Bery78 Odesláno 3. květen 2011 Odesláno 3. květen 2011 Mám takový dotaz. Nevíte někdo jestli by šlo přendat klimu z 306tky 1,8 do 306 1,4? (obě dvě nový facelift) Jestli s tím máte někdo zkušenosti tak prosím napište. Předem děkuji za Vaše názory/rady Citovat
MilanF1 Odesláno 3. květen 2011 Odesláno 3. květen 2011 co chceš přendavat? Celou klimu nebo ti jde jenom o kompresor? Citovat
Bery78 Odesláno 3. květen 2011 Autor Odesláno 3. květen 2011 Tak v té 1,4ce klima není. Tak jsem se chtěl zeptat jestli by šla ta klima z 1,8ky celá přendat do té 1,4ky? [upravil dne 3/5/11 12:43 Bery78] Citovat
Ferry Odesláno 3. květen 2011 Odesláno 3. květen 2011 jde vsechno, zalezi, jestli se to v dnesni dobe vyplati ja delal klimu do my 406 asi pred 4 roky, delal jsem si to sam a vyslo to asi na 40 hodin prace (ale to byly dve naprosto shodny auta, jak motorem, tak blizke datumem vyroby) Prvni vec je, zda mas na motoru v tom aute, kam chces davat klimu vubec drzak klimakompresoru na olejove vane, pokud mas vanu plechovou, bez drzaku, je treba ji vymenit za hlinikovou, to je prvni problem (predpokladam, ze ta 1.8 bude motor rady XU, kdezto ta 1.4 je motor rady TU, takze tam ty vany nejdou prehodit), dalsi pak drzaky serva, altiku, ty jsou u verze s klima taky jinak a jsou i jine hadice na pripojeni servokapaliny, chladici vody atd., tech veci na vymenu je tam fakt hodne a zase se muzou lisit i podle typu motoru. Dalsi veci je pak vymena komplet predni chladicove steny i s chladicem vody (tzn. opet, u motoru XU-1.8 bude jinej chladic a jine vedeni pripojovacich hadic nez u motoru TU-1.4) zbytek uz je pak shodny, ale dodelani klimy znamena komplet celou palubni desku ven, vymena celeho rozvodu vzduchu pod palubkou a zase zpetna montaz, dozapojeni elektriky, vetsinou uz tedy byva pripravena v hlavnim kabelovem svazku, takze jen kontrola osazeni cisel dratu na spravnych pozicich v konektorech podle schemat zapojeni. Citovat
Bery78 Odesláno 3. květen 2011 Autor Odesláno 3. květen 2011 Ferry: díky moc za podrobný popis, kouknu se na to a budu to muset pořádně promyslet, jestli se do toho pustím. Ještě jednou díky Citovat
genzer Odesláno 4. květen 2011 Odesláno 4. květen 2011 myslim,ze nektere 1.6 maji klimu,takze bych to zkousel radsi z 1.6ky.ja tam pripravu na klimu mam Citovat
Diesel Odesláno 6. květen 2011 Odesláno 6. květen 2011 Predaj mi kondenzátor a hadice a na prerábku sa vykašli.Hore to máš vysvetlené dobre.Pre tú malú časť roka kedy klímu používaš sa to celé navyplatí.Ja iba stále dopĺňam diely a už ma to nebaví.Klíma je asi jedno z tých kurvítek,pre ktoré mnohí vymieňajú celé autá.Ale to sa prevažnej väčšiny účastníkov na tomto vlákne netýka.Pouvažuj. Citovat
oni Odesláno 13. květen 2011 Odesláno 13. květen 2011 i 1.4 maj klimu, co se tak divite.... nejsme uplne podradny.... :D:D Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 13. květen 2011 Odesláno 13. květen 2011 Jojo, jednu dobu i tu na klubu bola na predaj jemne drcla 306 1.4 v benzinu s klimou, vychadzalo kolem 500 E ... Citovat
Dopiťák Odesláno 15. květen 2011 Odesláno 15. květen 2011 budeš potřebovat :novej držák serva + držák klima motoru na TU..vana se u TU nemění jelikož máš altík na druhé straně a je tam dost místa.. potom budeš muset sundat palubku a vyříznout novou díru v pravém rohu pro klimu..tu starou musíš samozdřejmě zavařit..potom musíš vyřezat díru pro výparník ...pokud je na té 1.8mě delší dobu vypuštěná náplň tak bude potřeba novej vysoušeč..pokud nemáš připravu v kabeláží motoru + motorvého prostoru tak tě čeká ještě výměna kabeláže..+ 2vrtulovou saharu+palubku pro klimu..+ nějaké drobnosti Citovat
oni Odesláno 16. květen 2011 Odesláno 16. květen 2011 = se nepoustet do toho... [upravil dne 16/5/11 18:01 oni] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.