Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P206 - tak trochu lepší palubní počítač...


Hics

Recommended Posts

Hics - tak zapínání jsem chtěl vyřešit rozebráním a úpravou navi ale protože jsem línej jak veš tak jsem to vyřešil po prasácku:D nahoře na kapličce přesně v místě kde má navi zap. tlačítko jsem dal upravený nerez nýt z kterého kouká asi 1mm ten hřeb takže to prostě zmačknu a už to frčí:D a nabíjení mám přez adapter z klíčku poloha 1 a to samé když chci aktualizovat tak vyndám celou kapličku a doma připojím k PC:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Thle samozřejmě neni jediná cesta, jaxi dopomoct k vylepšení tohoto druhu. Např tady:

http://openbossa.indt.org/carman/index.html

je báječně udělaný soft na monitorováníní hodnot z OBD formou virtuálních budíků. Bohužel - atuor jej zkompiloval pouze pro linuxovou distribuci OS MAEMO (OS2008) Na něm jede pouze omezená část konzumního HW (Nokia N800/810 - což jsou velmi slušný, poněkud nedoceněný strojky) N810 se dá (i když poněkud komplikovaně) sehnat kolem třech litrů. většinou bez poslední verze DIABLA, ale upgrade je bez potíží. Pak už jen sehnat OBD to BT dongl do diagnostické zásuvky (cca 800kč) a tradá. N810 má i GPS a lze ji použít i jako navigaci, jen o5 - potíž s OS, páč na tom nativně jedou jen ty poblbaný navigační zvratky od NOKIE, nicméně, kdo se prohrabal stránkama CARMANU, ak zjistil co?...no že by měl umět i navigovat, takže all in one a to za cenu řekněma třetinovou ,než můj případ na bázi Garmin.

Jednu N810 vlastním, tak s tim zkusim trochu zaexperimentovat a dám nějaký echo. Ve výsledku se domnívám, že výsledek by mohl být lepší, než můj model a to bych se tedy nashral... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako PP by se mi to hooodně líbilo. Jako navi už zase vůbec. Tu přenáším mezi několika auty. Mj. navigon se umí zapínat a vypínat podle napájení. :-) Žádná ext. tlačítka, to je paráda. Ovšem zase se sem tam kousne a je třeba ji restartovat. To může být ale mými drobnými úpravami vzhledu (skinu), leč ať tak nebo tak... bych případně nutné serety neignoroval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych byl s těma velkejma displayema opatrnej... jistě - bude tam možno dát i takto veliký ale už to bude vyžadovat kompletně novou kapličku... ta stávající se dá tak max na 4,3 inch display...

To Cliwe: Jeden origo kryt mi tu zbyl, ale je z 206... pokud ti pásne - je tvuj. Pokud jsi z Práglu, nebo s okolí - můžrm se slízt a vyzkoušet funkčnost ecoroute čidla na 307mičce.

To Wojtěch: A kolikrát hrabeš na navi při řízení?... stojim, nastavim trasu, jedu, dojedu.... max si nechat udělat přehled o dopravě z TMC, ale to je na jedno kliknutí a na to si můžeš dát mezi sedačky tyčku, když už by se ti nechtělo natahovat ruku. Já mam smoolu - mam kapacitní display....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původní dispej bych dal asi taky pod rádio. Buď aby byl vidět celý a nebo ho lehce zapustit. A do nové kaplicky dát dát obyčejnou navigaci. V kapličce udělat co nejvíce místa, pokud by něco překáželo. A podle toho koupit navigaci. Pokud by se vešla navigace german a sehnal bych eco route hd. Pokud by u 307 2004 fungoval. Původní displej by nebyl třeba. Takže je dražší a levnější verze. S ovládáním to nebude tak hrozný. Moc daleko displej neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...