Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Mam Peugeota 406 2.0hdi 66kW. Jezdi to celkem dobre ale to zrychleni je nic moc, tech 66 kW je malo na tak velke auto. Chci se proto zeptat lidi co s tim maji zkusenosti nebo tomu rozumi...

Nasel jsem na internetu tady to

http://www.profi-chiptuning.cz/chiptuning/osobni-auta/peugeot/406/4798-peugeot-406-20-hdi/

Ma to smysl? Jaky to ma vliv na zivotnost motoru a dalsich dilu (turbo atd.)

A za tech 5000 kc je to docela dobry ... :)

[upravil dne 30/12/10 11:22 Ruslan]

Odesláno
počkej až se ten link rozjede, jsou Vánoce...,nabídky snad příjdou:myslim

Nabidky :) ale ja bych chtel vedet jestli je to dobry a jestli mne za tyden neco neodejde na motoru ... :D

Odesláno

Až si budeš příště vybírat, tak si kup silný motor, např. 2,2 HDi, nebo aspoň 2.0 HDi 80 kW.

Sis koupil nejslabší dieslové provedení a teď ho chceš přeučit na závodníka.

Odesláno
Až si budeš příště vybírat, tak si kup silný motor, např. 2,2 HDi, nebo aspoň 2.0 HDi 80 kW.

Sis koupil nejslabší dieslové provedení a teď ho chceš přeučit na závodníka.

Ja nechci zavodnika, jezdim normalne a skoro vzdy podle predpisu. Ale kdyz obcas potrebujes zrychlit tak musis cekat az to vyleze za tech 2000 (presne nevim) a i potom to neni zadna slava. A mam toho peugeota protoze byl za dobry prachy :)

Odesláno

Jednu vec,pred chipem si to nech zmerit na valcich a potom si to zmer znovu..vime o pripadech,kdy tech 5 tisic zaplatis jen za to,ze ti nabarvej sroubky na žlutou barvu a tim to hasne...Tak se tma pak jelo znova,penize se vratily a tu svoji žlutou barvu zase utřely dolu ;)

Odesláno

nevim jak na 66kW, ale mam chip od straki007 na 80kW verzi a je to rozdil jako blazen - mnohem lepe se predjizdi, proste lepsi dynamika a hlavne rozumna cena a kdyby neco, tak se da vzdycky vratit puvodni mapa ECU...

za sebe muzu chip od strakiho vrele doporucit

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...