Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Maria cavallo : Potah volantu - ukazte svoje prace !!! (Vase FOTKY sem !)


KapriQ

Recommended Posts

Ahojte, vcera som bol zas nakupovat, a rozhodol som sa pre tento potah na volant kedze tie obycajne potahy stoja za prd a vselijako sa to kruti a toci a pod.

mariacavallo.JPG.large.jpg.thumb.jpg

Pochvalte sa a hodte sem fotky vasich prac, budem rad ;)

Vcera som to bol hodit na moju 406 tku - praca 3 hodiny ... Ale tak vysledok je myslim fajn, dnes hodim foto, zaujimali by ma hlavne fotky z 406tky lebo nahodit to tam bol dost problem a nedalo sa to uplne stiahnut na niektorych miestach ale nevadi to ...

Kupil som cierny potah + bol som kupit bielu nit :) ... Vyzera to super ...

+ TIP ---> Ak chcete kupit napr bielu ako ja, chodte do galanterky a najlepsie co mozete dostat kupit je taky spagat ktory sa dava do žalúzií :) ... Je to pevne a taky isty material ako origos k tomu potahu ;)

[upravil dne 11/2/11 10:49 KapriQ]

[upravil dne 12/2/11 09:30 KapriQ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzera to na moje prekvapenie fajn, videl som ta na nasich sluzobnych octavkach tie maju tiez take onicom gumenne volanty a sef to tam dal nasit ... A vyzera to fajn, a aj je volant hrubsi co mne sa tiez paci, je taky mohutnejsi a lepsie ho chytis do ruky :) ak mas teda ruku ako CHLAP ! :D ... Poslem foto poobede ked skocim do auta, teraz tam prsi ked prestane to pojdem cvaknut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dakujem za pochvalu :papa chcel som potah volantu no priznam sa tie z tuningshopov sa mi nepacili tak som googlil a 20km od Zvolena v B.Bystrici som nasiel zensku /Maria Cavallo/ ktora mi ho spravila na mieru a som spokojny, potah je prijemny na dotyk a volant sa mi lepsie drzi v ruke proste dobra volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 1 rok později...

Váhal jsem, co s volantem. Volantech vyjde na téměř 2000 Kč, ač výsledek je dá se říci perfektní.

Jiný origo volant vyjde na cca 500 Kč, za ty peníze jsem si ho pošil kůží od Maria Cavallo. 2 hodiny práce.

Jak ostatní řešíte ošoupaný volant?

post-15148-14109632855591_thumb.jpg

post-15148-14109632856078_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...