Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ložisko na předním kole


Kamil

Recommended Posts

Čtyřikrát během posledního roku mi odešlo ložisko na levém předním kole, naposledy cca před dvěma měsíci a včera mi začalo hučet znovu. Už mi měnili nábu, srovnávali dosedací plochy, sundali jsme distanční podložky (20 mm) a stejně je v háji. Auto mám něco přes tři roky, dva roky drželo a pak to začlo zlobit. Na pravé straně je všechno v pohodě. Bourat jsem s ním neboural. Napadá vás někoho, kde může být problém. Servis dělám od začátku ve stejný dílně, mění tam několik ložisek týdně a prý se s tím ještě nesetkali. Jednou mi vydrželo dokonce jenom týden. Za každou radu budu rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dávaly vždycky stejného várobce ložiska? A neutahujou to moc? Kamoš co dělá auta tak za ním přijel neš?astnej majitel Golfa a mněl neco podobnýho. Přišel na to, že po dotaření tam byla hrana na náboji, co zasáhla do ložiska a jeho odchod do věčných loviš bylo jen otázkou krátkého času.

Možná projednou změnit dílnu i když tím bych nechtěl upřít odbornou způsobylost servismanů.

Třeba to \"nějak\" trefí a bude to dobrý....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď je to dílnou nebo ti tam dávaj ši?ácký čínský ložiska - na první pohled nic nepoznáš - na ložisku není zádná značka, nebo je tam napsáno JAP nebo JAPAN nebo jiný keci ale je to Čína kšunt,

zkus FAG - nejlepší ložiska na světě

- no to je trošku sranda ale když použiješ značkové kložisko je to určitě lepší - pro tebe

- pro tu dílnu jsi stálý zákazník na to nezapomínej

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Katalog se mi dostal do ruky před pár lety, a na první pohled byl pro lidi, které zajímá jen a pouze cena, nikoliv kvalita. Docela příznačné pro severní Moravu. Něco podobného jako Meteor, tam bych nakupoval taky asi jen v nouzi... Třeba se to časem vytříbí a i tyhle distribučky se časem přeorientují na kvalitnější věci - nicméně mně jedna zkušenost stačila, distribuček je na výběr dost, takže nemám chu? zbytečně experimentovat. Viz za zmíněné čínské kopie ložisek - takových šuntů je na trhu mraky, takže si prostě raději připlatím za INA nebo SNR. O čepech ani nemluvě, těch už jsem viděl pár vypadlých, jak byly nekvalitní, a za ušetřených pár set to fakt nestojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...