Kamil Odesláno 11. leden 2005 Odesláno 11. leden 2005 Čtyřikrát během posledního roku mi odešlo ložisko na levém předním kole, naposledy cca před dvěma měsíci a včera mi začalo hučet znovu. Už mi měnili nábu, srovnávali dosedací plochy, sundali jsme distanční podložky (20 mm) a stejně je v háji. Auto mám něco přes tři roky, dva roky drželo a pak to začlo zlobit. Na pravé straně je všechno v pohodě. Bourat jsem s ním neboural. Napadá vás někoho, kde může být problém. Servis dělám od začátku ve stejný dílně, mění tam několik ložisek týdně a prý se s tím ještě nesetkali. Jednou mi vydrželo dokonce jenom týden. Za každou radu budu rád. Citovat
Ladis Odesláno 12. leden 2005 Odesláno 12. leden 2005 Dávaly vždycky stejného várobce ložiska? A neutahujou to moc? Kamoš co dělá auta tak za ním přijel neš?astnej majitel Golfa a mněl neco podobnýho. Přišel na to, že po dotaření tam byla hrana na náboji, co zasáhla do ložiska a jeho odchod do věčných loviš bylo jen otázkou krátkého času. Možná projednou změnit dílnu i když tím bych nechtěl upřít odbornou způsobylost servismanů. Třeba to \"nějak\" trefí a bude to dobrý.... Citovat
P205XR Odesláno 12. leden 2005 Odesláno 12. leden 2005 Buď je to dílnou nebo ti tam dávaj ši?ácký čínský ložiska - na první pohled nic nepoznáš - na ložisku není zádná značka, nebo je tam napsáno JAP nebo JAPAN nebo jiný keci ale je to Čína kšunt, zkus FAG - nejlepší ložiska na světě - no to je trošku sranda ale když použiješ značkové kložisko je to určitě lepší - pro tebe - pro tu dílnu jsi stálý zákazník na to nezapomínej Citovat
Fusion Odesláno 12. leden 2005 Odesláno 12. leden 2005 www.pop-art.cz mají italský ložiska, který prodávají přs 10 let + příjemný ceny Citovat
P205XR Odesláno 12. leden 2005 Odesláno 12. leden 2005 a nebo zkuste mě........... ale musíte vědět co chcete Citovat
oddie Odesláno 12. leden 2005 Odesláno 12. leden 2005 Zrovna z pop-artu bych si nevzal ložisko na svý auto ani zadarmo. A nejen ložisko, dobře půlku sortimentu. Citovat
oddie Odesláno 12. leden 2005 Odesláno 12. leden 2005 Katalog se mi dostal do ruky před pár lety, a na první pohled byl pro lidi, které zajímá jen a pouze cena, nikoliv kvalita. Docela příznačné pro severní Moravu. Něco podobného jako Meteor, tam bych nakupoval taky asi jen v nouzi... Třeba se to časem vytříbí a i tyhle distribučky se časem přeorientují na kvalitnější věci - nicméně mně jedna zkušenost stačila, distribuček je na výběr dost, takže nemám chu? zbytečně experimentovat. Viz za zmíněné čínské kopie ložisek - takových šuntů je na trhu mraky, takže si prostě raději připlatím za INA nebo SNR. O čepech ani nemluvě, těch už jsem viděl pár vypadlých, jak byly nekvalitní, a za ušetřených pár set to fakt nestojí. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.