Ruslan Odesláno 30. prosinec 2010 Odesláno 30. prosinec 2010 Mam Peugeota 406 2.0hdi 66kW. Jezdi to celkem dobre ale to zrychleni je nic moc, tech 66 kW je malo na tak velke auto. Chci se proto zeptat lidi co s tim maji zkusenosti nebo tomu rozumi... Nasel jsem na internetu tady to http://www.profi-chiptuning.cz/chiptuning/osobni-auta/peugeot/406/4798-peugeot-406-20-hdi/ Ma to smysl? Jaky to ma vliv na zivotnost motoru a dalsich dilu (turbo atd.) A za tech 5000 kc je to docela dobry ... [upravil dne 30/12/10 11:22 Ruslan] Citovat
ozzy56 Odesláno 30. prosinec 2010 Odesláno 30. prosinec 2010 jsou tu lidi, co to umí levněji, myslím Citovat
Ruslan Odesláno 30. prosinec 2010 Autor Odesláno 30. prosinec 2010 Ale zase je to v servisu, daji mi tam snad na to nejakou zaruku jestli se rozhodnu to nechat udelat. A za kolik mi to udelaji tady? Citovat
ozzy56 Odesláno 30. prosinec 2010 Odesláno 30. prosinec 2010 počkej až se ten link rozjede, jsou Vánoce...,nabídky snad příjdou:myslim Citovat
Ruslan Odesláno 30. prosinec 2010 Autor Odesláno 30. prosinec 2010 počkej až se ten link rozjede, jsou Vánoce...,nabídky snad příjdou:myslim Nabidky ale ja bych chtel vedet jestli je to dobry a jestli mne za tyden neco neodejde na motoru ... Citovat
Přema Odesláno 30. prosinec 2010 Odesláno 30. prosinec 2010 A jak my máme vědět v jakém stavu máš motor a turbo například ????? Jde o zvážení každého \"soudruha\" jestli to chce či ne..... Citovat
Ruslan Odesláno 30. prosinec 2010 Autor Odesláno 30. prosinec 2010 tak za sebe--nic takového neccu To jo ale ty mas 80 kW a ja 66... ale auta mame stejne tezka Citovat
Vítek1 Odesláno 30. prosinec 2010 Odesláno 30. prosinec 2010 za sebe jdi do toho ja dokonce zvazuju ze bych ho nechal jeste trosku prifouknout Citovat
P607Olda Odesláno 30. prosinec 2010 Odesláno 30. prosinec 2010 Až si budeš příště vybírat, tak si kup silný motor, např. 2,2 HDi, nebo aspoň 2.0 HDi 80 kW. Sis koupil nejslabší dieslové provedení a teď ho chceš přeučit na závodníka. Citovat
Ruslan Odesláno 30. prosinec 2010 Autor Odesláno 30. prosinec 2010 Až si budeš příště vybírat, tak si kup silný motor, např. 2,2 HDi, nebo aspoň 2.0 HDi 80 kW. Sis koupil nejslabší dieslové provedení a teď ho chceš přeučit na závodníka. Ja nechci zavodnika, jezdim normalne a skoro vzdy podle predpisu. Ale kdyz obcas potrebujes zrychlit tak musis cekat az to vyleze za tech 2000 (presne nevim) a i potom to neni zadna slava. A mam toho peugeota protoze byl za dobry prachy Citovat
Dadadavid Odesláno 30. prosinec 2010 Odesláno 30. prosinec 2010 Jednu vec,pred chipem si to nech zmerit na valcich a potom si to zmer znovu..vime o pripadech,kdy tech 5 tisic zaplatis jen za to,ze ti nabarvej sroubky na žlutou barvu a tim to hasne...Tak se tma pak jelo znova,penize se vratily a tu svoji žlutou barvu zase utřely dolu Citovat
Dadadavid Odesláno 30. prosinec 2010 Odesláno 30. prosinec 2010 No na šroubky vypravel nam to nas mistr,chtely ho ochcat,ale nevyslo jim to,kdo by to byl rekl,ze si to zmeri Citovat
straki007 Odesláno 30. prosinec 2010 Odesláno 30. prosinec 2010 No nevim na jake sroubky.... Ale to je asi jedno. Hlavne ze se ocurat nenechal.A tak to ma byt.Pryc s takoyma co se delaji ze to delaji:D Citovat
Dadadavid Odesláno 30. prosinec 2010 Odesláno 30. prosinec 2010 No on tam mel nejakej kryt asi na ridici jednotku a na tom byly sroubky a ta firma je proste tou barvou zapečetila no Citovat
godzila.01 Odesláno 31. prosinec 2010 Odesláno 31. prosinec 2010 No on tam mel nejakej kryt asi na ridici jednotku a na tom byly sroubky a ta firma je proste tou barvou zapečetila no LOL.... :D:D Citovat
h4wk3y Odesláno 31. prosinec 2010 Odesláno 31. prosinec 2010 nevim jak na 66kW, ale mam chip od straki007 na 80kW verzi a je to rozdil jako blazen - mnohem lepe se predjizdi, proste lepsi dynamika a hlavne rozumna cena a kdyby neco, tak se da vzdycky vratit puvodni mapa ECU... za sebe muzu chip od strakiho vrele doporucit Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.