Péťa Odesláno 10. leden 2011 Odesláno 10. leden 2011 Ještě ochutnávka z Hurvajzovic nového foťáku: Citovat
Pinďa Odesláno 17. leden 2011 Odesláno 17. leden 2011 Ať nedopadnete jako Ti na obrázku. Název obrázku je: zimní sraz na letních gumách [upravil dne 17/1/11 19:18 Pinďa] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 17. leden 2011 Odesláno 17. leden 2011 Radku, nevěš hlavu, sníh napadne No jednak sníh. Ale hlavně jsem měl namysli že nas tam tolik ani nebude Citovat
Guest Scratch Odesláno 19. leden 2011 Odesláno 19. leden 2011 kdyby se ti hlava snizila, tak dotahneme spagatek I--)-------( bude dobre, uvidis Citovat
Guest Scratch Odesláno 30. leden 2011 Odesláno 30. leden 2011 jako vitez orientaku z minuleho srazu jsem volny jako spolujezdec pro zimni orientak .... Citovat
Radka S. Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 ještě nevím, zda přijedu ráno nebo až odpoledne, pokud se budu chtít zúčastnit orienťáku, pak budu hledat navigátora, takže až to bude aktuální a ty budeš ještě volný , můžem se domluvit :-) Citovat
Guest Scratch Odesláno 2. únor 2011 Odesláno 2. únor 2011 ok, z jizni moravy s vinkem, to bude orientak jo a jako chora osoba budu potrebovat nakrmit cestou [upravil dne 2/2/2011 10:35 Scratch] Citovat
oni Odesláno 2. únor 2011 Odesláno 2. únor 2011 lidi, s meldikem jsme premysleli,ze by sme prijeli v sobotu rano a v sobotu vecer zase odjeli. neni to blby? Citovat
oddie Odesláno 3. únor 2011 Odesláno 3. únor 2011 ... celková délka bude tedy rovných 60 km ... To i na kole terénem míváme orienťák delší Citovat
Guest Scratch Odesláno 3. únor 2011 Odesláno 3. únor 2011 byl jsem spis na silnici, moje maximalka byla 145 km, ale v 17, pak jsem se na to vykaslal, vysledek znas Citovat
oddie Odesláno 3. únor 2011 Odesláno 3. únor 2011 Na silnici jsem jel denní párkrát přes 200 km, v minulém století Jezdit v terénu je ale úplně něco jiného. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.