elton Odesláno 16. březen 2011 Odesláno 16. březen 2011 Dávám přednost svižné jísdě A naftu mám proto, protože nemám rád benzín:D. Vím, že se dá jezdit svižně i s nískou spotřebou, ale nechce se mi to hlídat. Jinak jezdím více město, tak proto mám spotřebu sedm. [upravil dne 16/3/11 19:24 elton] Citovat
Vatsug Odesláno 16. březen 2011 Odesláno 16. březen 2011 7 ve městě beru, ale u benzínu???::myslim:bojim Přezuj si boty.:aut:aut: A co ten Graf??? Citovat
elton Odesláno 16. březen 2011 Odesláno 16. březen 2011 S dvoulitrem po městě za sedm, je dobrá spotřeba. V technických dajích udávají město 7,4. [upravil dne 16/3/11 19:37 elton] Citovat
P607Olda Odesláno 16. březen 2011 Odesláno 16. březen 2011 Jestli jezdíš po Krnově, (což neber špatně, je větší, než Šumperk), tak to ani pořádně nerozjedeš a už brzdíš. Tím chci říct, že bohužel už převládá parkování a couvání nad souvislou jízdou dopředu. Do obchodu to mám 1 km, k prarodičům 1,7 km. S 607 jsem měl po městě až 8, venku 5,5. Citovat
elton Odesláno 16. březen 2011 Odesláno 16. březen 2011 Oldo správně:roker Krnov je větší než Šumperk? [upravil dne 16/3/11 19:41 elton] Citovat
P607Olda Odesláno 16. březen 2011 Odesláno 16. březen 2011 Tak podle Wikipedie je Šumperk větší... 27800 ku 25800 - ale počet obyvatel je dost podobný. Citovat
Vatsug Odesláno 18. březen 2011 Odesláno 18. březen 2011 No vida, že jde s díslem jezdit okolo 5l. Gratuluji k lehké noze. Citovat
Laďa Odesláno 18. březen 2011 Odesláno 18. březen 2011 Když Vatsug píše s díslem tak určitě ví že je to ropa:D:papa Citovat
toomovich Odesláno 20. březen 2011 Odesláno 20. březen 2011 Vatsungu, ta tvoje spotřeba je přímo neuvěřitelná. Nechtěl bys zkusit tankovat nějakou dobu do plné nádrže a změřit to tak přesněji? Skoro se mi nechce věřit, že to není chybou měření palubního počítače. Citovat
Vatsug Odesláno 20. březen 2011 Odesláno 20. březen 2011 Chci to někdy zkusit podle nádrže. Uvidím, jestli bude nějaký rozdíl. Ale bojím se, že pokud budou idealní podmínky, tak to nahoru moc nepůjde. Za měsíc jedu na asi 3 000km dlouhou trasu jihem Evropy, tak hyn sa ukáže. Sám jsem na to zvědav. Něco jako test v autosalonu na Primě.... Citovat
rick Odesláno 20. březen 2011 Odesláno 20. březen 2011 Doufám,že tě neplatí vw,aby si byl objektivní Citovat
mrky Odesláno 20. březen 2011 Odesláno 20. březen 2011 Mě to doopravdy skoro vubec nekecá,vím,že octávky kecají o litr,kámoš jezdil s octávkou za 3,5,ale skutečnost byla 4,5,nu a já tudle najel 1100 km a natankoval jsem 56 litru,to je hodne přesné Citovat
Vatsug Odesláno 21. březen 2011 Odesláno 21. březen 2011 Určitě je to přesnější měřit na nádrž. Nevím, jak to počítá spotřebu, když se třeba stojí na semaforu. Řekl bych, ža projetí města a několikeré stání na semaforech, případně na přejezdu to pobrukování na volnoběh nezapočitá.I u jízdy pod 10 km se vymaže okamžitá spotřeba. Takže ono se to může na spotřebě také projevit. Musím to zkusit na nádrži, jen nezapomenout vynulovat počítač. Citovat
rick Odesláno 21. březen 2011 Odesláno 21. březen 2011 to mrky-předpokládám,že máš ropáka,napiš si to do profilu,kdo se v tom má vyznat:D:papa Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.