Pe.Tr Odesláno 15. březen 2011 Odesláno 15. březen 2011 scháním rozumné klidné ubytko na jednu noc , přesněji na noc z 30. na 31. března v Brně , popř kdekoliv na trase Mikulov -Brno-Domašov. Díky za tipy. Citovat
Pe.Tr Odesláno 15. březen 2011 Autor Odesláno 15. březen 2011 dodám že pro jednu osobu , tedy pro mne Citovat
bajza206 SW Odesláno 15. březen 2011 Odesláno 15. březen 2011 Dolní Dunajovice hromady penzionů a hlavně sklípků Citovat
Pe.Tr Odesláno 15. březen 2011 Autor Odesláno 15. březen 2011 sklípky netřeba , třeba postel a klidek , chci jen přespat a rano frčet dál. Citovat
Péťa Odesláno 15. březen 2011 Odesláno 15. březen 2011 To by se nějaká klubák mohl obětovat. Když s sebou vezmeš špunty do uší pro celou rodinu... Citovat
koblih69 Odesláno 15. březen 2011 Odesláno 15. březen 2011 Můžu doporučit, na ceně se dá i domluvit: http://www.hotelnovydvur.cz/ cca 5 minut od dálnice, v noci naprostý klid... [upravil dne 15/3/11 21:56 koblih69] Citovat
Demo Odesláno 16. březen 2011 Odesláno 16. březen 2011 sice jsem tady nikdy nespal, ale vari tam dobre http://www.motohospoda.cz/index.html Citovat
Radka S. Odesláno 16. březen 2011 Odesláno 16. březen 2011 Ahoj, jestli se ti chce zajet do Brumovic, můžeš přespat u nás, tady je místa... Citovat
Šalda Odesláno 19. březen 2011 Odesláno 19. březen 2011 Pe.Tře, u nás to bohužel z rodinných důvodů není možné, jinak bych Tě rád přivítal v našem obydlí. Se divím, že se žádnej Moravák ani neozval:( Citovat
Durko Odesláno 19. březen 2011 Odesláno 19. březen 2011 kludne si mohol dojsť aj k nám to máš kúsok Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.