Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik máte kdo najeto?


brade

Recommended Posts

Auto si kupovali rodiče jako nové v roce 2007 a víkendovy jezdec není do chorvatska až dolu skoro každy rok,na slovensko atd,na chatu 15km často,ale do práce to měl 9km.Auto mi prodali a já ho mam cca 4 měsíce nějak.

Většinou tady kupujete auta co maji hodně protože stím jezdily po dalnicich předchozí majitele,firemní atd,jinak s autem jsem plně spokojen kromě té klapky u spolujezdce jako každy tady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto si kupovali rodiče jako nové v roce 2007 a víkendovy jezdec není do chorvatska až dolu skoro každy rok,na slovensko atd,na chatu 15km často,ale do práce to měl 9km.Auto mi prodali a já ho mam cca 4 měsíce nějak.

Většinou tady kupujete auta co maji hodně protože stím jezdily po dalnicich předchozí majitele,firemní atd,jinak s autem jsem plně spokojen kromě té klapky u spolujezdce jako každy tady :)

Mas to cca 10000km rocne, kdyz odectu to chorvatsko, tak na zbytek roku je cca 7000km, co je potom vykendak? :D

Nemyslim to zle, jen popichnuti:papa Hlavne at slouzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:super ono jak jezdiš kratke trasy po městě do prace obchody atd tak se to zbira pomalu než když jedeš do prace 30km třeba :) ale za to že mam na tachometru jen 85tisic :P jsem rád a lépe se na to díva než když tam máš 250tisic :) ja najedu ale taky jen max 15tisíc ročně a benzín bych nechtel :)

To je jasny, po 2km jizdach se to zbira pomalu a na 85000 se urcite kouka lip:D

At frci stale bez poruch, nejen tobe. :super

Sakra cekam kdo sem napise najeto 400000 nebo tak neco...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:super ono jak jezdiš kratke trasy po městě do prace obchody atd tak se to zbira pomalu než když jedeš do prace 30km třeba :) ale za to že mam na tachometru jen 85tisic :P jsem rád a lépe se na to díva než když tam máš 250tisic :) ja najedu ale taky jen max 15tisíc ročně a benzín bych nechtel :)

To je jasny, po 2km jizdach se to zbira pomalu a na 85000 se urcite kouka lip:D

At frci stale bez poruch, nejen tobe. :super

Sakra cekam kdo sem napise najeto 400000 nebo tak neco...

Víkendové je momentálně moje 407SW ujede tak 2-3tis ročně:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cca 205:roll

Koupeno od firmy (původně služební) v 05/2011 s cca 135.

Zatím nebyl zásadnější problém - výměna destiček, LP a PZ stabilizátor, rozvody, DRV a jinak standardní výměny kapalin a filtrů.

Takže spokojenost (jen občasné zvuky / klepání od zadní nápravy na nerovnostech - zatím stále neidentifikováno):myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...