safi1 Odesláno 10. srpen 2013 Odesláno 10. srpen 2013 Ježis :/ tak ten update si si mohol odpustit kedze nemas fotku Ach jaj Frozz :/ Takze na vianoce sa dockame fotky wueeej [Edited on 10/8/13 11:36 by safi1] Citovat
Rejty Odesláno 10. srpen 2013 Odesláno 10. srpen 2013 pruziny a torzku sem schopny zarídit a přední listu s me hodit do origo servisu ) Citovat
ozzy1 Odesláno 10. srpen 2013 Odesláno 10. srpen 2013 jinak sklo jde hodit i na vandalismus;) a pak není potřeba připojištění čelního skla extra. [upravil dne 10/8/13 20:58 od ozzy1] Citovat
Frozz Odesláno 12. srpen 2013 Autor Odesláno 12. srpen 2013 Rejty - no kdybych hodil nalakovat přední lištu do origo servisu, barvu by asi trefili přesně (?) ale cenovka by byla tak o 100% větší ... - včera jsem umyl a naimpregnoval KN filtr, najel jsem na něj už nějakých 15.000km (+-), i když podle vzhledu nebyl moc zanesený - zítra budu mít opravené sklo a udělané středové pokličky s lvíčkama, ve středu pak pružiny na autě, prvních fotek se dočkáte asi až po Panenském Týnci 16-18.8. Citovat
safi1 Odesláno 13. srpen 2013 Odesláno 13. srpen 2013 Neveriiim :O Dal masku konecne do farby super to vyzera ! No som zvedavy ked to uplne odhalis Citovat
Cinicman Odesláno 13. srpen 2013 Odesláno 13. srpen 2013 Aha... bratr cirkusant... Dobré to je Lukáši, daj ešte ostatné foto... Citovat
Print Odesláno 14. srpen 2013 Odesláno 14. srpen 2013 me se teda víc zamlouvala ta černa maska Citovat
Frozz Odesláno 15. srpen 2013 Autor Odesláno 15. srpen 2013 Není teda umytý ale tu je celý můj pug : Citovat
Grlik Odesláno 15. srpen 2013 Odesláno 15. srpen 2013 nevypadá to vůbec špatně ale chtělo by to větší kola a dolů Citovat
Print Odesláno 15. srpen 2013 Odesláno 15. srpen 2013 ale jo menim nazir takhle z jineho uhlu ta maska nevypada zle Citovat
Frozz Odesláno 15. srpen 2013 Autor Odesláno 15. srpen 2013 nevypadá to vůbec špatně ale chtělo by to větší kola a dolů Dolů? Je to čerstvě dole ... je to akorát, už teď párkrát štrejchnu lízátkem o zem, víc si to nedokážu představit, to bych nemohl rozumě jezdit. Mohl bych tam dát 17\" ale nerozjel bych se...takže 15\" jsou optimální co se týče vzhledu a funkčnosti. Navíc je mám dodatečně zapsané v TP. Díky Citovat
Frozz Odesláno 16. srpen 2013 Autor Odesláno 16. srpen 2013 Tak jsem konečně dostal samolepky, moc pěkné Citovat
Rejty Odesláno 17. srpen 2013 Odesláno 17. srpen 2013 Lukas je srab vic dolu to nepude...mno a vypada to na zivo fajn i kdyz sestnacky by to sneslo Citovat
koblih69 Odesláno 17. srpen 2013 Odesláno 17. srpen 2013 Kdo by to byl řek... a ještě nedávno to bylo takový hezký auto [upravil dne 17/8/13 08:00 od koblih69] Citovat
Shaky Odesláno 18. srpen 2013 Odesláno 18. srpen 2013 naživo to vypadá pěkně, včera jsem měl tu možnost vidět a líbí se mi Citovat
Frozz Odesláno 18. srpen 2013 Autor Odesláno 18. srpen 2013 Kdo by to byl řek... a ještě nedávno to bylo takový hezký auto ...teď je ještě hezčí Je jen potřeba nebýt tak konzervativní. [upravil dne 18/8/13 16:34 od Frozz] Citovat
Spangler Odesláno 18. srpen 2013 Odesláno 18. srpen 2013 Vyhral sis, ale predtim se mi ten \"rally styl\" libil vice... Citovat
Frozz Odesláno 19. srpen 2013 Autor Odesláno 19. srpen 2013 Vyhral sis, ale predtim se mi ten \"rally styl\" libil vice... Díky, vím jak to myslíš, teď je to něco jiného. Předtím to vypadalo rally a \"závodně\", teď je to spíš trochu do \"show+clean style\" :papa Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.