11 08:43 wormik] [upravil dne 27/6/11 08:43 wormik] Citovat
P607Olda Odesláno 27. červen 2011 Odesláno 27. červen 2011 Podle tabulky má být na zadním kole odklon kola - 1° 50\', s tolerancí ± 30\', takže i přes 2° je to v toleranci. Odklon se neseřizuje. Kolo dostalo ránu? Co je ohlé, to dálkově nezjistím. Pokud jsou tam (jen) vůle, je potřeba to zjistit pajcrem a vadné silentbloky vyměnit. Sjíždění kola, ale i táhnutí do strany bývá způsobeno spíš nesprávnou sbíhavostí zadní nápravy. Citovat
wormik Odesláno 27. červen 2011 Autor Odesláno 27. červen 2011 no ten odklon je mimo toleranci nedokazu rict, jestli to dostalo ranu. mam to auto jen chvili. koupil jsem to s tim, ze je tam spatny cep. ten jsem vymenil a udelal geometrii. O dost se to zpepsilo, ale porad to jeste trochu tahne. Citovat
P607Olda Odesláno 27. červen 2011 Odesláno 27. červen 2011 Táhnutí může být i nestejně sjetými pneu na přední nápravě (např. jedna sjetá zevnitř a druhá zvenku). Víc už po internetu nedovedu poradit. Přehodit pneu za jiné nebo navzájem, zkontrolovat vůle, zkontrolovat geometrii, prohlídnout, jestli je něco pokřivené. Citovat
wormik Odesláno 27. červen 2011 Autor Odesláno 27. červen 2011 pneu jsem zkousel prehodit, dokonce jsem tam dal i jine a rozdil byl jen na tech starych ktere tam byly delsi dobu Citovat
Ferry Odesláno 27. červen 2011 Odesláno 27. červen 2011 u 406, pokud jsou kola do A tak jsou vymlaceny silentbloky na pomocnem pricnem rameni (takova ta ohnuta kost, ke ktery jsou prichyceny lanovody rucni brzdy) dela se jen v originale, cena cca 1500Kc/ks myslim Citovat
wormik Odesláno 27. červen 2011 Autor Odesláno 27. červen 2011 no to by mohlo byt ono. dik za radu. mrknu na to. Citovat
Ferry Odesláno 27. červen 2011 Odesláno 27. červen 2011 jo a vymena te kosti znamena cela naprava dolu, pac na prave strane se kvuli vane pro rezervu neda vyndat ten sroub, co tu kost drzi k napravnici Citovat
Ferry Odesláno 27. červen 2011 Odesláno 27. červen 2011 v pripade do V bych tipoval ohnute rameno nebo ohnute a posunute ulozeni ramene, pripadne ohnuta cela tehlice nebo cela napravnice (mel jsem jednoho kombika na dily, ktery dostal ranu na kolo a napravnice byla ohnuta jako banan + bylo ohnute i rameno a i to pomocne pricne rameno - zminena kost) Citovat
wormik Odesláno 28. červen 2011 Autor Odesláno 28. červen 2011 je to do A tak doufam, ze to bude to nebude takova hruza Citovat
Tomas s Odesláno 24. říjen 2011 Odesláno 24. říjen 2011 Zdravím chtěl bych se tě Ferry zeptat kde bych sehnal tu kost? Díky Citovat
MJSytic Odesláno 24. říjen 2011 Odesláno 24. říjen 2011 Odpověď o pár příspěvků výš: \" ... dela se jen v originale, cena cca 1500Kc/ks...\" Citovat
Ferry Odesláno 24. říjen 2011 Odesláno 24. říjen 2011 zdrazili uz je to jen sada 2ks za cenu 4071Kc, ale stale plati, ze druhovyroba se nedela, takze jedine v peugeotu nebo starsi z vrakace Citovat
MJSytic Odesláno 24. říjen 2011 Odesláno 24. říjen 2011 S 30% slevou na náhradní díly je to tedy krásná 3jčička za oba kousky Citovat
MJSytic Odesláno 24. říjen 2011 Odesláno 24. říjen 2011 No jestli máš auto starý víc, jak 7 let a platí ještě ta akce (viz reklama v TV) tak jí máš i ty Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.