PetrPM Odesláno 15. červenec 2014 Odesláno 15. červenec 2014 No jezdim malo r.v. 25.12.2005 a najeto 117... Citovat
vladosr Odesláno 15. červenec 2014 Odesláno 15. červenec 2014 266... motoricky v pohode ....2 x rozvod , 2x remenica ,1x podavacie cerpadlo ,1x zhavice ,1x napinacia kladka pom. remena,1x horny silenblok kolega bude mat 400... je na tom podobne Citovat
Laďa Odesláno 15. červenec 2014 Odesláno 15. červenec 2014 Když už tedy píšeš sem do modelu 407, tak by nebylo špatné napsat aspoň o jaký motor se jedná. Hdi je docela široký pojem, pokud se teda jedná o auto v podpisu. Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 29. prosinec 2014 Odesláno 29. prosinec 2014 (upraveno) Pokořeno Nejlepší na tom je, že auto šlape jako hodinky. Stočit o 100tis tak to nikdo nepozná Upraveno 29. prosinec 2014 uživatelem Chozeluizskuner Citovat
mate59 Odesláno 29. prosinec 2014 Odesláno 29. prosinec 2014 407sedan, koupené nové 12/2008,benzin 1,8 bez poruch,75500 km. Citovat
slajfo Odesláno 27. leden 2015 Odesláno 27. leden 2015 (upraveno) ja som kupoval v 02/2014, takže ho mám necelý rok a nabehal som 41 tisíc. Koľko má reálne km neviem, ale som s ním spokojný. Dovoz z FR. Najväčšie investície boli len pneumatiky letné + zimné, rozvody, oleje, filtre + nejaké drobnosti čo si poriešim aj sám. Starám sa oň a slúži dobre. Na tak starom aute dať toľko kilometrov za rok a bez jedného problému považujem za dobrú kúpu edit: Na jeden som si spomenul, cukal motor, vymenil som váhu vzduchu 407SW r.v. 11/2005, 2.0HDi 100kW. Upraveno 27. leden 2015 uživatelem slajfo Citovat
Tom35 Odesláno 27. leden 2015 Odesláno 27. leden 2015 407sedan 1.8 benzin-4/2008-najeto 220 000km-koupeno ojeté-mnou najeto 105 tis.km,bez poruch,jen drobnosti jako-brzdy,svíčky,rozvody.........(ted možná tlumiče,jinak klasika-servo nahovno!) Citovat
Guest StibTo Odesláno 27. leden 2015 Odesláno 27. leden 2015 407 2,2 16V 120kW kupovano s 176.600 (snad realnych) nyni 180.500 zatim menen jen olej+filtr+napln chladice a slouzi dobre Citovat
Ajdamek Odesláno 27. leden 2015 Odesláno 27. leden 2015 197tkm a je to na nem dost znat, takze presunuto na pozici druheho auta, pritelkyne ma radost Citovat
Guest StibTo Odesláno 27. leden 2015 Odesláno 27. leden 2015 Ajdamek : to by me zajimal stav auta pri 197tkm Jinak koukam v podpisu mas tech aut nejak malo zoufale .. jen pet ... Citovat
Ajdamek Odesláno 27. leden 2015 Odesláno 27. leden 2015 (upraveno) Tak prevodovka pri ostrejsi jizde obcas kopne, kape z toho olej, neco vzadu boucha a celkove to auto obcas vydava divny zvuky. Olej a zadni napravu na jare nejak poservisuju, ale jinak na to prdim, pritelkyne toho moc nenajede. Jinak v podpisu jsou jen 4 auta, to posledni je detektor radaru bez toho ani ranu Jo a hlavne mi zacalo vadit, ze to zere, asi starnu Upraveno 27. leden 2015 uživatelem Ajdamek Citovat
Guest StibTo Odesláno 28. leden 2015 Odesláno 28. leden 2015 No jo no tak V6 si asi holt vezme tech 10 na 100 tak vid ? U me nic nemlati ale to prijde nejspis tim ze jezdim hodne mesto a vime jak u nas ty silnice vypadaji... Citovat
Ajdamek Odesláno 28. leden 2015 Odesláno 28. leden 2015 Spis k 11, pri moji skladbe jizdy, k desiti se dostanu malokdy. Taky jezdim dost prahu, minulej rok jsem dokonce delal komplet predni napravu, cepy predtim asi 2x ten podvozek je dost nachylnej. Citovat
Viki39004 Odesláno 30. leden 2015 Odesláno 30. leden 2015 Ja mam 170tis 2/0hdi 100kw RHR az na vstreky je ok. Na napravach povodne este vsetko. Citovat
Miru3 Odesláno 5. únor 2015 Odesláno 5. únor 2015 Koupené nové ČR 2005,Předváděcí model 2 majitel 89 000 ,Pouze oleje,přední+zadní destičky,předek kotouče,zadní čidla ABS+ESP,startér, jinak zatím vše OK. Momentálně najeto 118 600. Citovat
romcx75 Odesláno 15. únor 2015 Odesláno 15. únor 2015 Zatím najeto 314tis. 2.0HDI provoz 2005 Citovat
švícko87 Odesláno 15. únor 2015 Odesláno 15. únor 2015 P 406 1.9 td.Koupeno 9/2009 s 243tkm, dnes cca 361tkm. Za celou dobu jen závada (prasklé) těsnění pod hlavou,silentblok motoru (akcelerační),radiátor topení,manžeta poloosy a tyčky stabilizátoru. Citovat
OK406 Odesláno 8. březen 2015 Odesláno 8. březen 2015 Dne 8. března 2015 se mi na počítadle kilometrů u 406 ukázala tato cifra ujetých kilometrů. Poctivých !!! Citovat
alesv Odesláno 9. březen 2015 Odesláno 9. březen 2015 (upraveno) Na Mobile.de jsem nasel vcera tohle. Ten najezd je hodne vysoky. Nikdy jsem to na 407 nevidel, natoz Coupe. To se brzy objevi u nas s "pouze" 150-160 tisici :-) Upraveno 9. březen 2015 uživatelem alesv Citovat
TheJaro Odesláno 9. březen 2015 Odesláno 9. březen 2015 (upraveno) Už som prešiel cez 300000 tisíc Upraveno 9. březen 2015 uživatelem TheJaro Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.