Sponny2 Odesláno 22. květen 2011 Odesláno 22. květen 2011 mě třeba diagnostika žádnou chybu neukázala. když jsem si dal zobrazit průtok vstřiků, na 4 válci leje vstřik 2 x víc než na zbylých třech válcích. předpokládam, že bude v háji. Citovat
peugeot 406 super Odesláno 23. květen 2011 Odesláno 23. květen 2011 Mužete doporučit nějaky servis kde by se dali ty vstřikovače zkontrolovat popřipadě z repasovat v Moravskoslezskem kraji ? A mužete dat i ceny , Dik repas je drahy.skor by som kupi pouzivane na slovensku okolo 200eur. Citovat
mayo406 Odesláno 23. květen 2011 Odesláno 23. květen 2011 Myslím si,že ten zvuk vydáva tlmič vibrácií. Citovat
Pavlos Odesláno 9. červen 2011 Odesláno 9. červen 2011 Nazdárek, trošku z mé dnešní zkušenosti: mám P607, 2,2 HDI, když je motor studený, tak vše OK, ale jakmile to je zahřáté a dám mu kolem 3000 otáček a více, tak to začne škubat, jede to na dva nebo tři válce, ale jen při volnoběhu nebo při přeřazení (jen při malých otáčkách), když přidám plyn tak, vše jede jak má. Nechal jsem si to zkontrolovat a dva vstřiky v háji (2 a 4 válec). Jsem z okr.Karviná a vstřiky dělá p.Walica v Bohumíně. Zde je odkaz na jejich stránky: http://www.walica.cz/ Zjistil jsem to dnes, zavolal mu a v pondělí mám přistavit auto k němu do servisu. Výměna repas vstřiků - všech čtyřech - za 13t., když vše půjde dobře, tak ve středu hotové. Vzhledem k tomu, že origo v Peugeotu je (dle mých informací) necelých 12t za jeden vstřik, tak dost dobrá cena. [upravil dne 9.6.2011 20:28 Pavlos] Citovat
Sponny2 Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 Zdravím. Začalo se mi z motoru ozývat hrozný klepání. Jde to z pravý strany motoru a je to kovovej zvuk. Když auto nastartuju studený, je to jak kulomet. Teplý je to malinko lepší, ale taky žádnej zázrak. Dělá to na volnoběh i v tahu. Už mě nenapadá co by to mohlo dělat. Na podzim jsem měnil řemenici na klice, tak ta by to bejt snad neměla. Napadá někoho něco? Dík. Citovat
koblih69 Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 Typoval bych na řemenici, ale může to být taky zaseklá volnoběžka a pod... pro začátek sundej řemen a vyzkoušej jestli to zmizelo. Citovat
Sponny2 Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 Díky za reakci. Příští tejden to zkusim shodit. Řemenice je měněná na podzim a nebyl to žádnej levnej no name, ale možný je všechno. Už mě napadly i hydroštosy. Blbě se identifikuje, odkud ten zvuk jde. K tomu se mi přidal ještě problém s řazením. Spojka neklouže, ale rychlosti tam jdou s velkým odporem. Jakmile tam rychlost dám, vyřadim na neutrál a dávám ji tam znovu, už tam jde dobře. Ale to je asi do jinýho vlákna. Citovat
koblih69 Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 Řemen je dole za 5 minut. K tomu řazení napřed vyměň olej, pak uvidíš. Citovat
Sponny2 Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 V tom případě jsem blbej, protože já vždycky řemen sundavam spodem, takže odkryovat motor. Citovat
koblih69 Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 No mě to jednu dobu na 406 pozlobilo takže jsem si zvyknul to dělat horem, ve finále jsem už horem uměl i vyměnit napínací kladku... řemen jde dolů pohodlně ( stačí 15ctka očkový klíč ) k nasazení je lepší mít nějakou tyčku, kterou si pomůžeš ho nasadit na na řemenici, ale jde to i bez ní BTW nesundává se kryt motoru, ale pravý plastový podběh [upravil dne 25/2/12 18:58 od koblih69] Citovat
Sponny2 Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 Jasně, podběh. Nechám to na příští týden, to bude u kámoše volná zdviž. V každým případě ti dík. Citovat
foxo Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 kamosovi robilo to iste. Boli to vstreky. Pri cca 3000 otackach to prestava byt tak moc pocut preto, lebo v tychto ot. sa vypina predvsterk... Citovat
Sponny2 Odesláno 26. únor 2012 Odesláno 26. únor 2012 Vstřiky mě taky napadly, ale bojím se na to jen pomyslet. Takže nejdřív řemen dolů a pak uvidíme dál. Citovat
Kotis Odesláno 27. únor 2012 Odesláno 27. únor 2012 mam dotaz mam 2l HDI za studena motor jde nepravidelně na volnoběh než se zahřeje ,diagnos. vstřiky jak jsou na tom? 1 -1,4 4 -1,2 3 1,4 2 1,3 Citovat
foxo Odesláno 28. únor 2012 Odesláno 28. únor 2012 nic moc, ale byli i horsi, a jeli... Mylsim, ze tolerance je do \"5\" , ale to uz su vstreky uplne v p... Citovat
MatrixChose Odesláno 28. únor 2012 Odesláno 28. únor 2012 U prvního auta měl jeden i teplej 4.5 a jezdilo to normálně... Citovat
Kotis Odesláno 28. únor 2012 Odesláno 28. únor 2012 ohledně těch korekci jake jsou spravne hodnoty nikde to neni vysvětlene jen každy piše dobre nebo špatne ,nějake bliž vysvětleni komentař by ktomu někdo nedal? Citovat
pavel104 Odesláno 28. únor 2012 Odesláno 28. únor 2012 Zdravím, mám auto len zhruba mesiac a stále si zvykám na klepanie diesla, ale jedna vec ma znepokojuje: - motor zhruba od 2000 do 3000 otáčok vydáva taký jemný klepavý (alebo vibrujúci zvuk), najviac je to badať na 2. a 3. stupni a VŽDY po prekročení 3000 otáčok prestane. Zvuk počuť len pri silnom zošliapnutí plynu, pri voľnobehu nie je badať. Mne osobne to príde ako keby tam bolo niečo uvoľnené, alebo čo, ale potom nerozumiem prečo to pri 3t.ot. prestane. Resp. mohol by to byť nejaký silentblok v motore? Inak motor ide v poriadku, neviem či to má zmysel nejako riešiť, len tak skúmam, čo by to mohlo byť Vďaka za rady Mě to dělal jeden vstřikovač a to jen tím, že byla vymačkaná těsnící měděná podložka pod ním a \"ucházel\". Po výměně a dotažení to přestalo. Projevy byly stejné jak popisuješ. Kdyby byl zájem mám doma nějaké vstřiky na 66kw Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.