Ravel Odesláno 18. prosinec 2010 Odesláno 18. prosinec 2010 Městští Primáti se zase předvedli. Být tím pánem, tak se s nima soudím až do Štrasburku. Subaru Impreza Citovat
Fusion Odesláno 18. prosinec 2010 Odesláno 18. prosinec 2010 \"Bůh ví, jak to bylo...\" řekl by klasik. Citovat
koblih69 Odesláno 18. prosinec 2010 Odesláno 18. prosinec 2010 No bude to zajímavý spor, nicméně neviděl bych to tak jednostranně. Vše origo sice tvrdí, ale na 1. pohled není...( čelní sklo, světla, kola - min. ET respektive podložky, nárazník... ) pokud probíhaly nějaké předchozí šikany tak by bylo na místě se bránit při jednotlivých potrestáních... Myslím, že by měl hlavně na rovinu napsat jak to je aby byla jasný výchozí pozice.... Jinak k tématu: §15 zákona o přestupcích: „1) Propadnutí věci lze uložit, jestliže věc náleží pachateli a věc a) byla ke spáchání přestupku užita nebo určena, anebo b) byla přestupkem získána nebo byla nabyta za věc přestupkem získanou. (2) Propadnutí věci nelze uložit, je-li hodnota věci v nápadném nepoměru k povaze přestupku. (3) Vlastníkem propadlé věci se stává stát.“ V ČR se nejčastji ukládá za řízení pod vlivem návykové látky nebo řízení bez příslušného oprávnění... Citovat
MilanF1 Odesláno 18. prosinec 2010 Odesláno 18. prosinec 2010 Taky mi je to nějaký divný a úplně jako originál se mi auto nezdá. Ale nejsem Subarista Citovat
abio Odesláno 18. prosinec 2010 Odesláno 18. prosinec 2010 přední světla pochybuji že jsou origo... jak má člověk jednou auto, které je více výjmečné, než ostatní, tak bude vždy strážcům zákona více na očích, snadněji se totiž tak tato osoba zapamatuje..... [upravil dne 18/12/10 21:15 abio] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.