h4wk3y Odesláno 14. březen 2011 Odesláno 14. březen 2011 ja nevim, ale kdyz kouknu na aukro, tak tam je teda na 2.0 HDi dvouhmota za 8500,- a spojka za 2500,- a to je celkem 11 za komplet... Tedy podle meho jednohmota asi nema vyznam... jen ten, ze uz jentak neodejde... dvouhmota zas za cas udela papa... Citovat
Šalda Odesláno 14. březen 2011 Odesláno 14. březen 2011 Medvěde, taky jsem zastáncem toho, že když se něco mění, tak všechno, u rozvodů je jasný že se mění i pumpa, kvůli 1500.- nemá smysl to měnit bez ní, ale u setrváku je ta cena poněkud vyšší, proto jsem měnil jen spojkovou sadu, a setrvák ne, pokud by mě mechanik řekl, že musím koupit i setrvák, tak bych ho koupit musel, ale když mě řekl, že to není třeba, tak jsem ho jen rád poslechl, znám ho už asi 15 let, a vím že by mě neřekl nic špatnýho, abych tam za ním zase musel za půl roku jet znovu:papa a nemas nahodou na 66kw jednohmotu? jj, mám jen jednohmotu, ale cenový rozdíl mezi jednohmotou či dvouhmotou už není tak velký Citovat
Vítek1 Odesláno 14. březen 2011 Odesláno 14. březen 2011 tak proc potom menit setrvacnik s jednohmotou snad nemuze skoro nic byt Citovat
Vítek1 Odesláno 14. březen 2011 Odesláno 14. březen 2011 no psal jsi ze jsi zatim nemenil setrvacnik, ale ja osobne neznam nikoho kdo by menil jednohmotu. Nema se na ni co podelat Citovat
Šalda Odesláno 14. březen 2011 Odesláno 14. březen 2011 Jo takhle Každopádně pokud se na ní nemá co pokazit, tak tím jen líp:D:aut Citovat
BV406 Odesláno 14. březen 2011 Odesláno 14. březen 2011 ja nevim, ale kdyz kouknu na aukro, tak tam je teda na 2.0 HDi dvouhmota za 8500,- a spojka za 2500,- a to je celkem 11 za komplet... Tedy podle meho jednohmota asi nema vyznam... jen ten, ze uz jentak neodejde... dvouhmota zas za cas udela papa... no tak tim lip !!!, zamerne jsem tu sadu navysil, protoze jsem z hlavy nevedel ceny ... Citovat
Návštěvník Odesláno 14. březen 2011 Odesláno 14. březen 2011 Nj na mojí 2,2 Hdi je tam setrvák za 11900,- a posílal jsem mu dotaz na spojku, tak ještě 5500,- k tomu no:bacha Citovat
Šalda Odesláno 14. březen 2011 Odesláno 14. březen 2011 Vítku1, že já si na Tebe počkám před prácou;) Teď už bych šel taky do silnějšího, v době pořizování auta mě to bylo jedno:) Citovat
Vítek1 Odesláno 14. březen 2011 Odesláno 14. březen 2011 tak ja jsem mel predtim auto s brutálníma 47kw a po pul roce jezdení s tim mim me to taky nestaci a to nijak nezavodim neblbnu a tak podobne Citovat
oddie Odesláno 14. březen 2011 Odesláno 14. březen 2011 Nj na mojí 2,2 Hdi je tam setrvák za 11900,- a posílal jsem mu dotaz na spojku, tak ještě 5500,- k tomu no:bacha Ten 4-dílný komplet s dvouhmotovým setrvákem na 2,2HDI bych asi za 15 sehnal... Citovat
Návštěvník Odesláno 14. březen 2011 Odesláno 14. březen 2011 Klasika - dycky když něco koupím, tak nejdýl druhej den přijde výhodnější nabídka. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.